Декларація прав людини має бути в кожній держустанові України, - Фрейзер

Дотримання прав людини є запорукою миру і розвитку держави.
Як пише журналістка Анастасія Магазова в матеріалі для Радіо Свобода, про це заявила голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Фіона Фрейзер 10 грудня під час заходів на Михайлівській площі, інформує Цензор.НЕТ.
"Декларація прав людини – це не документ, який заслуговує лежати в шухляді та припадати пилом. Він має бути перед очима в кожній державній установі України - суді, школі, лікарні тощо. Адже дотримання прав людини є запорукою миру і розвитку держави", - сказала Фрейзер.
Місія ООН з прав людини була розгорнута в Україні в березні 2014 року на прохання українського уряду. Сьогодні в її складі 53 співробітники і 7 офісів-представництв, зокрема два з них розташовані в Донецьку і Луганську. Місія ООН - одна з кількох міжнародних організацій, які мають доступ на непідконтрольні території на Донбасі. Однак доступу до окупованого РФ Криму у моніторингової місії ООН досі немає, тому діяльність ведеться через офіси в Києві та Одесі.
Да у нас и слышать не ххатят, шоб Конституцию выполнять! А тут права какия-то и чалавеков каких-то...
У нас и Конституция в каждом доме. И целый гарант. И шо? Кроме того, что он во время войны богатеет чемпионскими темпами.