Найманці РФ з метою дискредитації ЗСУ обстріляли Південне на Донеччині

Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони підполковник Дмитро Гуцуляк, передає Цензор.НЕТ.
"Російсько-окупаційні війська здійснювали підготовку до чергових обстрілів населених пунктів на лінії розмежування з метою перекладання провини за ці ганебні терористичні дії на українських військових. І вчора, 24 грудня, зафіксовано черговий такий злочин з боку російсько-окупаційних військ. З 16:10, протягом 20 хвилин, російські окупанти здійснили обстріл н.п. Південне, де відсутні позиції українських захисників", - зазначив він.
Спікер наголосив, що бойовики вели вогонь з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї з напрямку шахти Гагаріна, в околицях окупованої Горлівки.
Нині інформація щодо обставин і пошкоджень у Південному уточнюється українською стороною Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).
Водночас Гуцуляк підтвердив, що загалом за минулу добу противник 20 разів порушував режим припинення вогню на Донбасі.