10230 відвідувачів онлайн

Москва не залишить у спокої українську церкву, - Філарет

Москва не залишить у спокої українську церкву, - Філарет

Москва не залишить у спокої українську церкву і буде шкодити, тому що вони мріють, щоб в Україні не було миру і злагоди.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі "Прямого" заявив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

"Я не тільки вірю, а я знаю, що Москва не залишить у спокої українську церкву і буде шкодити. В якому напрямку? Щоб не було у нас миру, щоб не було у нас злагоди, щоб у нас була постійна боротьба і розділення. І про це вони мріють. І не тільки мріють, а й діють. Тому не треба дивуватися тому, що там хтось із українців виступає проти, висуває свої ідеї. Так, це вплив ззовні. Але ми маємо подолати це. Подолати спокійно, мирно, але впевнено", - сказав Філарет.


Нагадаємо, 14 вересня на позачерговому Синоді Російської православної церкви в Москві було ухвалено офіційну заяву, в якій сказано, що в разі продовження "антиканонічної діяльності Константинопольського патріархату на території Української православної церкви" РПЦ "буде змушена" розірвати євхаристійне спілкування.

Тоді ж Синод РПЦ ухвалив рішення призупинити співслужіння з ієрархами Константинопольського патріархату і припинити свою участь у тих структурах, де головують його представники. І не згадувати більше патріарха Константинопольського під час богослужінь.

11 жовтня за результатами засідання Синоду було оголошено рішення, в якому йшлося, щоВселенський патріархат продовжує процедуру надання автокефалії церкві України. Крім того, було скасовано лист Синоду від 1686 року, після якого Київська митрополія потрапила під юрисдикцію Москви, відновлено канонічний статус предстоятеля УПЦ Київського патріархату Філарета.

У понеділок, 15 жовтня, Синод РПЦ визнав неможливим її подальше перебування в євхаристійному спілкуванні з Константинопольським патріархатом.

Топ коментарі
+15
Відомо, що деякі "патріоти" не з'являються на таких темах, або обливають брудом устремління українців до незалежної церкви. Чому? Саме тому, що вони є інструментом протидії Україні для москви, про яку говорив Філарет.
показати весь коментар
25.10.2018 00:00 Відповісти
+11
У першу чергу, допомогти повинно українське суспільство, яке повинно зрозуміти, що є випадки, де ми повинні забувати всі наші чвари, для побудови Держави, Руси-України.
показати весь коментар
25.10.2018 00:00 Відповісти
+11
Проводьте Об'єднавчий Собор жвавіше... А там Бог покаже свою волю...
Або чорт....
На Сьогодні завдання "намбер ван" - не тягнути з проведення Собору...
показати весь коментар
25.10.2018 00:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Аксіома...
показати весь коментар
24.10.2018 23:43 Відповісти
Москве никто не верит.
показати весь коментар
24.10.2018 23:45 Відповісти
???
показати весь коментар
25.10.2018 10:06 Відповісти
Попи, ви там вже визначайтесь якось конкретніше. Кацапські попи зло - забирайте у них лаври (Київську, Почаївську). Що вони тут роблять?
показати весь коментар
24.10.2018 23:46 Відповісти
Проводьте Об'єднавчий Собор жвавіше... А там Бог покаже свою волю...
Або чорт....
На Сьогодні завдання "намбер ван" - не тягнути з проведення Собору...
показати весь коментар
25.10.2018 00:03 Відповісти
Це не до Філарета питання.Лаври це державна власність.Кацапи їх арендують у держави(там договір аренди здається на 50 років,якщо не помиляюсь).Тому це питання до ВР і кабміну-чому негайно не розривають ту ганебну аренду наших святинь
показати весь коментар
25.10.2018 01:37 Відповісти
І вліяєм і дєлаєм:
«Україна розраховує отримати від США три фрегата типу «Oliver Hazard Perry».
показати весь коментар
25.10.2018 01:23 Відповісти
Маас ква якою була, такою і залишиться до скону.
показати весь коментар
24.10.2018 23:47 Відповісти
Теж мені відкрив Америку, Москва капостить з усіх сил, що в неї залишилися.

