Знищення трьох російських солдатів 24.08.2017, - снайпер УДА Білозерська. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, зокрема вона згадала про снайперський перстень.
"Під час Першої світової війни була така традиція. Снайпери робили собі такі персні з денця гільзи. Гільзу брали особливу - з якогось вдалого пострілу або першого "двохсотого"... І ми вирішили її відновити. Це як раз гільза з тієї ночі, коли я трьох застрелила", - розповіла Білозерська про свою бойову прикрасу.
Удачи Вам, пани снайпер.