Архієпископ Климент побоюється "помсти за Томос" в окупованому Криму

15 грудня в Києві під час Об'єднавчого собору було оголошено про створення Єдиної помісної православної церкви. Однак після отримання Томосу про автокефалію в окупованому Криму можуть почати мстити церкві Київського патріархату.
Про це повідомив архієпископ Сімферопольський і Кримський дотеперішньої Української православної церкви (Київського патріархату) Климент (Кущ), інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Крим.Реалії".
За його словами, раніше маріонетка Кремля і глава окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов говорив, що "владика Лазар просив не чіпати, бо є побоювання, що якщо на території Криму будуть якісь протиправні рухи щодо церкви Київського патріархату, це може позначитися на храмах Московського патріархату на материковій Україні".
"Після отримання Томосу ніщо і ніхто не може стримувати, крім Бога. Так, справді, можуть бути жорсткіші дії щодо церкви Київського патріархату після прийняття Томосу", - підкреслив архієпископ Климент.
Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, в суботу, 15 грудня, в Софії Київській відбувся Об'єднавчий собор, під час якого було створено незалежну Українську православну церкву.
Її главою було обрано митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія.
Запам'ятай, рай там, де твої нащадки будуть щасливі. А щастя буде лише там, куди не дотягнеться ваш гнилий рузьге мір