9679 відвідувачів онлайн

Лавров відкинув можливість звільнення українських моряків до вироку суду

Лавров відкинув можливість звільнення українських моряків до вироку суду

Затримані біля берегів Криму українські моряки почуваються непогано, до них забезпечується консульський доступ, і подальша їхня доля буде вирішуватися після завершення суду.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив на прес-конференції в Мілані глава МЗС РФ Сергій Лавров.

"Вони зараз під слідством, їх відвідує наш уповноважений з прав людини, до них забезпечується консульський доступ, вони почуваються непогано. Здоров'ю їхньому нічого не загрожує", - повідомив російський міністр.

Відповідаючи на запитання одного з журналістів про те, коли російська сторона відпустить моряків, Лавров відповів: "А що стосується термінів, як тільки суд завершиться, у нас є різні можливості відповідно до російського законодавства, тоді вже можна говорити про те, як їхню долю полегшити або домовитися про якісь конкретні кроки".

"Але це буде зроблено тільки після того, як завершиться судовий процес", - підкреслив міністр.

За його словами, українські моряки "порушили міжнародне право і російські закони, вторглися в територіальні води Російської Федерації незаконно, не покидали ці води, відмовлялися відповідати на запити".

"Це злочин, який, я думаю, в будь-якій країні вважається таким. Он подивіться - на кордоні з Мексикою і Сполучених Штатів, там просто наказ відданий стріляти на ураження в будь-якого, хто перетне кордон. Ми так не вчиняли", - заявив Лавров.

Як раніше повідомлялося, ВМС ЗС України 25 листопада повідомили, що прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря.

Пізніше ВМС України повідомили, що катери ФСБ РФ вогнем на ураження пошкодили МБАК "Бердянськ", є поранений. А потім заявили про захоплення всіх 3 кораблів спецпризначенцями РФ і шести поранених.

26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 дніву Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії. Унаслідок незаконних дій російських силовиків захоплено три кораблі ВМС України, в полоні опинились 24 українські військовослужбовці.

Підконтрольний Росії Київський райсуд Сімферополя заарештував 24 затриманих українських військових моряків на 2 місяці. Їм загрожує до 6 років позбавлення волі.

Прокуратура АРК визнала захоплених ФСБ Росії українських моряків військовополоненими.

30 листопада моряків перевезли в Москву: 21 українця доставили в московське СІЗО "Лефортово", 3 поранених - у "Матроську тишу".

Готовність захищати їх висловили 50 кримських і російських адвокатів. Дії захисників координує Микола Полозов.

