9969 відвідувачів онлайн

"Самопоміч" висунула Садового на вибори президента. ФОТОрепортаж

У Києві відбувся з'їзд політичної партії "Самопоміч" на якому був обраний єдиний кандидат в Президенти України від політсили.

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, з'їзд відбувався в будівлі Торгово-промислової палати України під головуванням віце-спікера Верховної Ради Оксани Сироїд.

Після благословення священика УГКЦ Олекси Петріва, Садовий вийшов на сцену в супроводі сім'ї - дружини Катерини і п'ятьох дітей.

Садовій коротко озвучив основні пункти своєї програми: зарплата воїнам, які перебувають в ООС на рівні тисячі доларів, економічне зростання, держзамовлення в промисловий сектор (авіація, суднобудування тощо), залишення ренти з видобутку копалин у тих регіонах, де вони видобуваються, безпечна екологія, підтримка фермерства шляхом надання безвідсоткових кредитів, викорінення корупції, зокрема, на митниці.

"Ви запитаєте: Садовий, навіщо ти розповідаєш про економіку, якщо президент повинен займатися зовнішньою політикою, президент є головнокомандувачем? Я впевнений, що президент має бачити стратегію розвитку держави на 20-25 років. Сьогодні, спілкуючись зі світовими політиками, вони розповідають, чому безсторонньо відгукуються про нашу країну. Тому що її керівництво грабує свій народ ... Неможливо побороти корупцію, якщо її очолює керівництво держави", - сказав він.

Крім того, Садовий наголосив на необхідності збільшення власного видобутку газу для того, щоб Україна стала енергонезалежною державою. На його думку, 32 млрд кубічних метрів власного газу цілком реальна цифра. Садовий у своїй програмі обіцяє підтримати середній і малий бізнес. Ще одна мета - поступова відмова від податку на прибуток і перехід на податок на виведений капітал.

Особлива увага - розвиток вищої освіти. Садовий пропонує через конкурс, відібрати 10 університетів, які матимуть велику підтримку держави з перспективою потрапити в топ-500 світових вузів.

Крім того, була озвучена ідея надання права отримання громадянства України етнічним українцям з діаспори, крім тих, хто живе в країні-агресора.

На з'їзді був присутній лідер "Демократичного альянсу" Василь Гацько та Мішель Терещенко.

"У 2015 Терещенко став громадянином України і мером Глухова, то всі чекали, що держава буде йому допомагати, так як Глухів розташований біля кордону з Росією, але феодалам не вигідно мати багатих людей. Глухів - це українське місто! І Мішеля в образу ми не дамо!" - зазначив у своєму виступі Садовий.

515 делегатів з'їзду одноголосно підтримали кандидатуру мера Львова Андрія Садового.

Самопоміч висунула Садового на вибори президента 01
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 02
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 03
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 04
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 05
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 06
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 07
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 08
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 09
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 10
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 11
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 12
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 13
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 14
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 15
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 16
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 17
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 18
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 19
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 20
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 21
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 22
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 23
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 24
Самопоміч висунула Садового на вибори президента 25

Топ коментарі
+27
один из не многих адекватов..жаль, но шансов у него не много..
показати весь коментар
03.01.2019 13:47 Відповісти
+22
Шансов победить 0% .
показати весь коментар
03.01.2019 13:45 Відповісти
+21
На съезде "Самопомочи" кандидатом в Президенты Украины избран Садовый - Цензор.НЕТ 1328
показати весь коментар
03.01.2019 13:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Садовой агент Кремля и лазутчик . Не зря ему патриот Порося устроил мусорную блокаду . Семенихин тот вообще лазутчик . Толи дело Допа с Гепой .
показати весь коментар
03.01.2019 19:15 Відповісти
Садовый , Ляшко , Гриценко , Бойко , Рябинович и т д это те люди которые на выборы президента пошли только с одной целью , лишний раз попиарить свою партию перед выборами в ВР ,они прекрасно понимают , что им не хрена не светит , но рубануть бабла и мобилизовать свой электорат дело для них святое.
показати весь коментар
03.01.2019 19:16 Відповісти
Валить вас надо рыгошоколадные . По другому не как .
показати весь коментар
03.01.2019 19:18 Відповісти
Правильно писати "нИкак", чи ви щось інше мали на увазі, коли про нЕ как писали?
показати весь коментар
03.01.2019 20:19 Відповісти
Извините Ольга Александровна . Ставьте двойку . А вообще пошел на хер !
показати весь коментар
03.01.2019 20:31 Відповісти
то ти звідти пишеш? Тоді питань взагалі немає більше )))
показати весь коментар
03.01.2019 21:12 Відповісти
Надеюсь артист Зеленский понимает, что ему "ловить" нечего......
показати весь коментар
03.01.2019 19:18 Відповісти
Я не полінувалася, пішла на фб на сторінку 1+1, Вови і студії 95 квартал і почитала коменти (не зовсім всі, бо багато) на новину про похід у президентсво.
=мрак і ужас=. Капець. Не думала, що у нас стільки абсолютно недалеких людей. Там один з адекватних запропонував все задокументувати в цифрах і тоді, коли хтось з подібних персонажів виступатиме і скиглитиме (та звинувачуватиме владу), що у нас нічого не виходить, бла-бла-бла - то показати ті цифри і сказати: от саме через таку кількість баранів ми так довго не можемо виборсатися.
Там такий ентузіазм, зе-команда ... Аж спотикаються - летять записуватися, Вова у них = єдина надія, окремі примітиви жодного разу на вибори не ходили, а тепер точно підуть і проголосують за цього патріота, вірять йому, горлають один перед одного: він стільки зробив для України, як ніхто інший ...