Ти краще скажи, коли собор намічається, які протиріччя (що заважає його провести) між вами. Як ви збираєтесь їх подолати.
Щось здається мені, що ваша мирська частина є перешкодою більщою за московські капості.
показати весь коментар
24.10.2018 23:55 Відповісти
У першу чергу, допомогти повинно українське суспільство, яке повинно зрозуміти, що є випадки, де ми повинні забувати всі наші чвари, для побудови Держави, Руси-України.
показати весь коментар
25.10.2018 00:00 Відповісти
Не плутайте , будь ласка, церковне й світське, громадське й державне.

Ваше "у першу чергу" ніколи не станеться. Хоча б тому, що ви використали слово "повинно", а кожен (ну 95%) вважає що він нікому нічого не винен. І якщо хтось і винен, то винен йому.

Навіть Ви, написавши красиву фразу, вважаєте що всі повинні пристати на ваше розуміння "побудови Держави, Руси-України."
показати весь коментар
25.10.2018 00:43 Відповісти
?
Я висловив тільки СВОЮ ОСОБИСТУ думку з цього питання.
Чого бажаю робити і Вам.
показати весь коментар
25.10.2018 01:01 Відповісти
Я так і роблю. Тільки й того, що спершу її (думку) обмірковую на можливість її реалізації та тестую на утопічність.
показати весь коментар
25.10.2018 07:12 Відповісти
А от тільки зараз дійшло...
А що ви маєте на увазі коли пишете от таке:
« Навіть Ви, написавши красиву фразу, вважаєте що всі повинні пристати на ваше розуміння "побудови Держави, Руси-України."

А ви, що вважаєте ми повинні будувати ?!
показати весь коментар
25.10.2018 01:06 Відповісти
Та теж саме Державу, Русь-Україну.
От тільки незрозуміло - якою ця "побудована Держава, Русь-Україна" має стати?
От вам, наприклад, яка "Держава, Русь-Україна" подобається?
Одразу скажу, я, наприклад, не бачу в Європі такої держави, яку б я, без застережень, узяв би за еталон. І це тільки нас 2-є, а в країні -дцять мільйонів і кожному подобається своє, і кожен вважає, що саме його ОСОБИСТА ДУМКА Є ПРАВИЛЬНОЮ. Чи не так? - Отож.....
показати весь коментар
25.10.2018 07:32 Відповісти
Знаєте, а для мене важливо щоб спочатку Русь - Україна відбулася. Хай така як є.
Вам подобаються ваші батьки, або діти? Вони такі як є. Головне що вони Є.
А от розбудова її- то буде справа подальших поколінь.
Країни, які ви берете за взірець, йшли ло того сотні років. Сотні років протестанської етики, зауважте.
А от читаючи вас, здається, що ви варіант чергової ВТРАТИ державності України, зовсім не розглядаєте.
показати весь коментар
25.10.2018 11:58 Відповісти
А що для вас означає Русь-Україна відбулася як є? Я не можу про стан "як є" казати відбулася.
Щодо батьків чи дітей (якого віку, до речі), то аналогія, м'яко кажучи, не коректна. Батьків Ви навряд чи зміните (не поміняєте!) , дітей же Ви змінюєте шляхом виховання.
Щодо країн, то читайте уважніше, я написав, що в Європі немає країни, яку б я взяв за еталон, А взірець це ще менше.

А читаючи мене, не робіть узагальнювальних висновків, аби не виглядати потім смішно. Ця тема про українську церкву. По іншим питанням я можу і маю іншу особисту думку. І на мою особисту думку чергова ВТРАТА державності стоїть за рогом і чекає слушного моменту. Однак я не вважаю що аби цього не сталося сьогодні а не завтра. потрібно створити собі ідола і сліпо йти за ним. Я, наприклад, у 2010-му був задоволений, що обрали тупого гопника овоча, а не хитру лисицю, хоча мені огидні були обоє. Бо передбачав, що проти тупого "наїзду" народ втримається, а от на лестощі купиться. Через 5 місяців черговий ріг, за яким стоїть ВТРАТА державності. Вона вже розставила з десяток грабель, чи в змозі народ їх обійти і вчергове не набити собі лоба - не знаю але сподіваюсь, для аналізу бракує достовірної інформації.
показати весь коментар
25.10.2018 12:40 Відповісти
Знаєте, я не буду коментувати ваш текст, а от що за «ідола» ви згадали, про що ви?
показати весь коментар
26.10.2018 00:11 Відповісти
Ідола? Взагалі то, я мав на увазі ідолів. Їх в нас багато, великих ,поменше, та й зовсім малих. Пригадайте новітню історію України. Скількох презиків (окрім овоча), депутатів та голів рад різних рівнів вигнали за невиконання своїх обіцянок? - Я таких не пригадую. А от історію з Алчевськом пам'ятаю. Там міську владу скопом переобрали на наступний термін, хоча взимку у -25 - - вони розморозили місто вщент.
показати весь коментар
26.10.2018 07:18 Відповісти
Тобто Ви вважаєте, що був би у нас такий «презик», як Рейган чи Обама, або Меркель, то в Україні перестали б брати хабарі, красти, голосувати за гречку, їздити на червоне світло, а почали б виробляти Форди, БМВ, та іншу конкурентноздатну на світовому ринку продукцію, продавати її, одержувати за неї пристойну зарплатню і платити податки ?
показати весь коментар
26.10.2018 12:24 Відповісти
Ні, я вважаю, що якби за хабарі та крадіжки, презика/депута за грати, а не на наступний термін, то врешті решт прийшли б у владу більш адекватні особистості. І врешті решт хабарі були б виключенням, а не правилом, на гречку для голосування не вистачало б коштів, і так, виготовляли б конкурентоздатну продукцію, і платили б податки.