Топ коментарі
+24
Лавров исключил освобождение украинских моряков до приговора суда - Цензор.НЕТ 2672
показати весь коментар
07.12.2018 14:42 Відповісти
+23
Лавров исключил освобождение украинских моряков до приговора суда - Цензор.НЕТ 2869
показати весь коментар
07.12.2018 14:40 Відповісти
+21
А что мешает нам отлавливать на территории Украины кацапов и судить их как диверсантов в том числе и работников спецслужбы РПЦ ?
показати весь коментар
07.12.2018 14:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Самого гуманного и справедливого. Снова клоунаду устроят
показати весь коментар
07.12.2018 14:38 Відповісти
Лавров исключил освобождение украинских моряков до приговора суда - Цензор.НЕТ 47
показати весь коментар
07.12.2018 14:39 Відповісти
Лавров исключил освобождение украинских моряков до приговора суда - Цензор.НЕТ 2869
показати весь коментар
07.12.2018 14:40 Відповісти
Это не Лавров, а верблюжатина сатанячья. Нужно прекращать с москвой все отношения и достраивать стену на границе. Кацап - он и в Африке кацап и никогда лучше не станет.
показати весь коментар
07.12.2018 15:00 Відповісти
По моему у них проблема с ..кремлевской башней. Сначала запустили и указали координаты якорной стоянки, а затем усрамшись!!! вывели в нейтральные воды, где!!! ТОЛПОЙ расстреляли. Вот что делает не лицензионный китайский ДУФАЛАК.
показати весь коментар
07.12.2018 14:41 Відповісти
А что мешает нам отлавливать на территории Украины кацапов и судить их как диверсантов в том числе и работников спецслужбы РПЦ ?
показати весь коментар
07.12.2018 14:41 Відповісти
Наличие мозгов.
показати весь коментар
07.12.2018 14:43 Відповісти
наврядчи гебняве зрозуміє вашу іронію))
показати весь коментар
07.12.2018 14:50 Відповісти
Ну если не хватает мозгов то можно про*бать и всю остальную Украину.
показати весь коментар
07.12.2018 15:00 Відповісти
Продажность мешает
показати весь коментар
07.12.2018 14:55 Відповісти
Лавров исключил освобождение украинских моряков до приговора суда - Цензор.НЕТ 6730
показати весь коментар
07.12.2018 14:41 Відповісти
А они люди ?
показати весь коментар
07.12.2018 17:07 Відповісти
Лавров исключил освобождение украинских моряков до приговора суда - Цензор.НЕТ 2672
показати весь коментар
07.12.2018 14:42 Відповісти
Сколько еще должно погибнуть украинцев или сгнить в разейских тюрьмах чтобы понять наконец что с рашистами нужно не договариваться а воевать. Может уже пора назвать вещи своими именами, врага назвать врагом, маньяка маньяком а убийцу убийцей, а не называть их друзьями, братьями и торговыми партньорами?
показати весь коментар
07.12.2018 14:43 Відповісти
та тебе вже зачекались на передовій, а ти все по форумах "воюєш".
показати весь коментар
07.12.2018 14:49 Відповісти
А ты на всех форумах кричишь что кацапы наши братья только введите санкции а мы сами поторгуем потому что нам выгодно
показати весь коментар
07.12.2018 15:06 Відповісти
ага.. про твоїх "братьв" тільки ти і волаєш тут)), все їх інтереси захишаєш
показати весь коментар
07.12.2018 15:14 Відповісти
та все чужими руками "воевать" намагаєшся .
показати весь коментар
07.12.2018 15:16 Відповісти
підскажіть, будь ласка, а що зараз на передовій робити??? в нас повноцінний військовий стан й ми силовим шляхом плануєм звільняти донбас й крим, оголошена загальна мобілізація а економіка переводиться на "військові рельси"?
чи поїхати на передову щоб "дотриматись мінських домовленостей" й загинути під мантри що "тільки дипломатичний шлях"???
показати весь коментар
07.12.2018 15:16 Відповісти
а що робили 5 років? Що Ізраїль робить вже кільканадцять років? В вас є чим розірвати в шмаття расейську армію? То чого ви тут лише в якості радника і досі ще знаходитесь? Ви ж знаєте як, знаєте чим. "Повноцінний" воєнний стан в нас був би, коли б закрили форуми та ви всі пішли на передок, отримали стареньку зброю,, та і гнали б ворога з країни, а так ви ж про "недоторканість прав" більше піклуєтесь, ніж про недоторканість кордонів під час того воєнного стану. . Воно зрозуміло, що ви, за будь яких умов, не покинете теплого диванчику, та не підете в окопи. Зручно коли в окопах сидять сини інших людей, зручно роздавати поради, зручно відправляти чужих дітей на "освобождєніє". От шкода, що всі вялікіє полководці вже влаштувались працювати сторожами, охоронцями та таксистами.
показати весь коментар
07.12.2018 15:23 Відповісти
не тре приписувати мені тих слів які я не говорив, а тим більше не потрібно за мене "розписуватись" у моїх думках, й вже тим більше не потрібно вирішувати за мене чи піду я в окоп, й тим більше чи я там був!!!

