Україна запропонувала провести спецзасідання контактної групи до річниці підписання Мінських угод, - Марчук

Україна ініціювала проведення спеціального засідання тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання ситуації на Донбасі до 12 лютого 2019 року, повідомив у коментарі телеканалу "Прямий" глава української делегації на переговорах у Мінську Євген Марчук, передає Цензор.НЕТ.
"У лютому наступного року виповнюється чотири роки, коли були ухвалені дуже важливі Мінські документи. Головним чином, це комплекс заходів з виконання (Мінських угод. - Ред.). Ми запропонували до цього часу провести одне спеціальне засідання, на якому ми обговорили б усі складові: що виконано, особливо, що не виконано, а головне - чому", - сказав він.
Топ коментарі
+8 Gyro
показати весь коментар
05.12.2018 16:54 Відповісти Посилання +4 злой крот
показати весь коментар
05.12.2018 16:55 Відповісти Посилання +1 Игорь Хирскл
показати весь коментар
05.12.2018 17:18 Відповісти Посилання