4280 відвідувачів онлайн
132 213 151

Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Під час навчань на полігоні ЗСУ відбулися випробування 120-мм Мобільного мінометного комплексу "Барс-8ММК", на яких був присутній Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі РНБО.

Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов 01


Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов 02

Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов 03
Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов 04
Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов 05

За словами Секретаря РНБО України, Мобільний мінометний комплекс створено українськими виробниками на базі бронеавтомобіля "Барс-8". Він також повідомив, що бойова машина споряджена автоматизованою системою розгортання та управління вогнем.

"Комплекс може швидко пересуватися до необхідної точки ведення вогню, його комп'ютерна система дозволяє позиціонуватися на місцевості, час підготовки до стрільби з похідного положення - всього 1 хвилина", - сказав Турчинов, додавши, що ще близько 20 секунд необхідно мобільному комплексу, щоб покинути вогневу позицію, уникнувши обстрілу ворога.

Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов 06
Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов 07
Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов 08
Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов 09
Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов 10
Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов 11

Він також повідомив, що боєкомплект - 60 мін, а екіпаж бойової машини складається лише із трьох осіб. "Виробничники вирішили кілька завдань під час розробки цього Мобільного мінометного комплексу - зокрема, досягли максимальної швидкості розгортання і згортання, здатності мобільно пересуватися бездоріжжям, можливості уразити ціль з високою точністю, і, головне, - безпеки його використання", - сказав Секретар РНБО України. Він висловив переконання, що після завершення державних випробувань та взяття на озброєння "Мобільний мінометний комплекс посяде гідне місце в озброєнні Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ та Сил спеціальних операцій".

Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов 12
Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов 13
Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов 14

Топ коментарі
+49
Прошли испытания нового украинского Мобильного минометного комплекса, - Турчинов - Цензор.НЕТ 9070
показати весь коментар
31.10.2018 12:48 Відповісти
+45
Гут. Зер гут.
показати весь коментар
31.10.2018 12:46 Відповісти
+42
Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов - Цензор.НЕТ 5741
На гiлляцi?! Це добре
показати весь коментар
31.10.2018 13:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Таки лопата заточена - экипажу ПЛЮСик!
показати весь коментар
31.10.2018 13:44 Відповісти
На фото видна гусиничная нона Стреляет как миномет минами снарядами дальность в два
раза больше калибр тот же вес в раза два больше на базе бмд плавает Любой комбат
скажет а что мне сним делать. Бесполезный для любой задачи не сховаешь и не постреляешь Заметный не окапывается А турчинову для паказухи и распила
показати весь коментар
31.10.2018 13:52 Відповісти
Ну шо тебя так плющит козломордый?
Ты свой скулёж лучше немцам провой:
Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов - Цензор.НЕТ 3706
показати весь коментар
31.10.2018 14:26 Відповісти
Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов - Цензор.НЕТ 9614
показати весь коментар
31.10.2018 14:27 Відповісти
Судя по твоей полной безграмотности, ты - русский. А посему твой визг не несет смысловой нагрузки.
показати весь коментар
01.11.2018 17:01 Відповісти
створки медленно раскрываются... а там турчинов
показати весь коментар
31.10.2018 13:57 Відповісти
Цікавий виріб. Гадаю,що орки залишаться ним задоволені... Хто з них виживе,звичайно..😃😃😃
показати весь коментар
31.10.2018 14:17 Відповісти
А как там Богдана поживает? Турчинов на ее фоне пофоткался, на параде показали и .....???
Одна показуха а вот что мы можем и все. Штучные изделия для пиара и показа куда бабло пиляют.
Кстати если там стоит опять Молот, то к потерям персонала можно добавить потерю дорогостоящей тележки.
показати весь коментар
02.11.2018 07:41 Відповісти
Ого! Оце класна штука!
показати весь коментар
31.10.2018 15:16 Відповісти
Насыпали оккупасам - и за минуту исчезли в неизвестном направлении... Хорошо!
показати весь коментар
31.10.2018 16:12 Відповісти
Впевнений, що конструктори зробили можливим введення координат цілі на ходу, або заздалегідь. Може навіть допускається пересування з міною в стволі. Тоді достатньо приїхати на місце, натиснути кнопку "розгортання" і одразу відбігти на безпечну відстань, прикрившись бронею машини. Система визначить координати, сама розгорнеться, стане на упор, сама наведеться по заздалегідь введених координатах цілі, сама зробить постріл. Екіпаж одразу біжить назад, - а система сама згортається. Прибігли - і по газам. Максимальна безпека - мінімальний час.
показати весь коментар
31.10.2018 16:32 Відповісти
Миномет-Молот?...
показати весь коментар
31.10.2018 16:53 Відповісти
Молот....кацапских свиней молотит.....
показати весь коментар
31.10.2018 20:05 Відповісти
Не розуміюсь на ТТХ зброї на фото та регламентах її випробувань, але є зауваження щодо присутності Турчинова у кадрі. Це звіт про випробування, чи психічна інформаційна атака на ворога?
Якщо вже так хочеться нагнати жаху на кацапів, то зробіть декілька світлин з Турчиновим на фоні якоїсь химерної херні на полігоні і дайте останній кадр з ним на фоні гриба ядерного вибуху чи обпеченного котловану в декілька десятків метрів в диаметрі.
І все - істеричний припадок в кацапстані гарантовано.
А якщо серйозно, то може не потрібно завчасно інформувати противника про військові розробки через ЗМІ? Хай би це було приємним сюрпризом для ворога.
показати весь коментар
31.10.2018 17:24 Відповісти
Этот ММК на выставках уже больше 2х лет гуляет. Ничего экстраординарного в нём нет. Прикол его не в ТТХ миномёта, они стандартные. Прикол его в удобстве, мобильности и системе управления. Он колёсный, всего 6 тонн и катается на 100км/ч спокойно.