я Вам задав доволі просте питання- що зараз робити на передовій, в яку саме Ви хочете відправити https://censor.net/user/340963

Ви провели мені лікбез офіційної української, за що я вельми вдячний, тільким на форумі все з залишу за собою право писати не як "на диктанті"

мені не тяжко - повторюсь - що зараз робити на передовій якщо ми (офіційна влада України) не розглядаєм військове вирішення конфлікту?!а тим більше у нас по словах Гаранта "професійна боєздатна вмотивована армія яка готова дати агресору рішучу відповідь"
показати весь коментар
07.12.2018 15:34 Відповісти
то ви і отримали просту відповідь на ваше просте питання. Поки нам немає чим гнати ворога з країни. Чи ви мрієте з Донбасу Грозний зробити, бомбити з літаків міста, та ще й покласти сотні тисяч життів українських воїнів? Навіщо нам Грозний-2 в країні, де будуть ненавидіти всіх українців за розбомблені міста та села?
Повторюю, якщо ви знаєте ЯК САМЕ потрібно зробити, то чому ви і досі ще тут а не в Генштабі країни?
пис: дуже відчувається "рюзьгий дух" у словах "по словах Гаранта "професійна боєздатна вмотивована армія яка готова дати агресору рішучу відповідь".. "відповідь"!! - чи з українською все ж таки поганенько? Та тільки навіть у словах "гаранта", які ви тут насмішливо висловлюєтесь, я не бачу що він закликає, та і взагалі здатен пожертвувати сотнями тисяч життів українців, лише для того, щоб виконати ваші забаганки.
показати весь коментар
07.12.2018 15:47 Відповісти
тобто на фронті зараз немає необхідності щоб всі були, бо всерівно немає чим воювати.
єдине не зрозуміло чого Ви так дописувача туди хотіли відправити?!

щодо Грозного- 2...еммм...скажем я не притримуюсь Вашої точки зору, й вважаю що там й так ненавидять українців й все українське...Ваше питання для мене з розряду риторичних)

пис: дуже відчувається "рюзьгий дух" (с)



рускій дух відчувається в людлей, котрі замість обговорення проблеми намагаються перейти на "особистості" - ось це й є справжній рускій дух!!!
європейська ж ментальність й елементарна ввічливість завжди супроводжується дискусією, яка не переходить на особистості й відбувається без повчальних тирад, які не відносяться до "суті"
показати весь коментар
07.12.2018 15:57 Відповісти
та не переймайтесь ви так за того "дописувача". Війна таким не загрожує нічим. Бо це не ваша і не його війна.
Щодо "обговорення" - що обговорюємо? З приводу чого "дискутувати" ? З приводу: йти чи не йти захищати свою країну? Захищати її за рахунок життя інших людей чи власного? Навіщо йти взагалі бо все одно "всі одночасно не помістимось" на лінії фронту"? Тему "дискусії" шось ніяк не второпаю.
Так мабуть і не дочекаюсь відповіді від вас на питання: якщо ви знаєте ЯК САМЕ діяти, "воювати" , "звільняти донбас й крим", то чому ви зі своїми пропозиціями і досі ще не в Генштабі країни.
показати весь коментар
07.12.2018 16:18 Відповісти
підскажіть, будь ласка, а що зараз на передовій робити???(с)

ось що мене цікавило...наскільки я зрозумів, можливо помилково, що там немає зараз що робити, й дійшов висновку, можливо хибного, що Ви просто хотіли "підколоти"

Бо це не ваша і не його війна.(с)

я вже Вас просив не "розписуватись" за мене...це так складно ?!


Так мабуть і не дочекаюсь відповіді від вас на питання: якщо ви знаєте ЯК САМЕ діяти, "воювати" , "звільняти донбас й крим", то чому ви зі своїми пропозиціями і досі ще не в Генштабі країни.

я не знаю, невідомо з чого Ви вирішили що я знаю "як треба", але я бачу "як не треба"...
показати весь коментар
07.12.2018 16:23 Відповісти
відповідь була: "те що робили впродовж майже п"яти років". Чи не отрібно було всі п"ять років знаходитись на передовій? Пиання риторичне, віповідати не обов"язково. Переливати з порожнього в порожнє не бачу сенсу.
показати весь коментар
07.12.2018 17:11 Відповісти
немає в українській "підСкажіть", є підкажіть. І стан в нас не "військовий", а воєнний. і не "плануєм", а плануємО.
показати весь коментар
07.12.2018 15:26 Відповісти

- Я вице-король Индии! - отрапортовал Берлага, краснея. - Отдайте мне любимого слона . - Это у вас бред, - ласково сказала докторша, - вы в лечебнице, мы вас вылечим.(с)
показати весь коментар
07.12.2018 14:44 Відповісти
Сначала Орде придется доказать, что "на них напали, и они вынуждены были защищаться", по-другому не проканает.
показати весь коментар
07.12.2018 14:45 Відповісти
Лавров исключил освобождение украинских моряков до приговора суда - Цензор.НЕТ 9693
показати весь коментар
07.12.2018 14:46 Відповісти
у нас есть разные возможности в соответствии с российским законодательством Источник: https://censor.net.ua/n3101179
Залет.

