11442 відвідувача онлайн
4 751 24

Штрафи тепер можна сплатити онлайн: МВС запустило "Електронний кабінет водія"

В Україні запрацював "Електронний кабінет водія" - через нього можна буде сплатити штрафи за адміністративні правопорушення і записатися в електронну чергу в сервісні центри МВС. Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на "Громадське".

Також завдяки ресурсу можна дізнатися актуальну інформацію про своє авто і водійське посвідчення та перевірити історію автомобіля за VIN-кодом. Доступ до "Електронного кабінету" можливий за допомогою цифрового підпису, BankID або MobileID.

Увійти в онлайн-сервіс можна за посланням. Також його можна знайти на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі "Електронні послуги".

Під час презентації електронного кабінету начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій зазначив: "сервіс будуть доопрацьовувати, аби максимально скоротити часові витрати на послуги для водіїв".

"Ми з колегами будемо впроваджувати глибоку інтеграцію, щоб можна було не тільки записатися на конкретну дату й час для отримання послуги, а й уже дистанційно надати необхідний перелік документів і сплатити за послугу. Таким чином, ми ідемо за принципом "отримати послугу у 2 кліки". Усе надається через електронний кабінет і людина вже звертається до сервісного центру, аби лише отримати документ", - зазначив Криклій.

За словами голови Державного агентства з питань електронного урядування України Олександра Риженка, ресурс допомагає "прибрати чиновника, який раніше був між громадянином і державою", і підвищити прозорість у сплаті штрафів.

Топ коментарі
+6
А абоннимент купить можно?
показати весь коментар
21.12.2018 15:06 Відповісти
+5
В БанкИД нет Приватбанка....Разработчики ИДИОТЫ ????Куда его подевали ??? Кому такой сервис нах...нужен
показати весь коментар
21.12.2018 15:08 Відповісти
+3
не работает.... перечень банков по которым можно идетнтифицировать личность убогий по телефону тоже не работает ...
показати весь коментар
21.12.2018 15:44 Відповісти

Завантаження...