********* тупо не в состоянии такое поставить на вооружение - всё, что смогли - комплекс "дева" - дура на бронетранспортёрном усеничном шасси (МТ-ЛБ) весом 12 тонн, плавающая, но тихоходная (40-50км) и с в 2 раза большим экипажем, чем у нашего Барса-8ММК - так что ничего не случилось, выдохните. Зрады тут нет.
показати весь коментар
31.10.2018 22:34 Відповісти
Почему столько поражений снайперским огнем сейчас? Где антиснайперские комплексы, которые поставили штаты?
показати весь коментар
31.10.2018 18:02 Відповісти
тебе координаты выслать?
показати весь коментар
01.11.2018 10:34 Відповісти
Потужный уже перерезал ленточку?
показати весь коментар
31.10.2018 18:05 Відповісти
Неа, он ее завязал. Колорадскую. Туго натянув, до просачивания артериальной крови, на шее русского мира.
А что?
показати весь коментар
31.10.2018 19:30 Відповісти
Не знаю почему,но мне первым бросилась в глаза лопата)))С вида бу и покрашена,и вспомнился анекдот про синхрофазотрон (почему не покрашен)ыыыыыыыыы
показати весь коментар
31.10.2018 19:01 Відповісти
???
Ты своим комментом как раз именно в анекдот и попал! )))
Не главное, что он рвет совковую парадигму войны - главное, что не покрашен по совковому)))
показати весь коментар
31.10.2018 19:32 Відповісти
Лопата это для ближнего боя с кацапами.Типо выскакивает толпа кацапни из кустов,а ты им блинов с лопаты раскидал и есть время незаметно ретироваться
показати весь коментар
31.10.2018 20:30 Відповісти
По видимому, броня защищает БК а не оператора миномета которому место рядом с бронемашиной. Вспомнился бородатый анекдот "Если атомный взрыв произошел над солдатом, то он должен остаться на месте и держать автомат в вытянутых руках, чтобы расплавленный металл не капал на казенные сапоги".
показати весь коментар
31.10.2018 20:43 Відповісти
Чей мотор у этого "Барс-8"?
показати весь коментар
31.10.2018 20:55 Відповісти
Dodge, американець.
показати весь коментар
31.10.2018 21:17 Відповісти
Я смотрю, что руль от Dodge.
Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов - Цензор.НЕТ 3130
показати весь коментар
31.10.2018 21:36 Відповісти
Наверное не только руль.
показати весь коментар
02.11.2018 07:43 Відповісти
Відбулися випробування нового українського Мобільного мінометного комплексу, - Турчинов - Цензор.НЕТ 1304https://www.youtube.com/watch?v=oLc853Cceck Барс-8 Барс-8 - має захист класу https://uk.wikipedia.org/wiki/STANAG_4569 STANAG 4569 Level 2. На машину, що розроблена на основі пікапа https://uk.wikipedia.org/wiki/Dodge_Ram Dodge Ram , планується встановлювати турбодизельний двигун американського виробництва https://uk.wikipedia.org/wiki/Cummins Cummins об'ємом 6.7 л і потужністю 385 к.с. Бронеавтомобіль має https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%81%D0%BD%D0%B0_%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D1%83%D0%BB%D0%B0 колісну формулу 4×4. Максимальна швидкість «Барс-8» обмежена відміткою 110 км/год. Кількість місць - 8 + 2https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%91%D0%9C_%C2%AB%D0%91%D0%B0%D1%80%D1%81%C2%BB#cite_note-10 [10] . Машина здатна долати підйоми з нахилом 60% і бічні схили в 20-40%. Автомобіль проїжджає броди глибиною до 76 см, завдяки кліренсу в 280 мм може рухатися по глибокій коліїhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%91%D0%9C_%C2%AB%D0%91%D0%B0%D1%80%D1%81%C2%BB#cite_note-wt.17-7 [7] .
показати весь коментар
01.11.2018 09:00 Відповісти
Во работенка у Турчинова. Не пыльная. Выехал на природу. Пожал ручку военным на камеру. Заодно и воздухом подышал лесным.
А кто будет вычищать бомбоубежища?! 4 года войны! Вроде бы за безопасность отвечает "ответственный" чиновник!
показати весь коментар
31.10.2018 22:06 Відповісти
Та не, это он он так пытается свое днпропетровско-комсомольское "достоинство" рекламировать длинной 12,2 сантиметра наивно полагая себя гигантом украинской политики! Все таки на два миллиметра больше минимума...
показати весь коментар
01.11.2018 04:49 Відповісти
вырядился.. "Чёрный дембель" бл...