Вон посмотрите - на границе с Мексикой и Соединенных Штатов, Источник: https://censor.net.ua/n3101179
Это он про наркобаронов с их подводными лодками?))) Ахренеть сравнение.
показати весь коментар
07.12.2018 14:47 Відповісти
так а чего тогда кобыл возмущён тем, что нашим погранцам отдан приказ стрелять без предупреждения? Он весь эфир своими вАзмущениями заплевали козлорылы.
показати весь коментар
07.12.2018 14:48 Відповісти
Остается убивать рассеян молча. ВР разрешила.
показати весь коментар
07.12.2018 14:48 Відповісти
От у судді зараз ж_па!!!
Не винисеш потрібний вирок тебе з'їдять свої, а винисеш - прощавай дім на Канарах, рахунок в Женеві, маєток у Іспанії.
показати весь коментар
07.12.2018 14:50 Відповісти
А вообще Керченский пролив становится "узким местом" для судоходства, его пропускная способность низка и из-за моста не может быть увеличена - может, лучше построить Азово-Черноморский канал - это,наверное, было бы лучше и с экономической, и с военной точки зрения.
показати весь коментар
07.12.2018 14:51 Відповісти
А кто будет финансировать? А когда Пыня и это заберет, вы что-то новое придумаете построить? .
показати весь коментар
07.12.2018 15:02 Відповісти
За один день такой канал не построить,а кто финансировал строительство Суэцкого канала и Панамского канала?Акционерные международные общества;пока канал строится, "бессмертный"
Кащей умрет(или Вы сейчас мне будете доказывать, что он - бессмертный бог? ).При приходе следующего правителя все изменяется, как всегда в Орде, да и жизнь динамична - кто бы сказал в 1983 году, что СССР рассыплется в 1991г.?Его сочли бы сумасшедшим и посадили в психушку. Положение в Орде, видимо, не столь хорошее, как вещают на Орда-брехун-ТВ, людей и средств не хватает - иначе зачем было увеличивать пенсионный возраст на 5 лет плюс агрессивное поведение - признак слабости и невозможности что-либо поправить.
показати весь коментар
07.12.2018 15:17 Відповісти
над слабым государством не поглумится только самый ленивый! Попробовали бы лишнехромосомные захватить корабли турецкого флота или военнослужащих Израиля! Думаю, в течении суток дали бы кацапии так просраться, что забыли бы как их зовут! А так Украина постоянно выступает в роли жертвы!
показати весь коментар
07.12.2018 14:53 Відповісти
Поки не отримають добрячого копня в дупу то ніц не роблять. Чим Кацапстан і користується
показати весь коментар
07.12.2018 14:59 Відповісти
Лавров исключил освобождение украинских моряков до приговора суда - Цензор.НЕТ 4770
показати весь коментар
07.12.2018 14:55 Відповісти
на кацапии усталые кремлевские мустанги правят бал...
как всегда с уважением и подсоленой горстью овса...
показати весь коментар
07.12.2018 14:56 Відповісти
С этими ИДИОТАМИ все ясно. ГДЕ РАДА? А может на перерыве. Шо то сегодня не найду посмотреть.Этот сайт мало освещает Раду.
показати весь коментар
07.12.2018 14:57 Відповісти
Так у них в пятницу практически выходной день, народу ноль.
показати весь коментар
07.12.2018 15:00 Відповісти
А як же военный стан? чи его уже нет. Страшновато от таких защитничков.
показати весь коментар
07.12.2018 15:12 Відповісти
а как же договор, парашник
показати весь коментар
07.12.2018 14:59 Відповісти
Объясните рассейско-нацистской коняке, шо никому в мире не интересно, правы мацковские ****** или не правы. Решение на уничтожение рузьге говноимперии принято и активно проводится в жизнь.
показати весь коментар
07.12.2018 14:59 Відповісти
Не Лавров - а говорящая лошадіная голова плєшивой обезьяни !
показати весь коментар
07.12.2018 15:00 Відповісти
человек-зоопарк, однако...
показати весь коментар
07.12.2018 15:19 Відповісти
Лавров відкинув можливість звільнення українських моряків до вироку суду - Цензор.НЕТ 6882
показати весь коментар
07.12.2018 15:00 Відповісти
Доброта просто не знает границ - стрелять, но не на поражение
показати весь коментар
07.12.2018 15:00 Відповісти
вчера поднимался вопрос за SWIFT...думаю пора.
показати весь коментар
07.12.2018 15:02 Відповісти
Центробанк орды уже готовится, сегдня совещались по этому поводу.
показати весь коментар
07.12.2018 21:52 Відповісти
"Это преступление, которое, я думаю, в любой стране считается таковым. Вон посмотрите - на границе с Мексикой и Соединенных Штатов, там просто приказ отдан стрелять на поражение в любого, кто пересечет границу. "

