4750 відвідувачів онлайн
1 986 18

Перевірки бізнесу в 2019 році відбуватимуться за попереднім планом, - Гройсман

Перевірки бізнесу в 2019 році відбуватимуться за попереднім планом, - Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за впровадження в Україні ризикоорієнтованого підходу до перевірок підприємств уже з січня наступного року.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це він сказав під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді.

"Для нас неважливо – чи написано на розетці 220, чи ні. Для нас важливо – чи безпечний цей об’єкт для людей, чи ні", – сказав Гройсман.

Він наголосив, що контрольні перевірки можуть відбуватися – за попереднім планом і спеціальними чек-лістами, де чітко вказані ризики, які треба усунути. При цьому такі чек-лісти мають бути і на підприємстві. "Це не каральна система, а звичайна європейська практика. Систему радянського нагляду ми зруйнували. Перевірки будуть ризикоорієнтованими, а не за формальними ознаками", – підкреслив прем'єр.

Водночас він підкреслив, що будь-який тиск на підприємців – неприпустимий.

"Чесний бізнес має отримати повагу. І він її отримає", – додав глава уряду.

Топ коментарі
+5
начинай с ахметки косюка рошена
показати весь коментар
07.12.2018 16:45 Відповісти
+3
Любой, кто поддерживает Порошенко - это враг Украины», - Олег Соскин.
показати весь коментар
07.12.2018 16:47 Відповісти
+2
Ещё работаете!? Херасебе, идём к вам..
показати весь коментар
07.12.2018 18:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да кто его знает, закон не приняли, а вас может и не быть. Надо в конституции написать есть мы или нет, а все по плану. Тогда поверю. А так хвостом виляю.
показати весь коментар
07.12.2018 16:44 Відповісти
начинай с ахметки косюка рошена
показати весь коментар
07.12.2018 16:45 Відповісти
Это уже без тебя, мразина, решится, что будет, чего не будет
показати весь коментар
07.12.2018 16:45 Відповісти
Любой, кто поддерживает Порошенко - это враг Украины», - Олег Соскин.
показати весь коментар
07.12.2018 16:47 Відповісти
врагов мало- рейтинг порошенко-5%
показати весь коментар
07.12.2018 17:14 Відповісти
Так я не понял, он что действительно беспокоится об условиях труда украинских граждан на украинских предприятиях и у ФЛПшников? Что серьезно?
показати весь коментар
07.12.2018 17:07 Відповісти
Самый честный из людей
Порошенко - чародей!
Нет ему нигде замены,
Ожидайте перемены!

Станете богато жить,
Есть икру и виски пить,
Вкусно жрать и не тужить,
Сможете вы всё купить!

Он построит вам заводы,
Увеличит всем доходы!
Обустроит рай в тепле,
И наверно - везде!

Только вот одна беда,
Денег нету, господа!
Вы держитесь и терпите,
Власть вы строго не ******!

Потрох любит вас, друзья,
Вы поверьте, без вранья,
Вот пройдёт ещё лет шесть,
Будет вам благая весть!

Весть, что Потрох всех отец,
Самый умный молодец!
И не надо вам опять,
Власть господскую менять!

Всё как раньше - нищета.
Вы терпите, беднота!
Если грабят господа,
Ещё это не п***да?
Царь - хороший
Виноваты все бояре
Олигархи - молодцы
Патриоты - подлецы
показати весь коментар
07.12.2018 19:29 Відповісти
Все повертається на круги свої, звучить правильно,але на ділі буде все по старому
показати весь коментар
07.12.2018 18:15 Відповісти
Ещё работаете!? Херасебе, идём к вам..
показати весь коментар
07.12.2018 18:16 Відповісти
РАБссия вводит налог на газировку,денех нет сейчас,но вы держитесь там,Налог на огород откладывыецца 2 триллиона рублей накопительных пенсий РАБссиянцев Шариковых отнятые недавно Ведмедевым помогут РАБссии встать с КОЛЕН...
показати весь коментар
07.12.2018 18:22 Відповісти
А Потрох з Гройсманом вбачають всі причини нинішніх проблем в економіці лише в наслідках позиційної, окопної війни на Сході, але не у власній корупції і казнокрадстві
А може ще й додати - в наслідках Першої і Другої світових воєн, Голодоморі? А міг би згадати - від монголо-татарського ярма?
показати весь коментар
07.12.2018 19:37 Відповісти
А може в тому, що в квартирах і будинках чиновників лежать накопичені мільярди....
показати весь коментар
07.12.2018 19:38 Відповісти
Я налоги не платил,я убивал Американцев...

Аль Капоне
показати весь коментар
07.12.2018 18:25 Відповісти
Добивать остатки бизнеса по плану?
Это что то новенькое.
показати весь коментар
07.12.2018 20:04 Відповісти
В 2019 году ни Пороха,ни Гройсмана уже не будет, главное чтоб как Януковичу не дали убежать за пределы Украины.
показати весь коментар
07.12.2018 21:13 Відповісти
Ще не всі ФОПи закрились ? Тоді чекайе гостей , ми йдемо до Вас .... з плановую перевіркою