5362 відвідувача онлайн
7 032 107

Медведчук вже не бере участі в мінських переговорах, - Марчук

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив в інтерв'ю "BBC News Україна", опублікованому у вівторок. Відповідаючи на запитання про роль В.Медведчука, Є.Марчук сказав: "Наскільки я знаю, на переговорах він був представником СБУ і медіатором на рівні між президентами. Зараз від СБУ - вже кілька раундів інша людина".

"А про роль Медведчука як політика і посередника в контактах між президентами - це інша тема, яка не стосується мінських переговорів", - додав він.

Що стосується того, що в мінських переговорах після так званих "виборів" в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО), то, за словами Є.Марчука, формат не змінився.

"Від Донецька змінився представник, від Луганська залишився той самий. Але вибори - це серйозний і демонстративний підрив (переговорів - ред.). Для мене особисто це одне і те ж - незаконні вибори та обстріл і полон наших хлопців", - сказав представник України в ТКГ.

Топ коментарі
+28
"А о роли Медведчука как политика и посредника в контактах между президентами - это другая тема, которая не касается минских переговоров", - добавил он.

Ха-хахахахахах-хахахахахха. Слил шефа. Мы и так знали, что плевать ему на Минск и Медведчук не просто так в Кремль гоняет. Но вот так взять и влупить о предательстве Порошенко да ещё и перед выборами. Это крепко!
показати весь коментар
04.12.2018 17:59 Відповісти
+15
Медведчук? От СБУ? Что-то я слишком хорошо о них ещё думал.
показати весь коментар
04.12.2018 18:03 Відповісти
+15
Е.Марчук сказал: "Насколько я знаю, на переговорах он был представителем СБУ и медиатором на уровне между президентами.Источник: https://censor.net/n3100569
Зашквар. Ніхто не хоче тягнути мазу за гідранта. Що скаже грицак, за свого представника, мертвейчука?
показати весь коментар
04.12.2018 18:06 Відповісти

Завантаження...