4322 відвідувача онлайн
3 155 33

"Однозначно, це неправильне рішення", - Кличко про відкриття фастфуду в Будинку профспілок

"Однозначно, це неправильне рішення", - Кличко про відкриття фастфуду в Будинку профспілок

23 листопада мер Києва Віталій Кличко назвав "великою помилкою" відкриття закладу фастфуду KFC у Будинку профспілок.

Як передає Цензор.НЕТ, таку заяву він зробив в ефірі радіо НВ

"Однозначно, це неправильне рішення. Коли у нас немає музею Революції Гідності, коли ще рани дуже свіжі, відкривати ресторан у місці, де відбувалися такі події, де люди віддали життя, щоб ми жили в європейській країні, - це неправильне рішення", - сказав Кличко.

Він додав, що розуміє емоції людей, які вийшли з протестом проти відкриття такого закладу.

У прес-службі Київської міської державної адміністрації зазначили, що Будинок профспілок не належить до комунальної власності столиці, а є власністю Федерації профспілок України.

Столичний Будинок профспілок загорівся в ніч на 19 лютого 2014 року під час масових акцій протесту в Києві. Будівлю, яку активісти використовували як штаб опору, штурмував спецпідрозділ СБУ "Альфа". За даними Генпрокуратури України, майданівці, захищаючись, застосовували пляшки з горючою сумішшю, через що сталося займання. Загинуло двоє людей.

Оновлений фасад відкрили 30 травня 2018 року.

21 листопада, в річницю початку Революції Гідності, в Будинку профспілок у Києві відкрили фастфуд KFC. Увечері активісти розмалювали заклад написами "Тут померли люди" і "Де ваша гідність?", а також принесли шини. 

У поліції поінформували, що біля Будинку профспілок затримали шістьох учасників протестної акції. Після пояснень всіх відпустили.

Топ коментарі
+19
не пройшло і кількох днів.... реакція мера не забарилася
показати весь коментар
23.11.2018 21:09 Відповісти
+16
Дозвіл Київради хто підписав як очільник ? Напевно Льоня-космос... Хер там Віталік, ти і підписав, аби надати приміщення, а тепер блеєеш..., козел
показати весь коментар
23.11.2018 21:10 Відповісти
+16
"Однозначно, это неправильное решение, - Кличко об открытии фастфуда в Доме профсоюзов - Цензор.НЕТ 4051
показати весь коментар
23.11.2018 21:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не пройшло і кількох днів.... реакція мера не забарилася
показати весь коментар
23.11.2018 21:09 Відповісти
ну так він дуже високий - доходить дуже довго ... а деколи пролітає повз ...
показати весь коментар
23.11.2018 21:58 Відповісти
он ею ест ведь, что делать...
показати весь коментар
24.11.2018 00:49 Відповісти
не все могут... точнее могут, но не все...
показати весь коментар
23.11.2018 21:09 Відповісти
Дозвіл Київради хто підписав як очільник ? Напевно Льоня-космос... Хер там Віталік, ти і підписав, аби надати приміщення, а тепер блеєеш..., козел
показати весь коментар
23.11.2018 21:10 Відповісти
Лучше бьі он пел
показати весь коментар
24.11.2018 05:31 Відповісти
У ЖИРАФА шея длинная! Да и головка контуженная!
показати весь коментар
23.11.2018 21:11 Відповісти
Пусть жираф был не прав, но виновен не жираф, а тот, кто крикнул из ветвей - жираф большой - ему видней (с)
показати весь коментар
23.11.2018 21:47 Відповісти
"Однозначно, это неправильное решение, - Кличко об открытии фастфуда в Доме профсоюзов - Цензор.НЕТ 4051
показати весь коментар
23.11.2018 21:11 Відповісти
А выс......ал этот спич с первого раза?
показати весь коментар
23.11.2018 21:13 Відповісти
Во второи туре по опросам встречаются Тимошенко и Зеленский
"Однозначно, это неправильное решение, - Кличко об открытии фастфуда в Доме профсоюзов - Цензор.НЕТ 7304
показати весь коментар
23.11.2018 21:16 Відповісти
Да,ДА.ДА ! А кто давал разрешение на его открытие ?
показати весь коментар
23.11.2018 21:20 Відповісти
Аббревиатура KFC расшифровывается как "Жаренный ципленок из Кентуки".