Так що Зеленський якраз може себе вже спить і бачить Головнокомандувачем.
показати весь коментар
04.01.2019 09:01 Відповісти
Сегодня, общаясь с мировыми политиками, они рассказывают, почему нелицеприятно отзываются о нашей стране. Потому что ее руководство грабит свой народ... Источник: https://censor.net/n3104927

что за блажь, он не смог решить с мировыми инвесторами вопрос мусороперерабатывающего комбината, а еще имеет наглость на них ссылаться
показати весь коментар
03.01.2019 19:21 Відповісти
а наш лохторат такі дрібнички взагалі не парять ))
показати весь коментар
03.01.2019 20:18 Відповісти
"Самопоміч" висунула Садового на вибори президента - Цензор.НЕТ 6192
показати весь коментар
03.01.2019 19:30 Відповісти


а коли вже і Бєня самовисунеться? )) Бо всі його ляльки вже офіційно заявили що "йдуть у президенти" )))
показати весь коментар
03.01.2019 20:16 Відповісти
Зеленский, Радовский, Коломойский... все из одного племени людей без родины?
Уж что что, а Украину вы уже хорошо поимели, суки.
показати весь коментар
03.01.2019 20:55 Відповісти
https://antikor.com.ua/articles/111712-rosijsjkij_oligarh_fridman_vrjatuvav_sadovogo Російський олігарх Фрідман врятував Садового

Росіяни приїхали у «свій» Львів

============================================
Садовий ставленик Фрідмана
показати весь коментар
03.01.2019 20:34 Відповісти
Визьмы и зробы !!! Львов засрал, дома в центре разваливаются, и у меня по некоторым подвигам его соратников из партии самонемощь сложилось впечатление, что Садовый сам являенся полезным идиотом, или работает втихаря на кацапию. Ну куда это чмо лезет еще в президенты?
показати весь коментар
03.01.2019 20:38 Відповісти
Надеялся, что у него хватит ума и ответственности за страну и он присоединится к Гриценко. Но нет. Собственные ничем не оправданные и ничем не подкрепленные амбиции превалируют над всем, включая и чувство самосохранения. Неужели он не понимает, что он раскалывает демократический лагерь и усиливает позиции воров и ставленников олигархов?
Но тогда в этом и есть его истинная цель на этих выборах.
показати весь коментар
03.01.2019 20:51 Відповісти
Мусором засыпет всю Украину.
показати весь коментар
03.01.2019 21:20 Відповісти
Расскажите мне, порохоботы, а куда мусор Львова везут сейчас? Может, уже построили мусороперерабатывающий завод?
Просто теперь этим занимается губернатор Львовской области, по совместительству, порошенковский холуй.
И вуаля, сразу проблема мусора решилась, и без завода!
показати весь коментар
03.01.2019 21:22 Відповісти
Львов самый лучший город Украины по всем рейтингам.
показати весь коментар
03.01.2019 21:28 Відповісти
Та ну? Відколи це? Самі комфортні міста України Вінниця і Ів-Франківськ - в різні роки.

А щодо Львова - транспортне питання Садік провалив, єдиний здобуток - нічні маршрути. Зате в суботу після 18-00 маршрутку можна вже не чекати. Комунальний транспорт сиплеться, через поламки трамваїв постійні корки, хоча проїзд вже давно 5 грн. З весни чекаємо маршрутки по 9 грн.
Новобудови ростуть як гриби, з порушенням всіх ДБН і СНіПів. Комунікації не модернізуються - цього року Львів вже затоплювало.

От замість важливої розв"язки поставити пам"ятник - то садік може - він завжди вилизував полякам і церкві.
Зате по велодоріжках Львів лідер. Правда часто ті велодоріжки починаються нізвідки і ідуть внікуди, зате кошти попиляні.
показати весь коментар
04.01.2019 10:09 Відповісти
кроме двух это хто, клоун и колясочница?
показати весь коментар
03.01.2019 21:29 Відповісти
зато у твоего Пети хорошая команада, уже вся на чемоданах
показати весь коментар
03.01.2019 21:33 Відповісти
Назвати Садового смертні гріхи і його команди?

