6798 відвідувачів онлайн
5 035 29

9-річна дівчинка померла від грипу в Харкові, - заступник голови ОДА Черняк

У Харкові 9-річна дівчинка померла від грипу.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

"Були проведені судово-медичні експертизи. Ми бачимо, що це дійсно, штам грипу, про який я говорив - було виявлено грип А (H3N2)", - сказав Черняк на прес-конференції в п'ятницю.

За його словами, дівчинка захворіла в кінці листопада. Її оглянув лікар-педіатр міської поліклініки. Дитина лікувалася вдома. 1 грудня стан дівчинки різко погіршився. Їй викликали бригаду екстреної медичної допомоги, яка, як запевняє Черняк, прибула на місце за 10 хвилин, і доставила дитину в обласну клінічну лікарню №1.

"Дитина на той момент вже була, на жаль, в стані клінічної смерті, тому заходи, які були вжиті, не допомогли", - сказав заступник голови обладміністрації.

Черняк також пообіцяв, що дії лікаря, який лікував дитину, будуть перевірені.

Топ коментарі
+3
Чтобы скорая приехала нужно три часа выполнять рекомендации диспетчера по снижению температуры и потом, может быть, если перейти на прямой мат и угрозы, и если есть рядом бригада, то приедут и вколят димедрол с аналгином. Вся система здравоохранения это приговор для большинства.
показати весь коментар
14.12.2018 13:22 Відповісти
+3
А родители 3 недели клювами делали. А виноват Порошенко, ога.
показати весь коментар
14.12.2018 13:30 Відповісти
+2
Короче почти три недели ребенок гнил...Именно потому я и хочу перемен в этой стране. Порохоботы утверждают,шо усе прекрасно.
показати весь коментар
14.12.2018 13:16 Відповісти

Завантаження...