8309 відвідувачів онлайн

СБУ блокувала спробу кібератаки спецслужб РФ на системи судової влади України

СБУ блокувала спробу кібератаки спецслужб РФ на системи судової влади України

Співробітники Служби безпеки України блокували спробу російських спецслужб здійснити масштабну кібератаку на інформаційно-телекомунікаційні системи судової влади України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.

Зазначається, що фахівці української спецслужби зафіксували, що кібератака розпочалася через розсилку електронною поштою заражених вірусом підроблених бухгалтерських документів. Після відкриття файлів на комп’ютери приховано завантажувалось шкідливе програмне забезпечення для несанкціонованого втручання до судових інформаційних систем та викрадення службової інформації.

В СБУ встановили, що виявлена ​​вірусна програма з'єднувалася з контрольно-командними серверами, що мають, зокрема, російські ІР-адреси.

Згідно з висновками фахівців задум спецслужб РФ полягав у блокуванні сталого функціонування судової інформаційної системи України. Завдяки спільним заходам із Державною судовою адміністрацією та Держспецзв’язку вдалося локалізувати негативні акції кібератаки та попередити її подальший розвиток.

"СБ України як ключова структура із забезпечення національної безпеки продовжує реалізовувати комплекс необхідних заходів для захисту критичної інформаційної структури держави", - підсумували в прес-центрі СБУ.

Топ коментарі
+5
Злодейская гипнотическая программа через компьютер внушала судьям, что взятки брать нельзя...)))
показати весь коментар
04.12.2018 16:15 Відповісти
+2
Сруцкий мир не пройдет в Украине.
показати весь коментар
04.12.2018 16:00 Відповісти
+2
так шо, Продана можно теперь назад в сизо сажать?
проклятые кацапы!
показати весь коментар
04.12.2018 16:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сруцкий мир не пройдет в Украине.
показати весь коментар
04.12.2018 16:00 Відповісти
да - вы не пройдёте в Украине...!
показати весь коментар
04.12.2018 18:01 Відповісти
Козлорилие никак не успокоятся! Вот же народец мерзопакостний, только гадить способен!
показати весь коментар
04.12.2018 19:58 Відповісти
Та кому они нужны... все ...и проплаченные
показати весь коментар
04.12.2018 16:01 Відповісти
так шо, Продана можно теперь назад в сизо сажать?
проклятые кацапы!
показати весь коментар
04.12.2018 16:02 Відповісти
Даже Пу возмутилося судейской рэхформой в Украине и хотел внести поправки...
показати весь коментар
04.12.2018 16:10 Відповісти
Ну хоть тепловизор и лоси не пострадали?
показати весь коментар
04.12.2018 16:14 Відповісти
Злодейская гипнотическая программа через компьютер внушала судьям, что взятки брать нельзя...)))
показати весь коментар
04.12.2018 16:15 Відповісти
Но стойкие реформированные украинские судьи не поддались на происки Кремля!
показати весь коментар
04.12.2018 16:36 Відповісти
Я так и думал Это ж до чего додумались супостаты Хотели разрушить с таким трудом созданую систему отблагодарения судей ДА так они вообще до самого святого смогли бы добратся До системы благодарения судьями Самого офшорника а там гляди и на святые офшоры Позарились бы Аж дух захватывает Это ж какую подлейшую подлость и какой неимоверный удар по яйцам Петручио Могли бы нанести Ужость
показати весь коментар
04.12.2018 17:22 Відповісти
Оказывается, Новинский раскручивает свои посты на Фейсбуке с помощью ботов, которых заказывает у сторонников ДНР. За лайк и репост платит 0,48 рублей.
Сами же ДНРовцы Новинского в итоге и сдали.
"Народная любовь" стоит 48 российских копеек. Не густо.
https://twitter.com/den_kazansky Денис Казанський‏ @den_kazansky
СБУ блокувала спробу кібератаки спецслужб РФ на системи судової влади України - Цензор.НЕТ 9918
показати весь коментар
04.12.2018 16:20 Відповісти
Просто жах, то це пУтен заставляє суддів хабарі брати
показати весь коментар
04.12.2018 16:20 Відповісти
Все таки потрібно, щоб не тільки петріотичні фахівці, а й фахівці США, НАТО і ЄС допомогли охороняти електронні системи. Особливо виборів. В першу чергу виборів.
показати весь коментар
04.12.2018 16:37 Відповісти
"Пєтріотичні" фахівці - це ви вкрай точно сформулювали.
показати весь коментар
04.12.2018 16:51 Відповісти
Шо там заражать?И так вся наша судебная система работает на полную в пользу рашистов!Или у кого-то,по этому поводу возникают сомнения?
показати весь коментар
04.12.2018 17:12 Відповісти
Тестируйте свой бизнес с профессионалами, и не будет страха перед кибер-атакой!
https://h-xtech.com/ru/services?r=ak&c=9
показати весь коментар
12.12.2018 17:48 Відповісти
супер