Ми продовжуємо документувати страждання мешканців окупованого Криму, - глава моніторингової місії ООН Фрейзер

В ООН заявляють про систематичні порушення прав людини на окупованому півострові.
Голова Моніторингової місії Організації Об'єднаних Націй з прав людини в Україні Фіона Фрейзер заявляє, що Російська Федерація як держава-окупант продовжує блокувати доступ ООН до анексованого Криму. Про це вона сказала під час виступу на форумі "70 років загальної декларації прав людини: порядок денний для України", передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.
Фрейзер зазначила, що ситуація з правами людини в Криму, як і раніше, викликає занепокоєння.
"Там Російська Федерація продовжує зневажати свої зобов'язання як держави-окупанта. Російська Федерація не надала доступу для Управління Верховного комісара ООН з прав людини. Тому ми продовжуємо моніторити ситуацію на відстані. Ми продовжуємо документувати страждання мешканців Криму", - заявила Фрейзер.
"Впродовж певного періоду часу ми встановлюємо систематичні порушення прав людини в Криму, в тому числі невиправдані обмеження свободи думки та висловлювань, обмеження свободи пересування, порушення права на збереження ідентичності, порушення культури та традицій, права на безпечне і здорове навколишнє середовище і порушення прав власності", - сказала вона.
"Ми постійно говоримо, що кримські татари непропорційно страждають", - додала вона.
Ты из зубожилых?
Из какого региона (области)?
Там чётко фиксирует стоны ожидавших халявы и "па багатому" от московии.