1)Входив у межигірський пул Януковича, регулярно ходив на його дні народження в компанії регіоналів.
2)Тримав бюджет Львова у російському банку
3) Ще у 2006 мешканцям Грибович обіцяв...
4)Доведена афера з закупівлею б/у трамваїв
4)Роздача житла силовикам - понад 130 квартир
5)Стріляв по своєму будинку під час війни 2 рази ради рейтингу.
6)Афера довкола Євро2012, із зрослим бюджетом утричі. Т
Такі законпроекти як бюджет, - частина за частина проти. Далі, пішли проти державної мови
запропонувавши (Сироїд, Подоляк) поправку всупереч Конституції про навчання нацменшин у школі їхніми мовами, урівнявши їх з державною. Львів'яки опосередковано через своїх обранців пішли проти рідної мови! Натомість пішли проти Свободи, яка підняла бучу у ВР, коли Порошенко запропонував зміни до Конституції, щоб будь-яка місцева рада могла вибирати регіональну мову поруч з державною. Садопоміч по-правильному.
показати весь коментар
03.01.2019 21:54 Відповісти
политика в Украине очень большой бизнес.И это ещё раз подчёркивает что интересы народа всегда на втором месте.Если бы непроходной садовой поступился амбициями и пошёл в команду Гриценка за ради победы последнего и будущего страны ,то может быть и оллигархию частично победили и для простого народа кое что зделали. А так и сам не гам и другому не дам
показати весь коментар
03.01.2019 22:13 Відповісти
Не "Самопоміч", а "Самобичевание". Я на этих уродов рассчитывал на прошлых выборах и отдал свой голос, так они мало того, что ******* лучше Юльки научились, так еще и самораспустились. Немочи политические, и Садовой такой же, в мой родной Днепр мусор возил, дегенерат. Всем по*уй почему ты не мог себе его свозить, важен только результат при адекватных средствах. Результата не было ни у партии, ни у этого инфантильного. "Наступ - 2019"... На грабли или на мозоль? Саме зараз ЩО? Чого ти нічого не робив 5 років, а зараз дупа зачухалась? Де результат твоєї діяльності, Андрюша? Що твій Соболєв набекав за 2 з лишком роки на посаді? Дулю? Ідіть в сраку
показати весь коментар
03.01.2019 23:38 Відповісти
В нього був шанс коли йому пропонували місце пример міністра ..а тепер судячи тільки помста..,
.. жаль , що в Україні так часто емоції , помста перемагає патріотизм .. ради Держави..
показати весь коментар
04.01.2019 00:47 Відповісти
Одні граблі .. кожний тягне на себе ., в той час коли про азіатські сили , руського мира, е реальна загроза.., не говорячи про агресора..
показати весь коментар
04.01.2019 00:51 Відповісти
Дві хвилини з висунення сонцесяйного,
маразм в стилі, "якщо економіка країни зростає на 3 %, то бюджет Львова на 16% і це досягнення мера".
Так в той бюджет кошти дала ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ !
Та й інша маячня, якщо послухати.
Дійсно , про державу ніхто не думає , а думає тільки про корито і як догодити кремлівському фюреру ! Фу гидота !!
показати весь коментар
04.01.2019 01:08 Відповісти
хороший человек. достойный гражданин. шанс есть у него. у него и программа есть и политическая сила. их меньшинство, но все они принципиальны и последовательны. желаю Садовому выиграть гонку.
показати весь коментар
04.01.2019 04:47 Відповісти
Другу Садового олигарху с паРаши Фридману придется разкошелиться на эту консерву .
показати весь коментар
04.01.2019 05:38 Відповісти
Грустно читать такие посты, в старне победившего Майдана. Садовый один из самых порядочных и честных мэров в Украине. Вполне заслужил руководить старной. Еесли он не тратит денег на ботов, как это делают йуля с петей, то не нужно его за это обсирать. Имели бы совесть, хотя бы промолчали.
показати весь коментар
04.01.2019 08:32 Відповісти
https://i.ibb.co/JBn5FKF/420.gif https://i.ibb.co/JBn5FKF/420.gif Fill заговорив українською!
"Самопоміч" висунула Садового на вибори президента - Цензор.НЕТ 6636
https://i.ibb.co/JBn5FKF/420.gif
показати весь коментар
04.01.2019 09:28 Відповісти
он проблемы города решить нее мог , а тут в президенты лезет!
показати весь коментар
04.01.2019 21:46 Відповісти
він ледве питання з львівськеим сміттям вирішив ,а тут хоче питання країни вирішувати!
показати весь коментар
04.01.2019 21:56 Відповісти
Сторінка 4 з 4