Медведчук вже не бере участі в мінських переговорах, - Марчук

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив в інтерв'ю "BBC News Україна", опублікованому у вівторок. Відповідаючи на запитання про роль В.Медведчука, Є.Марчук сказав: "Наскільки я знаю, на переговорах він був представником СБУ і медіатором на рівні між президентами. Зараз від СБУ - вже кілька раундів інша людина".
"А про роль Медведчука як політика і посередника в контактах між президентами - це інша тема, яка не стосується мінських переговорів", - додав він.
Що стосується того, що в мінських переговорах після так званих "виборів" в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО), то, за словами Є.Марчука, формат не змінився.
"Від Донецька змінився представник, від Луганська залишився той самий. Але вибори - це серйозний і демонстративний підрив (переговорів - ред.). Для мене особисто це одне і те ж - незаконні вибори та обстріл і полон наших хлопців", - сказав представник України в ТКГ.
Ха-хахахахахах-хахахахахха. Слил шефа. Мы и так знали, что плевать ему на Минск и Медведчук не просто так в Кремль гоняет. Но вот так взять и влупить о предательстве Порошенко да ещё и перед выборами. Это крепко!
Зашквар. Ніхто не хоче тягнути мазу за гідранта. Що скаже грицак, за свого представника, мертвейчука?