4019 відвідувачів онлайн
2 673 15

Росія провела ракетні стрільби в окупованому Криму

Росія провела ракетні стрільби в окупованому Криму

Окупанти провели навчання з відбиття "масованої атаки крилатих ракет" умовного противника в Криму.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Главред, про це повідомили в Міністерстві оборони РФ.

Як ідеться в повідомленні, "з'єднання і підрозділи ППО округу успішно відбили масовану атаку мішеней, випустивши по цілях понад 500 зенітних керованих ракет".

Загалом у підсумкових стрільбах, що проводилися в Ростовській і Волгоградській областях, Краснодарському і Ставропольському краях, Дагестані, Північній Осетії, на російській базі у Вірменії, а також в окупованому Криму, Абхазії та Південній Осетії, взяли участь майже 2,5 тис. військовослужбовців, було задіяно понад 500 одиниць озброєння та військової техніки, зокрема зенітні ракетні комплекси С-300В4, "Бук-М3", "Тор-М2", "Стріла-10" та "Оса", зенітні гарматно-ракетні комплекси "Тунгуска", зенітні артилерійські комплекси "Шилка".

Топ коментарі
+7
Томосу салютуют?
показати весь коментар
12.10.2018 12:08 Відповісти
+3
Крыссяне!
Чувствуете прилив гордости?!
Шо там, Лас-Вегас уже признал поражение?
показати весь коментар
12.10.2018 12:09 Відповісти
+2
А чё, в Сирии уже не интересно?
показати весь коментар
12.10.2018 12:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А чё, в Сирии уже не интересно?
показати весь коментар
12.10.2018 12:06 Відповісти
а еще один пролет крымского моста после стрельб случайно не пошел у море сполоснутся?
показати весь коментар
12.10.2018 12:07 Відповісти
Томосу салютуют?
показати весь коментар
12.10.2018 12:08 Відповісти
Крыссяне!
Чувствуете прилив гордости?!
Шо там, Лас-Вегас уже признал поражение?
показати весь коментар
12.10.2018 12:09 Відповісти
Кремлевский идиот ***** - понты это фсе....
показати весь коментар
12.10.2018 12:10 Відповісти
Боятся, что склады повзрываются, вот и пуляют ракетами(пока есть).
показати весь коментар
12.10.2018 12:12 Відповісти
Бырхатный сизон в Крыму ))))
показати весь коментар
12.10.2018 12:13 Відповісти
Росія провела ракетні стрільби в окупованому Криму - Цензор.НЕТ 729
показати весь коментар
12.10.2018 13:15 Відповісти
Пора уже ответить оккупантам тоже ракетным ударом
показати весь коментар
12.10.2018 12:16 Відповісти
Турыстов отгоняют, заполонили курорт полностью, приходиться отбиваться
показати весь коментар
12.10.2018 12:16 Відповісти
Только израильтянам не доверяйте, а то они не укажут правильно - где крылатые ракеты будут лететь...
показати весь коментар
12.10.2018 12:26 Відповісти
500 ракет? Хммм. Неплохо, очень неплохо для динамично развивающейся экономики.
показати весь коментар
12.10.2018 12:36 Відповісти
...на плоских планетах все работает просто зашибись)
показати весь коментар
12.10.2018 13:01 Відповісти
Как в Сирии -пускали во все стороны, авось чужой попадеться. Своих заранее всех на приколе держали.
Траэктории то не предсказуемые!
показати весь коментар
12.10.2018 15:30 Відповісти
Ниче так отстрелялись... Я так понял, израильский космический корабль теперь прикрылся российским "Союзом"...