7041 відвідувач онлайн
12 972 98

128-ма бригада підтвердила потрапляння в полон свого бійця Качинського

128-ма бригада підтвердила потрапляння в полон свого бійця Качинського

У 128-ій ОГПБ підтверджують потрапляння в полон свого бійця Андрія Качинського.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в офіційному повідомленні 128-ї ОГПБ.

У тексті зазначається: "У зв'язку з поширенням підконтрольними російсько-окупаційним військам ЗМІ відео з поясненнями Андрія Качинського, повідомляємо таке:

Так, на відео справді військовослужбовець нашої бригади. Ми розуміємо, що ці пояснення отримані під тиском і жодним чином не засуджуємо його за це. Більш того, наголошуємо, що він не може нести відповідальність за свої слова.

Зі свого боку бригада робить все можливе для якнайшвидшого повернення бійця додому. До процесу залучені міжнародні організації. Близьким Андрія надається всебічна підтримка.

Зараз бригада продовжує виконання завдання щодо стримування військової агресії. Сподіваємося, що наш побратим і всі громадяни, які перебувають на тимчасово окупованій території будуть звільнені від російських окупантів".

Топ коментарі
+22
что ж ты так, солдат. Теперь держись
показати весь коментар
03.01.2019 19:06 Відповісти
+20
Питання одне - чому пройшов майже тиждень, щоб це визнало командування?
показати весь коментар
03.01.2019 19:08 Відповісти
+18
хреново...
одно утешает - жив...
показати весь коментар
03.01.2019 19:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
что ж ты так, солдат. Теперь держись
показати весь коментар
03.01.2019 19:06 Відповісти
"Ополченці"? Проти кого вони ополчилися?
показати весь коментар
03.01.2019 19:21 Відповісти
Бачиш що робиться? Мої підозри перетворилися у впевненість.
показати весь коментар
03.01.2019 19:45 Відповісти
Що, якийсь псевдопатріот спалився?
показати весь коментар
04.01.2019 07:02 Відповісти
Действително. Загадка.
показати весь коментар
03.01.2019 19:28 Відповісти
как это против каво?!! тздиваися шоли? впопучленцы апалчились протев фошыздав из жыда-биндеравскай кийивска хунты. против НАТЫ, польских негров на абрамсах, норвежцев мучающих русскаязычных младенцев в трехлетних трусиках и прибалтийских снайперш расстреливающих старух в огородах и электрикав на сталбах....
показати весь коментар
03.01.2019 19:28 Відповісти
Против логики и здравого смысла, а так же чести, совести, правды, свободы и прочих абсолютно чуждых блевотному "узкому мирку" вещей.
показати весь коментар
03.01.2019 20:17 Відповісти
Против здравого смысла
показати весь коментар
03.01.2019 20:48 Відповісти
Обдроченці.... або попоЧленці
показати весь коментар
03.01.2019 20:51 Відповісти
Питання одне - чому пройшов майже тиждень, щоб це визнало командування?
показати весь коментар
03.01.2019 19:08 Відповісти
А кому хочеться на Н.Г.люлей отгребать?
показати весь коментар
03.01.2019 19:10 Відповісти
З моменту зникнення були організовані розшукові заходи, які станом на 2.01.19 року не дали результату.