А щодо пристойної зарплатні. то це питання до працівника, а не президента. Власник буде платити не більше того, за скільки працівник погодиться працювати. У всіх розвинутих країнах достойний рівень зарплатні не примха роботодавця, на вимога робітників.
показати весь коментар
26.10.2018 12:37 Відповісти
І це повинно робити (садовити «прєзіков» за грати) суспільство, яке бере хабарі, краде, не вміє виробляти конкурентноспроможну продукцію, їздить на червоне світло, не платить податки, голосує за гречку, має ватні мізки і три мільойни представників якого зараз знаходиться у країні яка вбиває українців?
показати весь коментар
26.10.2018 12:52 Відповісти
Маєте інших?- Велкам.
показати весь коментар
26.10.2018 15:00 Відповісти
Тобто по Вашому, потрібно вибрати хорошого «прєзіка», і все буде добре...
показати весь коментар
27.10.2018 00:07 Відповісти
Я вже написав, що по "моєму"
Якщо бажаєш почути, щось на свій смак, то додай більше старань.

А якщо не здатен розуміти написане іншими - взагалі не вступай в дискусію, залишайся на рівні штампів, ярликів та гасел.
(Звісно, це не наказ а пропозиція)
показати весь коментар
27.10.2018 00:44 Відповісти
Та ні, хлопче, ти не дав відповіді ні на одне питання, що я тобі задав.
От чому тобі так не сподобалась ця дискусія.
Але, є надія, що ти почнеш нарешті думати...
показати весь коментар
27.10.2018 12:26 Відповісти
Не відповів, так як тобі хотілося?
Авжеж, бо я відповідав, а не іспит здавав.

А дискутую я, не тому що мені подобається, а коли є в ній сенс (для мене в першу чергу). Тут він зник, якщо і був спочатку.

Але, є надія, що ти почнеш нарешті думати...
Поховай їїї, думати гаслами я не навчуся ніколи.

(відповіді не треба, усе піде в спам)
показати весь коментар
27.10.2018 13:17 Відповісти
«І це повинно робити (садовити «прєзіков» за грати) суспільство, яке бере хабарі, краде, не вміє виробляти конкурентноспроможну продукцію, їздить на червоне світло, не платить податки, голосує за гречку, має ватні мізки і три мільойни представників якого зараз знаходиться у країні яка вбиває українців?»
показати весь коментар
28.10.2018 00:53 Відповісти
Щось про церкву у вашому наборі гасел є?
- Ні, отже .... до спаму. (я попереджав)
показати весь коментар
28.10.2018 13:23 Відповісти
І хто тобі це сказав?
Втім, якщо є гальма - то добре, бо без гальм можна на повороті з дороги злетіти, а бо яму не помітити.

