6381 відвідувач онлайн
20 554 222

Централізоване опалення і водопостачання в Україні радше мертве, - Коболєв

Про це він сказав в інтерв'ю LB.ua, передає Цензор.НЕТ.

"Централізоване опалення і водопостачання в Україні радше мертве, в силу багатьох причин ... Тобто коли в певному регіоні кількість бойлерів перевищує певний відсоток, жодна компанія, яка централізовано надає послугу, не може досягти такої економії на масштабі, щоб її тариф був би адекватним. Як тільки хтось перший бойлер ставить, треба підвищувати тариф, щоб тримати компанію в прибутковості. Високий тариф ще більше стимулює людей ставити бойлери, в результаті централізовані поставки вмирають. так ось, у нас такі процеси пройшли в дуже багатьох містах. Чи пройшов цей поріг Київ? Не знаю. Можливо, тут ситуацію ще можна врятувати", - сказав Коболєв.

Однак збереження централізованої системи в Києві можливе тільки за умови підвищення тарифів.

"З цифр, які я бачив, випливає: теплопостачання в ДТЕК у Києві дотувалося бізнесом. Тому ситуація в Києві складна. Вона точно вимагає грамотного і компетентного керівника, а таких людей в Україні трохи, може бути, лише кілька людей. Така людина повинна взяти систему під контроль, написати чіткий план її розвитку, оцінити необхідність інвестицій, запропонувати власнику грамотний шлях виходу із ситуації. Боюся, що цей "вихід із ситуації" зажадає непопулярних політичних рішень ... Наприклад, підвищення тарифів. Якщо зберігати систему, то потрібен адекватний тариф. Не може бути собівартість 4 одиниці, а тариф 3 одиниці. Або місто має за це доплачувати", - сказав Андрій Коболєв.

Нагадаємо, все літо в значній частині Києва не було гарячої води. У жовтні мер Віталій Кличко зізнався, що столична влада вивчає можливість відмови від централізованого гарячого водопостачання.

Топ коментарі
+31
"- Нет горячей воды!
- Купи бойлер.
- Не хватает электричества!
- Купи генератор.
- Дорогое топливо!
- Переведи на газ, купи газогенераторную установку перерабатывающий бытовой мусор.
- А можно купить другое правительство?
- Ты кацап и сепаратист!"
показати весь коментар
26.10.2018 11:55 Відповісти
+25
Лучше бы кобель был скорее мертвым,чем живым.Вместе с остальными коррупционерами.
показати весь коментар
26.10.2018 11:39 Відповісти
+24
Централизованное отопление и водоснабжение в Украине скорее мертво, - Коболев - Цензор.НЕТ 9055
показати весь коментар
26.10.2018 11:49 Відповісти

Завантаження...