или искать не надо было,а сразу заявить
показати весь коментар
03.01.2019 19:17 Відповісти
совок рулит по полной
показати весь коментар
03.01.2019 19:29 Відповісти
Що визнало? Так і визнало одразу, що то його автомат, коли сепары показали лише його автомат. Потім визнали, що то він коли його показали. До цього вважався зниклими без вісті, шукали. Що вам ще треба? Зради, та по більше?
показати весь коментар
03.01.2019 19:35 Відповісти
потому,смоленский,шо заявление командования-это официальное заявление.а не кудахтатье зрады.
показати весь коментар
03.01.2019 19:37 Відповісти
Свинар - я ж тебе ,дурня - ніколи не ображав... Забуватись почло, чи знову нажерлося?
показати весь коментар
03.01.2019 20:23 Відповісти
там десь образа?
показати весь коментар
03.01.2019 20:26 Відповісти
Пішло..
показати весь коментар
03.01.2019 20:30 Відповісти
хреново...
одно утешает - жив...
показати весь коментар
03.01.2019 19:08 Відповісти
Фамилия какая-то знакомая.
показати весь коментар
03.01.2019 19:08 Відповісти
Польская
показати весь коментар
03.01.2019 19:10 Відповісти
Дадада,помнишь,кацапы помогли самолету упасть? Что-то знакомое ))
показати весь коментар
03.01.2019 19:13 Відповісти
Все СМИ сообщили об убийстве сотрудника госохраны ,на цензоре-тыша
показати весь коментар
03.01.2019 19:12 Відповісти
Бо вбивця гірський орел,перед ним ще вибачатися будуть.Авакян всіх курносіх приютив у Україні.
показати весь коментар
03.01.2019 19:15 Відповісти
Подозреваемый - местный житель. Вероятно экс профи-боксер. Авакян может передохнуть?
показати весь коментар
03.01.2019 19:26 Відповісти
128-я бригада подтвердила попадание в плен своего бойца Качинского - Цензор.НЕТ 9073
показати весь коментар
03.01.2019 19:22 Відповісти
За него государство тоже 100 штук родственникам выплатит? Как-никак, он совершил отважный поступок... Можно ещё флешмоб какой-нить замутить...
Хотя, нет - из-за него никто ВП объявлять не будет... Так что налицо дерзкий нарушитель уставов...
показати весь коментар
03.01.2019 19:13 Відповісти
не-а... молебен нужен...
показати весь коментар
03.01.2019 19:52 Відповісти
100 штук родственники моряков на адвокатов потратили . Вопрос -почему государство не оплачивает адвокатов , а родственники военнопленных в долги влазят ? А знаю потому, что отец военнопленного Олега Мельничука в нашей самообороне "Сич "
показати весь коментар
03.01.2019 20:42 Відповісти
Послушайте, а зачем военнопленным адвокаты - моряки же не признают юрисдикцию кацапского "суда"... Разве что как связные между задержанными и родственниками - адвокаты же должны понимать, что "приговор" морякам уже определен....
показати весь коментар
03.01.2019 23:12 Відповісти
Спросите у родственников военнопленных . а не у меня . Гуглите , в ФБ они есть .
показати весь коментар
04.01.2019 01:13 Відповісти
то вже якась бизнес - схема: сдача в плен - почет - награда - 100 штук - пополнение обменного фонда...
показати весь коментар
03.01.2019 21:20 Відповісти
добрбаты шоколадники разогнали, а для профессиональной армии зарплаты действительно смешные...
Смотрите сколько к примеру получает командир бригады....
128-я бригада подтвердила попадание в плен своего бойца Качинского - Цензор.НЕТ 6204
показати весь коментар
03.01.2019 19:24 Відповісти
ну да сдатся и получить по 100 штук как морячки - перемога да соевые?
показати весь коментар
03.01.2019 19:31 Відповісти
Силы воли тебе и домой , тебя ждут .
показати весь коментар
03.01.2019 19:21 Відповісти
Цапы поганые, и местное ***.. ое население. Никто же не поможет. Падлы, а как шастать так стаями.
показати весь коментар
03.01.2019 19:22 Відповісти
" Мы понимаем, что данные объяснения получены под давлением и никоим образом не осуждаем его за это"
А якщо кацап у плен попав, йому вірить можна?
показати весь коментар
03.01.2019 19:22 Відповісти
Цапам нигде верить нельзя.
показати весь коментар
03.01.2019 19:25 Відповісти
Так ти бач і нашому не вірять.
показати весь коментар
03.01.2019 19:32 Відповісти
сепары уже крутят видосы с этим солдатом а на цензоре нет .в бригаде дисцыплина огонь походу
показати весь коментар
03.01.2019 19:28 Відповісти
что значит надеемся
вы воинское подразделение или статисты*?
самми освобождать свою хемлю и выполнять приказы не судьба?
показати весь коментар
03.01.2019 19:29 Відповісти
Да, пора заправить боевые диваны - и вперед...
показати весь коментар
03.01.2019 20:34 Відповісти
тащи бензинку чернигово-корсунский
показати весь коментар
03.01.2019 20:36 Відповісти
И зачем было парня отправлять на бойню,если он не имел желания воевать ,не знал как воевать да ещё и больная мать,а теперь пускай соевый своего сынка отправляет туда
показати весь коментар
03.01.2019 19:33 Відповісти
Как-то так получается, что на войну отправляют в основном сыновей из сельских семей, часто неполных, часто единственных. Потом их же ещё и упрекают, что они в критической ситуации оказались не такими суперменами, как от них ожидали. Такое впечатление, что ими просто затыкают дыры. Почему нет на фронте бойцов вроде того киевского боксёра, убившего человека одним ударом ни за что? Ушлым ребятам некогда, собачек надо выгуливать, или здоровье не позволяет?
показати весь коментар
04.01.2019 11:55 Відповісти
мало инфы, и как так могло случится, что с автоматом попал в плен, а сослуживцы искали его довольно долго - без коментариев, так как не ясно, не ушёл ли сам, помню о том с Одессы, так что без подробной инфы трудно о чём то судить.
показати весь коментар
03.01.2019 19:35 Відповісти
Нехай кацапи крутять це відео , але ж ми добре розуміємо з ким маємо спрау ! Це підле і брехливе шобло малоросів і наймаці ху**ла , які ненавидять українців , тільки за те, що ми воюємо на своїй , Богом даній землі , проти мордору , який століттями знищував українську націю !
Бійцю нашому хочеться побажати сили та мужності в полоні виб***лядків !
показати весь коментар
03.01.2019 19:35 Відповісти
не изключенно и не подтвержденно - мог сам поити к ним, теперь раздует и обменяет на какого то захваченного сруского - схема гадьки савченко, но повтораю - только как возможно и нет инфы об этом - странно то, что его довольно долго искали и как докозательство предьявили автомат - это где он был, что его по окружности искали!
показати весь коментар
03.01.2019 19:42 Відповісти
если верить тому видео ниже, точно мог наслушаться сепарской пропоганды и махануть сам к ним, ведь была инфа, что на передке много где только и ловит сепарские или рашестанские каналы, человек не очень образованный, мог и поверить сепарне.
показати весь коментар
03.01.2019 20:06 Відповісти
Честно говоря если это Он...то Впечатление чото про ВСУ ...не очень(

