10439 відвідувачів онлайн

Знищення трьох російських солдатів 24.08.2017, - снайпер УДА Білозерська. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, зокрема вона згадала про снайперський перстень.

"Під час Першої світової війни була така традиція. Снайпери робили собі такі персні з денця гільзи. Гільзу брали особливу - з якогось вдалого пострілу або першого "двохсотого"... І ми вирішили її відновити. Це як раз гільза з тієї ночі, коли я трьох застрелила", - розповіла Білозерська про свою бойову прикрасу.

Топ коментарі
+124
Пусть у Елены все пальцы будут унизаны перстнями.
Удачи Вам, пани снайпер.
показати весь коментар
15.10.2018 17:27 Відповісти
+58
а це охорона наших бурячкiв
"Перстень робиться з особливої гільзи з якогось вдалого пострілу або першого "двохсотого", - снайпер УДА Білозерська - Цензор.НЕТ 4080
показати весь коментар
15.10.2018 17:52 Відповісти
+55
"Перстень робиться з особливої гільзи з якогось вдалого пострілу або першого "двохсотого", - снайпер УДА Білозерська - Цензор.НЕТ 3052
показати весь коментар
15.10.2018 17:55 Відповісти

Завантаження...