ps:Турчинову зря "ДМБ" показали...
показати весь коментар
01.11.2018 01:01 Відповісти
Потрібно хоть тис 10 таких барсів, річ дуже потрібна.
показати весь коментар
01.11.2018 01:51 Відповісти
Не знаю, вірити турчинову, чи ні. Наче дуже непогано просуваються розробки нових систем озброєння. Повіримо. Але всім тим системам - гріш ціна. Комедія. Ці нові системи дієві винятково для сухопутних операцій. Від атаки з повітря вони не захищають. А ******* війни виграються в повітрі. Де наші системи ППО? Де ракети "земля - повітря, повітря-повітря, повітря - земля"? Нічого такого навіть в проекті немає. Навіть мови ніхто не веде, що цим треба займатися. Чи може західні партнери забороняють? Здається мені, що західні партнери ні до чого. Що це договорняк з кремлем.
показати весь коментар
01.11.2018 07:12 Відповісти
Мобильность,скорость,огневая мощь,по моему все по делу.Смущает только одно,опять корпорация "Богдан",опять Пэця-кондитер,как и и в случае с медицинским вездеходом на китайском шасси.Почему не "КРАЗ"?Там военная техника на много надежней.И где наконец обещанные Турчиновым многострадальные "Дозоры"?Обещал ведь сотни штук,а построено всего десять.В чем проблема?Поляки по нашим чертежам уже давно производство наладили.А у нас наверное ждут,пока панамский офшорник завод им.Малышева приватизирует.
показати весь коментар
01.11.2018 07:58 Відповісти
А знаете почему артелеристы не высказываются? Потому что ни каких мыслей одни нецен-
зурные слова в голове
показати весь коментар
01.11.2018 08:06 Відповісти
Косяк на косяке. Я его слепила из того, что было, это так называется.
Пульт управления огнем в кабине намного уместнее смотрится, чем непонятно где. Во вторых, почему его не сделать дублирующим снаружи? Кабеля 2 м не хватило для кабины?
Настоящая Хунта должна в бронированном бтрчике подъехать. Задать цель на целеуказателе, нажать кнопку развертывания, поставить одинчными, или по 3 снаряда...
А механизм автозярядки где? Не, Хунта не одобряет.
Уничтожать кацапье надо красиво, безопасно и с комфортом!
показати весь коментар
01.11.2018 08:57 Відповісти
Косяки,недоработки.Согласен,как же без них.Но такая техника сейчас очень нужна.Игил в Сирии на крузерах и пикапах две регулярные армиии(Сирии и Ирака) за Можай загнали,как тот батька Махно со своими тачанками с пулеметом.Только пока военный бюджет страны будет засекречен,пока не будет открытой конкуренции между производителями вооружений,толку не будет.В Штатах бюджет 700 млрд $,и секретов нет.Конкуренция между производителями огромная,а заказчик уже выбирает,что лучше.У нас 100 млрд ,только гривен,и полнейшая секретность,как и на что били потрачены бюджетные гроши.А кому достанется военный заказ и гадать не нужно.Конечно же главному генералисимусу страны.
показати весь коментар
01.11.2018 09:44 Відповісти
Шо там дядько с миной в руках делает на 3-м фото? Кто пояснит, автоматический или мобильный?
показати весь коментар
01.11.2018 13:54 Відповісти
Вы еще не видели как супер Богдану заряжают.
показати весь коментар
02.11.2018 07:46 Відповісти
В век контрбатерейной войны концепция очень правильная,но уйдут к сожалению годы когда войска будут укомлектованы....
показати весь коментар
01.11.2018 17:31 Відповісти
А коло "Барса" не зря "Нону" поставили. Турчинов і старш.начальники спостерігали стрільбу із двох систем. Напевне переставлять "Нону" на "Барс" і буде автоматичне заряджання, а хлопці питимуть каву і тиснути кнопки
показати весь коментар
01.11.2018 17:46 Відповісти
А коло "Барса" не зря "Нону" поставили. Турчинов і старш.начальники спостерігали стрільбу із двох систем. Напевне переставлять "Нону" на "Барс" і буде автоматичне заряджання, а хлопці питимуть каву і тиснути кнопки
показати весь коментар
01.11.2018 18:00 Відповісти
Что дядька на 3 фото с миной в руках делает, это не тролль, мне интересно?
показати весь коментар
01.11.2018 18:41 Відповісти
Особливо клавіатура під дощом, чи може там парасоля передбачена?
показати весь коментар
02.11.2018 10:52 Відповісти
Сторінка 2 з 2