9610 відвідувачів онлайн
42 570 946

Заробітчани надсилають в Україну $6,5 млрд. Їх необхідно декларувати, - Рева

Українські громадяни, працевлаштовані за кордоном, переказують додому щорічно близько $6,5 млрд.

Про це міністр соціальної політики Андрій Рева розповів в інтерв'ю "Радіо Свобода", інформує Цензор.НЕТ.

"Люди, які працюють в Україні, платять прибутковий податок, сплачують єдиний соціальний внесок. Їхні доходи враховуються. І, як правило, вони не можуть претендувати на субсидії, бо вони працюють "по-білому", утримують і бюджетників, і пенсіонерів, і самі себе утримують. А хтось працює за кордоном, пересилає сюди кошти. Ці кошти потрапляють у конкретні домогосподарства. 6,5 млрд доларів", - заявив міністр.

За його словами, ці кошти теж слід вважати доходами фізичних осіб і вони мають обкладатися податком.

"Дохід, бо він використовується на власне споживання. Ми попросили: будь ласка, задекларуйте! Адже це реально гроші, які ви отримуєте на власне споживання. Так от, на сьогодні, коли ми говорили про 1 червня 2018 року, ці кошти жодним чином у деклараціях наших субсидіантів не були зазначені. Тому ми теж провели перевірку, верифікацію для того, щоб з'ясувати, хто у нас теж приховує ті чи інші доходи", - додав Рева.

Топ коментарі
+145
Двойное налогообложение ?!?!?Рева по ходу окончательно сбрендил.Мало того что не создают рабочих мест и не платят достойных зарплат,так еще и самозанятых решили нагнуть.Как то выглядит это по путински.Этот Рева иногда такую ""пургу метет",что Песков на его фоне выглядит наивным ребенком.
показати весь коментар
18.11.2018 15:33 Відповісти
+127
ахметка все налоги платит..? а косюк без дотаций может обойдётся..? не..мы будем маленьких обдирать..
показати весь коментар
18.11.2018 15:19 Відповісти
+109
оооооо, тут соевые мародеры еще не паслись. Такое пастбище проворонили.
показати весь коментар
18.11.2018 15:19 Відповісти

Завантаження...