Все менше українців висловлюються проти скасування святкування радянського "23 лютого"
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в результатах опитування соціологічної групи "Рейтинг", проведеного до Дня захисника України.
"62% опитаних підтримують ідею встановлення державного свята Дня захисника України 14 жовтня (25% – не підтримують). При цьому половина (51%) висловлюються проти скасування святкування Дня захисника Вітчизни 23 лютого (у 2017 році таких було понад– 56%)", - показують результити дослідження.
Слід зазначити, якщо прихильників запровадження свята 14 жовтня більше на Заході, то противників скасування радянського свята більше на Півдні та Сході.
Симпатиків ідеї встановлення Дня Захисника України на Покрову більше серед більш заможних, осіб з вищим рівнем освіти та мешканців сіл. Цікавим є те, що не спостерігається відмінностей між статями у підтримці або не підтримці обох ініціатив.
Окрім того, серед прихильників ідеї встановлення 14 жовтня як Дня Захисника України, 42% не підтримують скасування святкування радянського свята 23 лютого.
Опитування проводилося серед населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.
Терміни проведення: 27 вересня – 4 жовтня 2018 р.
Так называемые "руссские" ВСЕГДА всё перекручивали: позор на якобы доблесть.
Только махровый имбецил может что-то праздновать в 23 февраля.
Ну и пускай у себя на кухне празднуют, никто им мешать не будет.
А на государственном уровне просто не вспоминать про этот день.. Обычный рабочий день без всяких речей и собраний...