Ни хера себе наглость.
Из сказанного Виталькой следует что Федерации профсоюзов Украины похер жертвы Майдана. А кто ж там такой бесстрашный ?
показати весь коментар
23.11.2018 21:35 Відповісти
Жареный.
показати весь коментар
23.11.2018 21:45 Відповісти
віталька "проснувся" ...
показати весь коментар
23.11.2018 21:37 Відповісти
Как там сын украинки и адвоката говаривал :
...так, расходимся, нас нае#али! ...
к чему я это?
чей там сын и матери педалик?
показати весь коментар
23.11.2018 21:38 Відповісти
...однозначно...
показати весь коментар
23.11.2018 21:41 Відповісти
Походу федерация профсоюзов собирается отбить бабло, которое она потеряла на аренде за весь срок Евромайдана.
показати весь коментар
23.11.2018 21:45 Відповісти
Однозначно ти носиш звання Кретина #1
Як би в твоїй бошці не було так пусто ти б не допустив цього свавілля ************ рашенівський
показати весь коментар
23.11.2018 21:59 Відповісти
Виталик, а ты на Майдане давно был? Ты эту стройку и вывеску раньше не видел? Решение КМДА по ней не подмахивал?
"Однозначно, це неправильне рішення", - Кличко про відкриття фастфуду в Будинку профспілок - Цензор.НЕТ 6844
показати весь коментар
23.11.2018 22:12 Відповісти
ЭТО ОТ ОГНЕТУШИТЕЛЯ !)
показати весь коментар
24.11.2018 00:04 Відповісти
Ну разве можно так позволить себе превратиться из гордости нации в придурка?
показати весь коментар
23.11.2018 22:16 Відповісти
Не везет Кличку...
Летом дождь идет, зимой снег падает, в готовом на 200% к отопительному сезону Киеве, полно домов в которых нет тепла...
А тут еще и с KFC скандал.
показати весь коментар
23.11.2018 22:36 Відповісти
так в этом доме уже открыто кафе "каратель". им можно? на майдане вообще полно бизнеса и общепита. может всё закроем и кладбище сделаем?
показати весь коментар
23.11.2018 23:50 Відповісти
Музей.
показати весь коментар
31.12.2018 02:17 Відповісти
и музей тоже можно. по пусть будет жизнь вокруг.
показати весь коментар
31.12.2018 02:33 Відповісти
ТАК ЕСТЬ СМЫСЛ ЗАДУМАТЬСЯ, ПРОВЕРЯТЬ И ПРОТИВОСТОЯТЬ РЕГУЛЯРНО ТОМУ, ЧТО В KFC В ПЕРЕВОДЕ - ЖАРЕННЫЙ ЦЕПЛЕНОК ИЗ КЕНТУКИ, СОБИРАЮТСЯ СЕПАРАТИСТЫ И КГБИСТЫ !!!
показати весь коментар
24.11.2018 00:01 Відповісти
ПОРА МИНИРОВАТЬ KFC !)
показати весь коментар
24.11.2018 00:02 Відповісти
Боксер дурака лепит,или или...не лепит?Разрешение на выделение помещения кто подписывал? Мудаки без совести и чести,моральные уроды и гигиенические прокладки олигархии.На ваши тупые,"властные"хари, с клеймом бакса на лбу,уже нет сил смотреть
показати весь коментар
24.11.2018 00:25 Відповісти
он жеш не знает, что творит правая рука, когда подписывает левая
показати весь коментар
24.11.2018 00:50 Відповісти
"он не только Вам китель обрьігал, он еще Вам в штаньі на...."
показати весь коментар
24.11.2018 05:27 Відповісти
ну да педалик не в курсе - бабло занесенное кончилось
показати весь коментар
24.11.2018 09:27 Відповісти
В доме профсоюзов может быть ТОЛЬКО музей.
показати весь коментар
31.12.2018 02:14 Відповісти