8413 відвідувачів онлайн

Архієпископ Климент побоюється "помсти за Томос" в окупованому Криму

15 грудня в Києві під час Об'єднавчого собору було оголошено про створення Єдиної помісної православної церкви. Однак після отримання Томосу про автокефалію в окупованому Криму можуть почати мстити церкві Київського патріархату.

Про це повідомив архієпископ Сімферопольський і Кримський дотеперішньої Української православної церкви (Київського патріархату) Климент (Кущ), інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Крим.Реалії".

За його словами, раніше маріонетка Кремля і глава окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов говорив, що "владика Лазар просив не чіпати, бо є побоювання, що якщо на території Криму будуть якісь протиправні рухи щодо церкви Київського патріархату, це може позначитися на храмах Московського патріархату на материковій Україні".

"Після отримання Томосу ніщо і ніхто не може стримувати, крім Бога. Так, справді, можуть бути жорсткіші дії щодо церкви Київського патріархату після прийняття Томосу", - підкреслив архієпископ Климент.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, в суботу, 15 грудня, в Софії Київській відбувся Об'єднавчий собор, під час якого було створено незалежну Українську православну церкву.

Її главою було обрано митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія.

Топ коментарі
+19
усик защитит?
показати весь коментар
16.12.2018 12:04 Відповісти
+13
И обо этом...47 офицеров службы израильской внешней разведки «Моссад» и элитного спецподразделения генштаба ЦАХАЛа («Сайерет Маткаль») прибыли в международный аэропорт Мариуполя.канал https://t.me/prezident_s_kosoy/127 «Президент с косой» , израильские военные инструкторы прибыли для оказания консультативной помощи в сфере безопасности и отражения возможной агрессии со стороны России.«В то время как правозащитные учреждения и Европа молчат об агрессии России, Израиль является одной из немногих стран, которые были с украинской нацией после Евромайдана.
показати весь коментар
16.12.2018 12:14 Відповісти
+10
Мракобесие у тебя в голове. Живёте по принцыпу - после нас хоть потоп? Не хотите, как завещал великий *****, в рай?
Запам'ятай, рай там, де твої нащадки будуть щасливі. А щастя буде лише там, куди не дотягнеться ваш гнилий рузьге мір
показати весь коментар
16.12.2018 12:32 Відповісти

Завантаження...