10189 відвідувачів онлайн
1 792 15

Головою Пенсійного фонду призначено екс-держсекретаря Мінфіну Капінуса замість Зарудного

Головою Пенсійного фонду призначено екс-держсекретаря Мінфіну Капінуса замість Зарудного

Кабінет Міністрів 31 жовтня звільнив від обов'язків голову Пенсійного фонду Олексія Зарудного і призначив замість нього Євгена Капінуса.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Українським Новинам повідомив сам Капінус.

Євген Капінус ствердно відповів на запитання про його призначення головою Пенсійного фонду.

Він обіймав посаду держсекретаря Мінфіну з лютого 2017 року по жовтень поточного року.

До цього він був заступником міністра фінансів.

З 2003 року працював головним консультантом відділу з питань структурних змін та інфраструктури ринку в Адміністрації Президента.

З 2005 року почав працювати в Головній службі соціально-економічного розвитку Секретаріату Президента, де займав керівні посади.

З 2010 по 2011 був радником віце-прем'єр-міністра секретаріату Кабінету Міністрів, а потім працював координатором в Координаційному центрі економічних реформ при Президентові.

У 2015 році очолив Координаційний центр забезпечення взаємодії з Кабміном.

Топ коментарі
+4
Все ясно, начнется новая пенсионная реформа. Мало ограбили пенсионеров, живут еще! Нужно чтобы быстрее ушли в светлое шоколадное будущее. 50 баксов большая пенсия! Нужно сделать $25!!!.................................
показати весь коментар
31.10.2018 23:42 Відповісти
+3
Головою Пенсійного фонду призначено екс-держсекретаря Мінфіну Капінуса замість Зарудного - Цензор.НЕТ 7108
показати весь коментар
31.10.2018 23:16 Відповісти
+2
Середня пенсія за час президентства Петра Порошенка знизилася більш ніж в 2 рази з 183$ в 2013 році до 90$ в 2018. Податки, які українці віддають на утримання пенсіонерів, не можуть забезпечити їх платникам пенсійного майбутнього і якщо дотації на Пенсійний Фонд не збільшуватимуться, то влада незабаром може просто зупинити виплату пенсій.
За методологією ООН українські пенсіонери вважаються жебраками. З 1 грудня 2018 очікується чергове підвищення мінімальної пенсії до 1497 гривень (приблизно $ 53), проте мінімальна пенсія, і навіть середня пенсії суттєво відстають від критерію ООН, який визначає поріг бідності в державі: жебраками вважаються люди, які в день отримують менше 5$.

😜
показати весь коментар
31.10.2018 23:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це той Пенсійний фонд, що має постійний дефіціт бюджету? 🤔
показати весь коментар
31.10.2018 23:04 Відповісти
Капинус? Ещё один казак запорожский..
показати весь коментар
31.10.2018 23:13 Відповісти
Головою Пенсійного фонду призначено екс-держсекретаря Мінфіну Капінуса замість Зарудного - Цензор.НЕТ 7108
показати весь коментар
31.10.2018 23:16 Відповісти
янукович за походженням із татар та поляків.
показати весь коментар
31.10.2018 23:21 Відповісти
не трынди, онукович -бялорус
показати весь коментар
31.10.2018 23:41 Відповісти
А чому у януковича татарське прізвище? Більше того, бєларуських коренів у вихідця із татарського села Януки нема. Польське походження деяких своїх предків він підкреслював.
показати весь коментар
31.10.2018 23:49 Відповісти

😜
показати весь коментар
31.10.2018 23:49 Відповісти
Більше половини Пенсійного фонду покривається за рахунок Бюджету України, бо нема достатніх надходжень. Чому? А багато платять із мінімальної зарплати, а інше отримують у конверті. А багато працівників виїхали за кордон, найвдаліші у США.
показати весь коментар
31.10.2018 23:55 Відповісти
эво как ...кабмину старый глава очень мешал повышать пенсии?...
показати весь коментар
01.11.2018 00:25 Відповісти
может перекроет кормежку лугандона..а то так эта война ни когда не кончится
показати весь коментар
01.11.2018 05:46 Відповісти
сплошной геноцид еврейского населения Украины...
показати весь коментар
01.11.2018 06:01 Відповісти
Заробітна плата отримана попередньому місці роботи740055.Але у нього майже нічого немає.Де ховає гроші?А працював він до цього -----https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B0%D1%80_%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Державний секретар Міністерства фінансів України. Заслужений економіст України.
Був радником Віце-прем'єр-міністра України Секретаріату Кабінету Міністрів України впродовж 2010-2011.
Працював координатором та заступником у Координаційному центрі економічних реформ при Президентові України.
У 2015 очолив Координаційний центр забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України.
29 квітня 2016 призначений на посаду заступника Міністра фінансів - керівника апарату.
14 лютого 2017 призначений на посаду Державного секретаря Міністерства фінансів.=====дружина ---Дружина Маріанна є співзасновником ТОВ «Інвестиційно-консалтинговий центр КЕН» (Київ), який надає консультації з питань комерційної діяльності та управління.Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю250290====ЦЕ ВОНА ЗАРОБИЛА В 2017році.Працює в Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки.Заробітна плата отримана за основним місцем роботи43134
показати весь коментар
01.11.2018 07:09 Відповісти