4849 відвідувачів онлайн

Мілітаризація Криму продовжиться, - Путін

Мілітаризація Криму продовжиться, - Путін

Господар Кремля наполягає, що "Крим став частиною Росії" і стверджує, що росіяни мають право будувати на окупованому півострові військову політику так, як вважають за потрібне.

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявляє, що Росія продовжить посилювати свою військову присутність в окупованому нею Криму. Про це він сказав на прес-конференції в Москві, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Путін нагадав про проведення на початку окупації незаконного так званого "референдуму" в Криму у 2014 році, після якого сталося те, що в Кремлі називають "возз'єднанням з Росією".

"З цього моменту після відповідних внутрішньодержавних процедур Крим став частиною Російської Федерації, частиною Росії. І на будь-якій частині своєї території ми маємо право і будемо будувати так нашу військову політику, як ми вважаємо за потрібне для гарантування нашої безпеки. Крим - не виняток. Якщо генштаб, якщо прикордонники вважають, що нам потрібно на якихось напрямках щось зробити додатково, ми це будемо робити", - заявив Путін.

"Безпека Росії на цьому напрямку буде безумовно гарантована. Нічого зайвого ми там створювати не збираємося, але те, що потрібно, буде там зроблено", - додав президент РФ.

Нагадаємо, 18 грудня Генасамблея ООН підтримала проект резолюції "Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь (Україна), а також частин Чорного та Азовського морів". Документ підтримали 66 країн, "проти" проголосували 19 країн, "утрималися" - 72.

У документі міститься наполегливий заклик до Росії вивести її війська з окупованого українського Криму і припинити окупацію українських територій. Крім того, в резолюції міститься заклик до Росії припинити переслідувати комерційні судна, а також обмежувати міжнародне судноплавство в Чорному і Азовському морях.

5 грудня постійний представник України при ООН Володимир Єльченко заявив, що Російська Федерація вже розмістила в окупованому Криму військові засоби і компоненти, які можуть переносити і запускати ядерну зброю. Зокрема, йдеться про ракетний крейсер "Москва" з ракетною системою "Вулкан", три підводні човни, два невеликі ракетні катери, обладнані крилатими ракетами "Калібр", бомбардувальники Су-24, які можуть переносити ядерні бомби.

Топ коментарі
+31
Милитаризация Крыма продолжится, - Путин - Цензор.НЕТ 3573
показати весь коментар
20.12.2018 15:39 Відповісти
+29
Милитаризация Крыма продолжится, - Путин - Цензор.НЕТ 1244
показати весь коментар
20.12.2018 15:36 Відповісти
+28
Милитаризация Крыма продолжится, - Путин - Цензор.НЕТ 808
показати весь коментар
20.12.2018 15:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
ШАНОВНІ!!! Да нафіга нам потрібно звертати увагу на те, що прийняла Дума, чи неДума? Нащо нам, що сказав, чи не сказав ху"ло? Нащо нам знати, що вважає окупант-агресор-вбивця про свої злочини в Україні? Я знаю ТОЧНО, що рано чи пізно Путін гойдатиметься на шибинеці, як міжнародний військовий злочинець. Я знаю, що у цього окурка не буде навіть могили, а про його ім"я люди будуть згадувати з позовами рвотного рефлексу. Тим більше, що Путін-ху"ло сам наближує свій найжахливий кінець. Ця потвора дуже скоро стане в ряд зі Сталіном, Гітлером, Леніном. А ті мільйони, що його сьогодні підтримують вже через декілька років будуть соромно запевняти навіть своїх дітей, що вони були активістами боротьби проти путінської системи. Отже. Нафіга нам взагалі звертати увагу на кінчених покидьків, на їх вирази, на їх думку. Всі вони вже зараз - потенційні трупи. Хтось - сценічні, хто - маскорадні, хто - політичні, хтось - економічні... Але, невдовзі : всі вони - будуть трупи біологічні. І ось це останнє і розставить усі крапки над "І". А ви, що думали? Закони Всесвіту помінялись? Іх поміняє Путін, Коломойський, Фірташ, Порошенко...? Мені просто цікаво, кого з них через 50 років ми згадаємо "не злим тихим словом". Час летить скоріше ніж деяки диктатори і політики збагнули, що не час знаходиться у них, а вони знаходяться в своєму короткому часі. Я просто не розумію, навіщо нам слухати їх марива і маячню в часі, який знаходится вже попереду них?
показати весь коментар
20.12.2018 21:47 Відповісти
https://twitter.com/Rouslan5 AVRELY‏ @Rouslan5

2 новости легли в ленту одновременно: Чекисты уничтожили бульдозерами 20 тонн импортного сыра! Более 10 тонн сыра с кишечной палочкой обнаружили на подмосковной фабрике. Давите импортный сыр - ешьте отечественный!
показати весь коментар
20.12.2018 22:20 Відповісти
https://twitter.com/Leonid_Gozman Leonid Gozman

Срочно!!! Оказывается по ошибке в эфир дали не сегодняшнюю пресс-конференцию В.В.Путина, а запись пресс-конференции прошлого года! Виновные наказаны.
показати весь коментар
20.12.2018 22:21 Відповісти
Мілітаризація Криму продовжиться, - Путін - Цензор.НЕТ 6740
показати весь коментар
20.12.2018 22:49 Відповісти
Росіяни ще глибше залізуть в "лари бесплатной еды"
Мілітаризація Криму продовжиться, - Путін - Цензор.НЕТ 7739
показати весь коментар
20.12.2018 23:03 Відповісти
Ну что, крымчане рядовые, то есть "обыкновенные", garden variety, какие вам еще нужны доказательства, что обитаете вы теперь на передовой фронта?
Вам же это объявили совершенно открытым текстом, куда же еще то прямее.
С электричеством у вас "напряженка".
Вода у вас уже засоленная, скоро камешки в почках пойдут.
Бензин дороже чем на материковом запоребрике, а литр молока (судя по фотографиям ценников очевидцев) стОит, как у меня в Мельбурне.
А теперь, в дополнение ко всем этим "радостям" жизни, вы еще и оказались на самой что ни есть передовой. Захотят власти - и отожмут у вас домик с виноградом, чтобы окоп прорыть. Захотят власти - и автомобиль у вас реквизируют на нужды обороны полуострова.
В Севастополе плясали, когда рефендум случился? Ну, так то в Севастополе, там крымчане особые, "хорошие", военные, а не вы, лохи крымские.
Переезжайте на дальневосточный гектар, пока еще его раздают, лохи крымские, а то будете как погорельцы потом по российским электричкам христарадничать, а мышебратья нынче подают слабо, под санкциями они И только не говорите, что вас не предупреждали. Ведь вас же - предупреждали?
показати весь коментар
21.12.2018 07:44 Відповісти
Сторінка 2 з 2