В Узбекистані пропонують ввести санкції проти України

Депутати парламенту Узбекистану запропонували ввести обмежувальні заходи проти України у відповідь на "нечесну боротьбу на автомобільному ринку". Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Фергана.ру.
З ініціативою виступили четверо парламентаріїв.
"Наші українські партнери не враховують сформований суттєвий дисбаланс у нашій взаємній торгівлі. Слід нагадати, що обсяг імпорту з України в Узбекистан більш ніж утричі перевищує експорт наших товарів у цю країну", - зазначив член законодавчої палати Еркін Халбутаєв.
Зокрема, йшлося про обмеження ввезення кондитерської та олійножирової продукції, а також лікарських засобів і цукру.
Депутат Абдурашид Абдукодіров на своїй сторінці в Facebook запропонував замінити українські товари узбецькими або російськими.
У жовтні за скаргою українських автомобілебудівників у Києві було розпочато розслідування імпорту легкових автомобілів з Узбекистану. Українська сторона звинуватила узбецьких виробників у тому, що вони отримують субсидії від свого уряду й імпортують товар на особливих умовах, які завдають значної шкоди українським виробникам.
За кілька років імпорт автомобілів з Узбекистану зріс на 760%, що, на думку "Укравтопрому", "може завдати суттєвої шкоди національному товаровиробнику".
У відповідь посол Узбекистану в Україні Алішер Абдуалієв заявив, що Київ видавлює узбецьких виробників з автомобільного ринку.
Скорее всего, просто лепят таблички "сделано в Украине" и ставят колеса на ввезенные авто
(без уплаты пошлины и акцизного сбора, ясное дело).
А тут узбеки со своими Ravon весь гамбит поломали.
На святое покусились!