10547 відвідувачів онлайн
2 710 27

"Північний потік-2" становить небезпеку для України і Словаччини, - Дуда

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це в інтерв'ю Польському радіо повідомив президент Польщі Анджей Дуда.

"Без сумніву, створення газопроводу "Північний потік-2" є небезпекою для України, Словаччини та також було б енергетичною небезпекою для Польщі, якби не наші запобіжні заходи, які ми реалізовуємо", - підкреслив Дуда.

За його словами, позиція Польщі, а також України і Словаччини в цьому питанні є однозначною, президенти дуже чітко її озвучували і в цьому контексті нічого не змінилося.

Як повідомлялося, проект "Північний потік-2" передбачає будівництво нової нитки газопроводу від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини нарівні з вже діючим "Північним потоком". Його потужність складе 55 млрд кубометрів газу на рік, довжина - понад 1,2 тис. км. Загальна вартість проекту оцінюється в 9,5 млрд євро.

Топ коментарі
+4
Этот говнострим не менее опасен и для всей Европы. Только они это еще не догнали
показати весь коментар
23.10.2018 08:12 Відповісти
+2
Молодцы поляки, все заранее предусмотрели и подстраховались(даже с прибылью).
показати весь коментар
23.10.2018 08:15 Відповісти
+2
Так и сейчас покупаем через Европу российский газ.))
показати весь коментар
23.10.2018 08:32 Відповісти

Завантаження...