//www.youtube.com/watch?time_continue=219&v=_vO8TzTnWSE Пропавший из 128 ОГШБ
показати весь коментар
03.01.2019 19:41 Відповісти
А вы думали зря с ним так долго "работали"?
показати весь коментар
03.01.2019 19:42 Відповісти
Впечатление что Солдатик сам сбежал от ..Дедовщины.
показати весь коментар
03.01.2019 19:46 Відповісти
На это и расчитано...
показати весь коментар
03.01.2019 19:49 Відповісти
Ну судячи по відео в інтернеті, навряд чи на нього сильно тиснули.
показати весь коментар
03.01.2019 19:43 Відповісти
он с полесья там народ дремучий
показати весь коментар
03.01.2019 19:53 Відповісти
Якось дивно тоді виходить, що втримує динирян від перемоги над бандерівцями?
показати весь коментар
03.01.2019 19:51 Відповісти
видимо смелость не?
показати весь коментар
03.01.2019 20:37 Відповісти
Як тільки обдроченця узяли у полон...окупанти одразу ж
зробили відповідь.
показати весь коментар
03.01.2019 19:53 Відповісти
Кто попадает в плен, кто на стакане сидит в это время.
показати весь коментар
03.01.2019 19:53 Відповісти
Надо закрыть все клубы с генделиками?
показати весь коментар
03.01.2019 19:56 Відповісти
и ментов с ними))))
желательно всех
показати весь коментар
03.01.2019 20:39 Відповісти
Пусть кто-то из кандидатов осмелится сделать это предвыборным лозунгом!
показати весь коментар
03.01.2019 21:45 Відповісти
Простой сельский работяга,спокойно жил,помогал маме больной,но Пеца его решил использовать ,вот и результат
показати весь коментар
03.01.2019 19:57 Відповісти
Не тупи Слава, це ж контрактник.
показати весь коментар
03.01.2019 20:01 Відповісти
https://censor.net/user/353075

