9920 відвідувачів онлайн
1 921 20

На вулицях Києва працює 334 одиниці снігоприбиральної техніки

На вулицях Києва працює 334 одиниці снігоприбиральної техніки

На вулицях української столиці зараз працює 334 одиниці снігоприбиральної техніки і 52 бригади "Київавтодору" з ручного прибирання снігу

Як передає Цензор.НЕТ, про це інформує КМДА на своєму сайті.

"З 6:00 у Києві знову сніг, підприємства "Київавтодору" працюють у посиленому режимі. На столичні дороги вийшли солерозкидачі, щоб не допустити утворення ожеледі та снігових накатів. Спочатку обробка посипальними матеріалами проводилася на вулицях зі складними умовами руху, мостах, шляхопроводах, спусках і підйомах, а також вулицях, якими курсує громадський транспорт", - йдеться в повідомленні.

Міська влада закликає водіїв не залишати свої транспортні засоби вздовж вулиць і доріг, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Топ коментарі
+4
та нискока - гавна по колено))))
показати весь коментар
24.12.2018 16:13 Відповісти
+3
".. и только маленький таджик,
с лопатой по двору кружит,
на языке Хайяма матеря январь.."
показати весь коментар
24.12.2018 16:43 Відповісти
+2
Мряка на вулиці, але сніг вже не падає.
показати весь коментар
24.12.2018 16:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
и исчезли - я их даже на печерске не наблюдаю
показати весь коментар
24.12.2018 16:08 Відповісти
А по факту сколько ?
показати весь коментар
24.12.2018 16:10 Відповісти
та нискока - гавна по колено))))
показати весь коментар
24.12.2018 16:13 Відповісти
А по факту 334 да только чистят они дороги к особнякам.
показати весь коментар
24.12.2018 18:21 Відповісти
Мряка на вулиці, але сніг вже не падає.
показати весь коментар
24.12.2018 16:12 Відповісти
В нас взагалі забили на прибирання. Дороги і ті не скрізь почистили, до тротуарів майже не торкались.
показати весь коментар
24.12.2018 16:15 Відповісти
А нас в Києві подібне. Кілька годин я ходив по таким вулицям.
показати весь коментар
24.12.2018 16:17 Відповісти
Економія..
показати весь коментар
24.12.2018 16:21 Відповісти
,,,,,,,,,,,ходив з лопатою підчищав за трактором
показати весь коментар
24.12.2018 16:22 Відповісти
Важко тобі жити
показати весь коментар
24.12.2018 16:44 Відповісти
Нас просят каждого около своей машины очищать снег. Я почистил, а другие нет.
показати весь коментар
24.12.2018 18:00 Відповісти
тротуары пол-беды. Главная опасность - лестницы. Например в Ботсаду возле м.Университет их никогда не чистят..
показати весь коментар
24.12.2018 17:06 Відповісти
В нас майже немає сходів. А так погоджуюсь, якщо вони не почищені, то можна добре впасти..
показати весь коментар
24.12.2018 17:14 Відповісти
лестниц не так много, но проблема как пройти большая - например, лестницу возле памятника Магдебурскому праву я в почищенном состоянии не видел..
показати весь коментар
24.12.2018 17:17 Відповісти
А ви в якому місті мешкаєте ? Якщо Київ, то там це дійсно проблема, а в нас містечко порівняно невелике, пройти можна скрізь, от тільки ноги змокнуть і в калюжу впасти реально..
показати весь коментар
24.12.2018 17:23 Відповісти
А убирать нечего Какой облом.
показати весь коментар
24.12.2018 16:15 Відповісти
Для Киева это почти ничего!!! И если еще учесть то что реально вышло еще меньше...
показати весь коментар
24.12.2018 16:25 Відповісти
".. и только маленький таджик,
с лопатой по двору кружит,
на языке Хайяма матеря январь.."
показати весь коментар
24.12.2018 16:43 Відповісти
Только в нем одном будет установлено семьсот сорок газовых плит, то есть в 740 раз больше, чем было их в нашем городе до 1913 года!

...

А если взять поэтажно весь объем работ, выполненный нашим СМУ за этот квартал и поставить этажи один на другой, то мы получим здание, которое будет в два раза выше, чем всемирно известная Эйфелева башня, или втрое выше, чем знаменитая "Нотр дам де пари",что в переводе означает "Собор Парижской Богоматери".

Какой-какой матери? - Парижской. Бога... матери... (с)
показати весь коментар
24.12.2018 16:51 Відповісти
334 единицы. Даже если это правда, выходит, 1 механизм на более чем 2 километра (площадь Киева 860 км) + 1 бригада уборщиков на 15 км. Ну, к весне 1 бригада может и расчистит свои 15 км.. Боксер, воруй дальше..