10323 відвідувача онлайн
4 563 15

Український дипломат, якого вислала Угорщина, повернувся до України, - Беца

Як інформує Цензор.НЕТ, про це "Громадському" повідомила прес-секретар Міністерства закордонних справ Мар'яна Беца.

Раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін заявляв, що дипломата направлять в Ужгород, оскільки місцевому представництву МЗС необхідне "посилення".

4 жовтня Угорщина вирішила вислати з країни українського консула у відповідь на оголошення персоною нон грата угорського консула в Береговому через паспортний скандал на Закарпатті. Конфлікт розгорівся після того, як у мережі з'явилося відео роздачі в консульстві в Береговому жителям Закарпаття угорських паспортів. Консул при цьому радив цим людям не говорити про подвійне громадянство владі України.

Топ коментарі
+8
Ну і болт на *******, вмовляти не будемо.
показати весь коментар
08.10.2018 10:43 Відповісти
+6
Тобто Угорщина почала конфронтацію з Україною
показати весь коментар
08.10.2018 10:42 Відповісти
+5
Якщо проявити нашим дипломатам з МЗС державницьку позицію і національну гідність - то консульство мадярське в Береговому треба закрити (що за "консульство" в районному центрі, котре, до того, ще й займається антиукраїнською і антидержавною діяльністю на нашій землі?)
І дислокувати в Береговому і сусідніх центрах батальон національної гвардії з технікою і озброєннями, як у Ізмаїлі. З патрулюванням міста і околиць, регулярними виїздами на навчання, стріляниною за містом, щоб було всім (у т.ч. в Угорщині...) чути іт.п. І швидко і з особливим завзяттям впровадити пункти і положення Українського Закону про освіту і останнього про мову. Мадяри, як і ляхи, румуни, болгари розуміють лише такі аргументи.
показати весь коментар
08.10.2018 10:59 Відповісти

Завантаження...