8434 відвідувача онлайн
3 534 143

Облгази сумарно заборгували "Нафтогазу" приблизно 2 млрд доларів, - Коболєв

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю LB.ua заявив Андрій Коболєв, глава "Нафтогазу".

"Облгази, на секундочку, сумарно винні "Нафтогазу" приблизно 2 млрд доларів. Ця цифра дуже добре кореспондується з тією цифрою, яку зараз намагається отримати переговорна команда від МВФ. Якби пан Фірташ розрахувався з "Нафтогазом", то частину з цих 2 млрд ми заплатили б у бюджет. Може, і МВФ не потрібен був би?"- сказав Коболєв (інтерв’ю записувалося до заяви МВФ про підготовку нової кредитної програми з Україною на 3,9 млрд дол., - Ред).

Дмитро Фірташ контролює близько 75% облгазів, додав Коболєв.

"Обсяг зафіксовано, борг доведено. Звичайно, борг визнаний по обидва боки. Просто не розраховуються. Ми судимося з ними, але перспективи в судах немає, тоскільки вони нічим значущим не володіють.

"Роги і копита", простіше кажучи", - пояснив глава "Нафтогазу".

Коболєв закликав уряд терміново вживати заходів, інакше "вся ця піраміда може завалитися". Він також розповів, що намагався домовитися з топ-менеджером Фірташа, але безрезультатно.

"У цих людей діяльність спрямована не на бізнес, а на схеми 90-х", - сказав глава "Нафтогазу".

Нагадаємо, Андрій Коболєв отримав премію 7,9 млн дол. за перемогу "Нафтогазу" над "Газпромом" у Стокгольмському суді.

Топ коментарі
+28
Облгазы суммарно должны "Нафтогазу" примерно 2 млрд долларов, - Коболев - Цензор.НЕТ 8014
показати весь коментар
26.10.2018 09:26 Відповісти
+25
Значит так, нужно нанять норвжцев, пусть подадут на них в суд, суд долги признает-выпишите себе премии.
А вобще конечно ужас, топ-менеджер выписывает себе миллиардные премии при этом у самой фирмы недосбор бабла 2млрд$
показати весь коментар
26.10.2018 09:31 Відповісти
+21
Да дело ведь не в цене. Вот представьте, есть у Вас магазин, Вы наняли директора магазина, он себе выписывает премии миллиард, Вы приезжаете спрашиваете: "Вась, ну ты премию вот себе выписал такую, наверное магазин процветает, а Вася Вам, конечно Петя реализация идет полным ходом, вот только пока приемущественно в долг"
показати весь коментар
26.10.2018 09:41 Відповісти

Завантаження...