11348 відвідувачів онлайн
1 219 27

Євросоюз надасть Україні 37 млн ​​євро на реалізацію Угоди про асоціацію

Євросоюз надасть Україні 37 млн ​​євро на реалізацію Угоди про асоціацію

Уряд України та Європейська комісія підписали Угоду про фінансування Програми технічного співробітництва 2018 року, в рамках якої ЄС виділить 37 млн ​​євро для реалізації Угоди про асоціацію з ЄС і допомоги українським установам у зміцненні поваги демократичних принципів, прав людини і основних свобод.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду", відповідний документ було підписано на полях 5-го засідання Ради асоціації Україна-ЄС, яке відбувається в понеділок, 17 грудня, в Брюсселі.

Допомога ЄС надаватиметься за трьома основними пріоритетами.

Зокрема, кошти спрямують на зміцнення інституційної спроможності українських органів влади імплементувати законодавчі норми ЄС в українське законодавство та забезпечити виконання положень Угоди про асоціацію в таких напрямах: довкілля, транспорт, енергетика, санітарний та фітосанітарний контроль, бухгалтерський облік, стандартизація, електронна комунікація, кібербезпека.

Виділені кошти також спрямують на вдосконалення правової бази та підвищення спроможності українських органів державної влади та неурядових суб’єктів ефективно сприяти дотриманню прав людини та основних свобод в Україні.

Третім напрямом, який вирішив підтримати ЄС, є сприяння участі українських організацій у програмі ЄС "Горизонт 2020".

Топ коментарі
+6
Гроші на вітер.Краще б яку школу відремонтували чи лікарню.
показати весь коментар
17.12.2018 11:35 Відповісти
+5
На эти деньги распечатают Декларацию прав человека и повесят на стенку в каждой госконторе... А остальное попилят...))
показати весь коментар
17.12.2018 11:38 Відповісти
+4
Это типа в НИКУДА.....уже небось виртуально раздерибанили.
показати весь коментар
17.12.2018 11:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это типа в НИКУДА.....уже небось виртуально раздерибанили.
показати весь коментар
17.12.2018 11:34 Відповісти
Гроші на вітер.Краще б яку школу відремонтували чи лікарню.
показати весь коментар
17.12.2018 11:35 Відповісти
Та нє, краще покласти новий асфальт, який навесні зійде разом зі снігом..))
показати весь коментар
17.12.2018 11:46 Відповісти
Если к своему маетку в Конча Заспе ...то долго будет служить....но вот хозяевам скоро на чартеры надо торопиться.
показати весь коментар
17.12.2018 11:48 Відповісти
пэтро, грося!!! Готовность №1
показати весь коментар
17.12.2018 11:36 Відповісти
У этих за 3 месяца до НАХ...готовность к дерибану "0"!!!! круглосуточно и поминутно.
показати весь коментар
17.12.2018 11:38 Відповісти
Про нах забудь.
показати весь коментар
17.12.2018 11:48 Відповісти
В дупу?
показати весь коментар
17.12.2018 11:49 Відповісти
Можу тебе засмутити. Лавочник знов буде президентом.
показати весь коментар
17.12.2018 11:52 Відповісти
Что всё так плохо?
показати весь коментар
17.12.2018 11:56 Відповісти
Это видимо премия для Гроси от ЕС. По тому что не для чего другого такая сумма не подойдет . Вот интересно он с Педро поделиться или зажмет.
показати весь коментар
17.12.2018 11:38 Відповісти
На эти деньги распечатают Декларацию прав человека и повесят на стенку в каждой госконторе... А остальное попилят...))
показати весь коментар
17.12.2018 11:38 Відповісти
"для реализации Соглашения об ассоциации с ЕС и помощи украинским учреждениям в укреплении уважения демократических принципов, прав человека и основных свобод". Это конверт под елочку? кто первый найдет?
показати весь коментар
17.12.2018 11:46 Відповісти
Очередь "ходоков под йолку" уже назначили на Банковой.
показати весь коментар
17.12.2018 11:50 Відповісти
Хто раніше встане, того і тапки.
показати весь коментар
17.12.2018 11:50 Відповісти
А жовті жилети знають,як ЄС розкидається їхніми кровними?
показати весь коментар
17.12.2018 11:52 Відповісти
Жовті жилети *************.
показати весь коментар
17.12.2018 11:53 Відповісти
Значить,***** не зачеплять!
показати весь коментар
17.12.2018 11:55 Відповісти
неа, лапти сплетут.
показати весь коментар
17.12.2018 11:58 Відповісти
В Украине есть огромное количество ребят "камуфляжных и не жилетов", которые очень "любят" Офшоренко-Мальдивского и его коррумпированное ОПГ.
показати весь коментар
17.12.2018 11:58 Відповісти
Тобі мабудь с США відніше,алеж однополчани мого брата що воював два роки в АТО,усі за Пороха.
показати весь коментар
17.12.2018 12:06 Відповісти
​Ветеран АТО к Тимошенко и другим "обещалкиным: "Где были вы в этот День, сидели дома? Там и сидите!"

читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://www.dialog.ua/ukraine/167158_1544947132?fbclid=**********************************************-c3lJP_NTKyKSzA
показати весь коментар
17.12.2018 12:12 Відповісти
Ні ,жовтим жалетам нема коли,вони трощать магазини та авто , ось і табличка на українському консульству їм теж добре жити заважає.
показати весь коментар
17.12.2018 11:59 Відповісти
Зрада зрадная!!!!
не допомагають - винен Порох,бо йому не вірять.
Допомогають, теж плохо ,все погано,крізь зрада.
Скиглуни.
показати весь коментар
17.12.2018 12:04 Відповісти
мокши тупорылые стараются впарить, что европейцы тупее их и пятый год выкидывают деньги на ветер)))))
показати весь коментар
17.12.2018 12:22 Відповісти