Ми фактично не маємо дипломатичних відносин з Росією, - Клімкін

Про це заявив глава МЗС України Павло Клімкін під час брифінгу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".
"Ми фактично не маємо дипломатичних відносин, це формальність, оскільки наші дипломати в Росії за визначенням не можуть здійснювати ніякої дипломатичної діяльності в країні-агресорі. Вони зосереджені винятково на тому, щоб допомагати українцям, зокрема політичним в'язням, але не тільки", - заявив Клімкін.
Він зазначив, що в сьогоднішніх умовах перебування на території країни-агресора є небезпечним для українських громадян.
"Ми плануємо низку заходів. Що стосується російських дипломатів тут, то вони працюють на спецслужби. Ніяких інших функцій у них в Україні бути не може", - повідомив Клімкін.
Топ коментарі
+28 Константин Шниперсон
показати весь коментар
26.11.2018 17:07 Відповісти Посилання +27 Alex Rozhenko
показати весь коментар
26.11.2018 17:09 Відповісти Посилання +23 Lichimon
показати весь коментар
26.11.2018 17:16 Відповісти Посилання