"Стрелять на поражение без предупреждения! Такое право украинским пограничникам отныне дает закон, принятый в четверг украинской Радой. В новом законе оговаривается, что при вторжении на украинскую территорию преступных группировок и военизированных групп, с целью предотвращения вооруженных конфликтов и провокаций, украинские пограничники могут открывать огонь на поражение неприятеля без всякого предупреждения"
Первое ими воспринимается как норма, второе вызывает отторжение и злобу.
Не страна, а недоразумение, где даже голограмма Фурье зашкалит в попытке измерить степень когнитивного диссонанса её обитателей.
показати весь коментар
07.12.2018 15:03 Відповісти
голограмма Фурье зашкалит - вона там зламається.... просто, тупо, перестане робити.
показати весь коментар
07.12.2018 16:31 Відповісти
в любом случае это действия мордора,а не инициатива Украины или самих моряков.значит в международных судах будет учитываться как еще одно противоправное деяние в дополнение к тарану,обстрелу и захвату кораблей повлекшее тяжкие телесные повреждения личного состава.
показати весь коментар
07.12.2018 15:10 Відповісти
Лавров-исключатель.
Дочку из Амерки еще не выслали ?
показати весь коментар
07.12.2018 15:23 Відповісти
Лаврун
показати весь коментар
07.12.2018 15:35 Відповісти
подлый фашистский холуй
показати весь коментар
07.12.2018 15:46 Відповісти
а как же статус военнопленных??? или соевого это уже не ипет???
какая же гнида ща правит Укриной!!!(((
показати весь коментар
07.12.2018 15:48 Відповісти
Мерзость "русского мира".
показати весь коментар
07.12.2018 16:01 Відповісти
Какая всё же тварь этот кенгуру.
показати весь коментар
07.12.2018 16:41 Відповісти
Хехех. Какие же вы тут убогие!
Йух вам а не Крым.

Смотрю ваши комменты 2010-11 года. Сколько борзоты и глумления про Крым и т.п.
Так вам ********* и надо!
показати весь коментар
07.12.2018 18:07 Відповісти
интересно, а на пиратов, расстрелявших украинские корабли - у нас завели дело? вроде даже "заочно" осудить теперь можно.
показати весь коментар
07.12.2018 19:19 Відповісти
"Россия-самая паскудная,до блевотины мерзкая страна во всей мировой истории.Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов,у которых само понятие добра и зла вывернуто наизнанку.Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме,и при этом желает потопить в нем весь мир". И.А. Ильин (1882-1954), философ.
показати весь коментар
07.12.2018 20:01 Відповісти
Після подібних заяв, країнам заходу варто було б ввести персональні санкції проти цього кремлівського коня, що б він не зміг би з'явиться в жодній цивілізованій країні світу.
показати весь коментар
07.12.2018 21:57 Відповісти
Нужно армейскому спецназу наловить лапотных туристов на фронте,желательно господ ахвицеров и на обмен..