10796 відвідувачів онлайн

Ми фактично не маємо дипломатичних відносин з Росією, - Клімкін

Про це заявив глава МЗС України Павло Клімкін під час брифінгу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

"Ми фактично не маємо дипломатичних відносин, це формальність, оскільки наші дипломати в Росії за визначенням не можуть здійснювати ніякої дипломатичної діяльності в країні-агресорі. Вони зосереджені винятково на тому, щоб допомагати українцям, зокрема політичним в'язням, але не тільки", - заявив Клімкін.

Він зазначив, що в сьогоднішніх умовах перебування на території країни-агресора є небезпечним для українських громадян.

"Ми плануємо низку заходів. Що стосується російських дипломатів тут, то вони працюють на спецслужби. Ніяких інших функцій у них в Україні бути не може", - повідомив Клімкін.

Топ коментарі
+28
А что тогда наше посольство в Москве делает? Объедает уши украинских налогоплательщиков?
показати весь коментар
26.11.2018 17:07 Відповісти
+27
Нельзя быть немножко беременным. Дипломатические отношения или разорваны, или существуют, третьего не дано.
показати весь коментар
26.11.2018 17:09 Відповісти
+23
Климлин нас всех за дебилов считает - посольства и консульства как работали так и работают, граница полностью открыта и орки свободно перемещаются по Украине. Цинизм рошеновской кодлы не знает предела.
показати весь коментар
26.11.2018 17:16 Відповісти

Завантаження...