Поспіхом лише котята народжуються і то сліпі. Головне щоб стіни чи рову не з'явилося.
показати весь коментар
25.10.2018 08:07 Відповісти
Відомо, що деякі "патріоти" не з'являються на таких темах, або обливають брудом устремління українців до незалежної церкви. Чому? Саме тому, що вони є інструментом протидії Україні для москви, про яку говорив Філарет.
показати весь коментар
25.10.2018 00:00 Відповісти
порохло поддерживал онучия ёщё год назад,
о чём речь ?
показати весь коментар
25.10.2018 03:17 Відповісти
И что мордва может сделать? Опять присесть на бутылки с осатаненной водой от удмурта гюндяева? Да народу Украины посрать на русню , ибо монголоидные свинособаки еретики и раскольники и поклоняются они лукавому азиатскому зверю и злобному божеству мардуку.
показати весь коментар
25.10.2018 00:06 Відповісти
Яхвэ всех помирит.Продайте душу,и будет вам рай на том свете.
показати весь коментар
25.10.2018 00:18 Відповісти
это же не в дуплах сидеть - как кацапы...)))
показати весь коментар
25.10.2018 00:23 Відповісти
Не каждый касаб живет в дуплах. часть из них обитает в норах, но мордовских болотах или в ямах вырытых в вечной мерзлоте.
показати весь коментар
25.10.2018 00:48 Відповісти
ни церковь украинскую, ни Украину орки в покое не оставят...
показати весь коментар
25.10.2018 00:32 Відповісти
Москва не залишить у спокої українську церкву, - Філарет - Цензор.НЕТ 1728
показати весь коментар
25.10.2018 03:57 Відповісти
Боритесь с гордыней и буде вам щастя.Вон Кирилл не умерил,та зараз пребуваэ в такому становище.Нехай слёзы Кирилла,выходящего от Варфоломея, буде вам наука.Як вiн просрав РПЦ,из-за пихи,так и ви можете,обректи на цi дрязгi з Рашкой наступне поколiння.Як,що не зробите все чинно,послiдовно та правильно...Щоб комар носа не подточил...Бо це на века,а вы лише тлен.Усвiдомте покладену на вас вiдповiдальнiсть перед майбутьним.
показати весь коментар
25.10.2018 00:33 Відповісти
Это признак ущербности нации. Не может быть полноценной нация без исторических корней. У русских нет исторической Родины, вот они и бесятся.
показати весь коментар
25.10.2018 00:37 Відповісти
А Всевышний не оставит в покое рашистов - сатанистов. Москва не залишить у спокої українську церкву, - Філарет - Цензор.НЕТ 8061
Москва не залишить у спокої українську церкву, - Філарет - Цензор.НЕТ 7323
показати весь коментар
25.10.2018 01:04 Відповісти
Все будут отрравлены в российскую федерацию обратно за свой счет...Кто не согласен пишите жалобу г.Москва, Красная Площадь, Мавзолей, Вечному Жиду
показати весь коментар
25.10.2018 12:04 Відповісти
Проект по обеспечению спутниковым интернетом всей планеты представляет угрозу для национальной безопасности России. Об этом заявил представитель ФСБ Владимир Садовников, передает https://ru.reuters.com/article/topNews/idRUKCN1MY1TM-ORUTP Reuters .

