8952 відвідувача онлайн

Павловському оголошено про підозру в організації вбивства, - Сарган

Павловському оголошено про підозру в організації вбивства, - Сарган

Прес-секретар Генерального прокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган оприлюднила інформацію про те, за якими статтями КК обвинувачується екс-помічник народного депутата Ігор Павловський, підозрюваний у причетності до вбивства Катерини Гандзюк.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона написала у Фейсбуці.

Сарган зазначила: "У суботу в Херсоні працівниками СБУ затриманий, сьогодні Шевченківським районним судом м. Києва заарештований без альтернативи застави Ігор Павловський.

Йому оголошено підозру за двома статтями Кримінального Кодексу України:
- ч.3 ст.27 (Види співучасників. Організатором є особа, яка організувала вчинення злочину (злочинів) або керувала його (їх) підготовкою чи вчиненням. Організатором також є особа, яка утворила організовану групу чи злочинну організацію або керувала нею, а також особа, яка забезпечувала фінансування чи організовувала приховування злочинної діяльності організованої групи або злочинної організації),
- п. 4,6,11,12 ч.2 ст.115 (Умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю; з корисливих мотивів; вчинене на замовлення; за попередньою змовою групою осіб).

Нагадаю, що слідство у кримінальному провадженні веде Служба безпеки України за процесуального керівництва Генеральної прокуратури".

Павловському оголошено про підозру в організації вбивства, - Сарган 01

Нагадаємо, 31 липня, на в.о. керуючого справами виконавчого комітету, радника херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку. Невідомий облив її сірчаною кислотою.

3 серпня голова МВС Арсен Аваков повідомив, що поліція затримала підозрюваного в замаху на вбивство Гандзюк. Як пізніше уточнив нардеп від фракції "Народний фронт" Антон Геращенко, підозрюваним є "Новіков Микола Миколайович, 1978 року народження, уродженець міста Херсон, раніше судимий. 22 серпня підозрюваного в нападі на Гандзюк Миколу Новікова відпустили з-під варти. Як повідомили у поліції, нападом на Гандзюк керував ветеран АТО, який використовував своїх товаришів по службі.

4 листопада Гандзюк померла в лікарні.

Верховна Рада 6 листопада затвердила створення Тимчасової слідчої комісії ВР для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

Топ коментарі
+23
Помощник что свою инициативу проявил ? Ни кому от этого не смешно ? Может его хозяи-петин депутатишка,все таки организатор ?! Или все идиоты вокруг ?
показати весь коментар
12.11.2018 18:09 Відповісти
+20
А вот и стрелочник появился.)))) Ну, не привлекать же к ответственности депутата-мента из БПП накануне выборов.
показати весь коментар
12.11.2018 18:20 Відповісти
+15
Они уже следы заметают ,помощника уволили и он как бы уже не от БПП .
показати весь коментар
12.11.2018 18:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все-таки Украина не Россия?
показати весь коментар
12.11.2018 18:06 Відповісти
Помощник что свою инициативу проявил ? Ни кому от этого не смешно ? Может его хозяи-петин депутатишка,все таки организатор ?! Или все идиоты вокруг ?
показати весь коментар
12.11.2018 18:09 Відповісти
Это старая схема, схавали ведь что Гонгадзе заказал Пукач и сидят тихо, а генплокулол здоровается с настоящим заказчиком за руку.
показати весь коментар
12.11.2018 18:10 Відповісти
генпрокурор з ****** здороваєтьсяза руку? - здається у зрадофілітіка клепки не хватає
показати весь коментар
12.11.2018 18:48 Відповісти
Не надо путать заказчика и организатора....это две большие разницы...
показати весь коментар
12.11.2018 18:14 Відповісти
Ну почему - все правильно. Он организатор - нанял исполнителей. А теперь очередь за заказчиком, которого он должен сдать, или может СБУ найдет (если сможет) улики, указывающие на заказчика.
показати весь коментар
13.11.2018 09:27 Відповісти
никто не мешает помощнику сказть чью инициативу он прявил.
показати весь коментар
13.11.2018 12:46 Відповісти
помню как с трибуны Верховной Рады Турчинов и Луценко защищали Лозинского , а кто сейчас будет защищать заказчиков ?
показати весь коментар
12.11.2018 18:11 Відповісти
А помошник депутата от какой силы политической? Бо вроде говорили по началу а потом как то вдруг все замолчали.
показати весь коментар
12.11.2018 18:11 Відповісти
Они уже следы заметают ,помощника уволили и он как бы уже не от БПП .
показати весь коментар
12.11.2018 18:17 Відповісти
Паламарчук:
Березень 2006 - кандидат в народні депутати України від Народного блоку Литвина, № 86 в списку. На час виборів був членом Народної партії.

Микола Паламарчук під час виступу в парламенті, 2015
З 12 грудня 2012 - народний депутат України 7-го скликання від політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка», № 14 в списку. Заступник голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

На позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року обраний народним депутатом по списку партії Блок Петра Порошенка[4]. Член депутатської фракції «Блок Петра Порошенка». Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності[5].

20 вересня 2016 року не голосував за проект постанови про «Заяву Верховної Ради України з приводу невизнання Україною легітимності виборів до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання»[6].
показати весь коментар
12.11.2018 18:18 Відповісти
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%87%D1%83%D0%BA_%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0_%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 https://uk.wikipedia.org/wiki/Паламарчук_Микола_Петрович
показати весь коментар
12.11.2018 18:20 Відповісти
так затесались вражины в ангельско чистую власть имущих..бывает..но громко об этом говорить нельзя..самоцензура в среде журналистов набирает обороты..и есть на то причины..
Журналистку уволили после неприятного вопроса, заданного Порошенко
https://golos.ua/i/647322
показати весь коментар
12.11.2018 18:20 Відповісти
А вот и стрелочник появился.)))) Ну, не привлекать же к ответственности депутата-мента из БПП накануне выборов.
показати весь коментар
12.11.2018 18:20 Відповісти
Следующий - народный депутат Украины Николай Паламарчук. Потому что у его арестованного помощника мотива нет. Притом Паламарчук слишком быстро избавился от помощника под надуманным предлогом, чем сразу сдал его и себя.
показати весь коментар
12.11.2018 18:38 Відповісти
Пэтя своих не сдает. Они же могут и Пэтю сдать. Но воообще от винницкого барыги можно ожидать что угодно...............
показати весь коментар
12.11.2018 19:28 Відповісти
Винен помічник. ))) ЛОЛ! ))) Депутат гадки не мав яка падлюка була поряд, кому довіряв всі роки спільного "служіння народу". )))
За дурнів тримають не тільки пеересічних громадян України, а і світову спільноту. Але спільноті може це не сподобатись.
показати весь коментар
12.11.2018 20:49 Відповісти
Ничего, как всегда, как не раз было, когда страсти улягутся, подержат пару месяцев в СИЗО и за отсутствием доказательств отпустят. Мы к этому привыкли
показати весь коментар
13.11.2018 08:38 Відповісти
Отпустят, 100%, потому что ниточки убийства Гандзюк тянутся в высокие эшелоны власти. По сути второй Гонгадзе. Но приобретшая полезный в таких делах опыт власть поворачивает дело в нужном для себя направлении. Нашли стрелочника. Если Павловский не имеет компромата, то может и посадят.Ненадолго, условно! А если имеет, то отпустят.
показати весь коментар
13.11.2018 08:46 Відповісти
Петю грохнут на 3-ем Майдане.
показати весь коментар
13.11.2018 12:14 Відповісти