Закон про передачу Андріївської церкви Вселенському патріархату підписано спікером Ради

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав закон "Про особливості користування Андріївською церквою Національного заповідника "Софія Київська" (№9208), який сьогодні ухвалив парламент. Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на сайт Верховної Ради.
Згідно з даними на сайті парламенту, спікер підписав цей закон і направив його на підпис президенту.
Не голосувала в повному складі фракція "Опозиційний блок", від фракції Радикальної партії "за" проголосували лише три депутати, від групи "Відродження" - один, від групи "Воля народу" - шість. Під час першого голосування парламент не набрав достатньої кількості голосів - всього 216, але потім ВР ухвалила документ відразу в першому читанні і як закон.
Законом встановлено, що Андріївська церква, розташована в Києві на Андріївському узвозі, 23 (яка є видатним об'єктом культурної спадщини, пам'яткою архітектури національного значення), як культова споруда, що перебуває в державній власності, передається в безоплатне постійне користування Вселенського патріархату для звершення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій.