Штрафи тепер можна сплатити онлайн: МВС запустило "Електронний кабінет водія"

В Україні запрацював "Електронний кабінет водія" - через нього можна буде сплатити штрафи за адміністративні правопорушення і записатися в електронну чергу в сервісні центри МВС. Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на "Громадське".
Також завдяки ресурсу можна дізнатися актуальну інформацію про своє авто і водійське посвідчення та перевірити історію автомобіля за VIN-кодом. Доступ до "Електронного кабінету" можливий за допомогою цифрового підпису, BankID або MobileID.
Увійти в онлайн-сервіс можна за посланням. Також його можна знайти на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі "Електронні послуги".
Під час презентації електронного кабінету начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій зазначив: "сервіс будуть доопрацьовувати, аби максимально скоротити часові витрати на послуги для водіїв".
"Ми з колегами будемо впроваджувати глибоку інтеграцію, щоб можна було не тільки записатися на конкретну дату й час для отримання послуги, а й уже дистанційно надати необхідний перелік документів і сплатити за послугу. Таким чином, ми ідемо за принципом "отримати послугу у 2 кліки". Усе надається через електронний кабінет і людина вже звертається до сервісного центру, аби лише отримати документ", - зазначив Криклій.
За словами голови Державного агентства з питань електронного урядування України Олександра Риженка, ресурс допомагає "прибрати чиновника, який раніше був між громадянином і державою", і підвищити прозорість у сплаті штрафів.