Речь идет о проекте https://www.gazeta.ru/tags/organization/oneweb.shtml OneWeb . Он предполагает создание сети для обеспечения интернетом всей планеты, в нее войдут сотни спутников.
По словам Садовникова, нет никаких гарантий того, что система спутникового интернета не будет использоваться для разведывательных целей. Российская сторона не может проверить заявления OneWeb об обратном.
Кроме того, в ведомстве опасаются, что OneWeb может стать монополистом в ряде удаленных российских регионов.
«Реализация подобных иностранных систем связи делает нерентабельной деятельность российских операторов связи, особенно в труднодоступных и малонаселенных районах, а организацию связи традиционными средствами - очень затратной», - сказал Садовников.
показати весь коментар
25.10.2018 01:25 Відповісти
Для повної зміни світогляду людини необхідно 6 (шість) років. Протягом цього часу засоби масової інформації повинні постійно інформувати громадян на всіх без винятку каналах отримання інформації про переваги потрібної точки зору. Ми воюємо з кацапами вже 4 (чотири) роки, але наша пропаганда суттєво недопрацьовує. Її просто блокують власники приватних каналів. Але навіть за таких умов переважна більшість громадян радикально змінила точку зору на Росію і ставлення до росіян погіршилось. Потрібно ще як мінімум три-чотири роки з залученням експертів в різних галузях для остаточного переконання українців в тому що Росія смертельний ворог України. І ще з десяток тисяч загиблих патріотів. Ну як без цього? Росія почала дегуманізацію образу українця і переформатування нас в "нацистів" та "бандерівців" ще в далекому 2005 році. В усіх російських серіалах почали "з'являтися" продажні мерзенні "хахли"... В 2014 російське суспільство вже було готове нас вбивати, а ми дивились їх серіали і реготали з "кварталу 95", який просто знущався і глумився з усього українського в Україні... Сьогодні ми вже здатні вбивати кацапів як тварин. Але цього недостатньо! Ми маємо їх знищувати фізично і морально всюди де зустрічаємо прояви "русского міра". Як би там не було, ми все ж виграли час. І час працює на нас. Бог любить Україну.
показати весь коментар
25.10.2018 01:53 Відповісти
Ну и бред ты написал. Намешал говна с мёдом. паРашка враг Украины, спору нет, но при чём сдесь 95 квартал? Коррупция, воровство власти, подорванные склады боеприпасов, выдача добровольцев в паРашку, спасение росагентуры (Семочко) и т.п. - это укрепляет Украину? Нельзя корявость Кондитера отбелить лаем на говорунов с 95
показати весь коментар
25.10.2018 06:24 Відповісти
Глупо в каждом посте на любую тему упоминать о "корявости" Пэти. Пэтя такой потому что мы позволяем ему быть таким точно также как кацапы позволяют ***** быть ******.
показати весь коментар
25.10.2018 07:24 Відповісти
Думаешь будет умно молчать каждый раз о корявости Кондитера? Такое молчание будет эффективным протестом против коррупции?
Это молчание ягнят.
показати весь коментар
25.10.2018 08:58 Відповісти
Петя далеко не единственная тема и причина. Он как вишенка на торте.
показати весь коментар
25.10.2018 16:35 Відповісти
Можно заменить изюминкой или курагой, но качество торта при этом не изменится.
показати весь коментар
25.10.2018 16:36 Відповісти
Нет, нет, он скорее как кусочек говна в колодце
показати весь коментар
25.10.2018 17:35 Відповісти
Та пусть покажут куда им идти и забыть про них.
показати весь коментар
25.10.2018 04:18 Відповісти
Москва паБЕДила Кайзеровскую Германию 19 ноября 1918 года,а нацистскую Германию 8 мая 1945 года,теперь Третья попытка паБЕДить Германию Ангелы Меркель,но похоже Трамп убедил Фрау покупать омериканское топливо....Очередн=ая паБЕДА плешивого...
показати весь коментар
25.10.2018 06:11 Відповісти
ПОЦтриарх Гундяй исчез...странно...,неужели грохнули бейсбольными битам и как Алексия в 2008 году*?
показати весь коментар
25.10.2018 06:15 Відповісти
У нас уже отдельные сознательные граждане ставят вопрос о законности московской церкви у нас, а государство через государственное телевидение тонко намекнуло, что если московский патриархат не будет лоялен нашему государству, вопрос поставит уже сознательное государство....
показати весь коментар
25.10.2018 06:29 Відповісти
обосРашка не может не гадить, это же говно-страна. презренная рашка-говняшка.))
показати весь коментар
25.10.2018 07:09 Відповісти
Москва-Москвой, Фил Москве не указ и влиять на неё не может. Филу треба по-бырому своё делать - то, шо у него в руках. Момент исторический, ему надо соответствовать, а не гуляться в «два попа - три патриарха». В историю ж можно войти и как «Томос просравший» - тогда Москва порадуется.
показати весь коментар
25.10.2018 07:47 Відповісти
Придется кацапских попов в кацапию высылать.Иначе они в "рай" не попадут.
показати весь коментар
25.10.2018 07:53 Відповісти
Что, будут посылать политикам бомбы в бандеролях?
показати весь коментар
25.10.2018 09:03 Відповісти
Поки Філарет керує, не вийде НІЧОГО. Ні з Москвою, ні з Константинополем. Можу закластися на тисячу доларів( щоб забрати гроші)...Хай залишить пост і йде замолювати гріхи у монастир, а жінку свою і дочок полишить в миру доживати.
показати весь коментар
25.10.2018 10:08 Відповісти
Не хотелось бы верить, но украинские попы просрут автокефалию как в2004 году, жадность власти всегда губила.
показати весь коментар
25.10.2018 10:11 Відповісти
Что ты несешь, какая автокефалия для Украины была в 2004 году?
Какие украинские попы просрали того чего не было?
Жадность власти видна только у гундяевских попов, никак из Украины не выгонишь эту "секту вовы" , не имеющую ничего общего с православием.
показати весь коментар
25.10.2018 12:25 Відповісти