судячи з відео Ви дійсно праві. війна це нейого справа. і в полон його взяли. а не сам
пішов. плюс факти батрацтва і знущань...це *******...
показати весь коментар
03.01.2019 20:44 Відповісти
Де ти там факти батрацтва і знущань побачив?
показати весь коментар
03.01.2019 21:47 Відповісти
Переглянь повністю відео з цим бійцем. там все є...
так для роздумів..
https://znaj.ua/society/*********-lopatamy-soldativ-strokovykiv-viddaly-v-rabstvo-biznesmenovi

Озброєні лопатами: солдатів-строковиків віддали "в рабство" бізнесменові

https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https%3A%2F%2Fznaj.ua%2Fsociety%2F*********-lopatamy-soldativ-strokovykiv-viddaly-v-rabstvo-biznesmenovi
показати весь коментар
04.01.2019 20:24 Відповісти
То був гучний скандал , пам'ятаю... А на відео з бійцем лише віддресерований "боєць"
показати весь коментар
04.01.2019 20:55 Відповісти
а в это время где-то в глубоком тылы нацгвардия устраивает очередной героический флеш-моб
показати весь коментар
03.01.2019 20:01 Відповісти
и скачет по танкам в тылу
показати весь коментар
03.01.2019 20:40 Відповісти
не в этом Дело!
у вас Менталитет другой!
если ктото чуть глупей или не образованей ,то нужно на этом Сыграть! Это Савецкий прием .
Нужно Отностися к Людям по нормальному и Обучать! а не как к Быдлу.
Поэтому он скорее и Сам навострил лыжи(
показати весь коментар
03.01.2019 20:02 Відповісти
Ненавчених туда зараз не посилають, он на Франківщині дві бригади контракту вже півроку стоять, готуються, можливо там щось особисте.
показати весь коментар
03.01.2019 20:06 Відповісти
хотя при Слепой Матери и Сестрах с братьями на иждивении ...Скорее его Вабще НЕ ДОЛЖНЫ брать в ВСУ !!!
это как то Грустно фсе.
показати весь коментар
03.01.2019 20:06 Відповісти
Він сам прийшов, якщо здоровий, як йому відмовити?
показати весь коментар
03.01.2019 20:11 Відповісти
)ссудя по Видео он от Ментов записался в армию,...за то что Бухали у Магазина)))
Я чуть не плакала)))))
показати весь коментар
03.01.2019 20:16 Відповісти
Вообще то это бред, ничего бы ему не было, это не россия, тут на ментов мягко говоря забили бы, да и какие менты у него в селе, участковый с которым он сам бухал?
показати весь коментар
03.01.2019 20:18 Відповісти
Сама Знаю!!))) У меня даже была Ява от Майора Амросиевки на Донбасе!!!.......
777 номер) Менты тока Доки просили,а Доки на Майора)
Звоните ему говорила и они Отпускали)))
показати весь коментар
03.01.2019 20:21 Відповісти
Подождите, не путайте ситуацию в зоне АТО и село в Ровенской области,какие менты возле магазина, вот если его на копке бурштына зацепили, тогда он и до гвардии Мугабе бы добежал.
показати весь коментар
03.01.2019 20:32 Відповісти
Вы случайно не та Мария, что под эстонским флагом писала раньше?
показати весь коментар
03.01.2019 20:35 Відповісти
)так точно.
только 2 Марии было)
Я которая Военнослужащая а не Руцкая Поцриотка)
показати весь коментар
03.01.2019 20:38 Відповісти
ну так и получается что Половина ВСУ это Показуха)
армия мугабе или Путькина)
Пару Батов Реально Боеспособны а остальной на Джипах типа Буханка...)
показати весь коментар
03.01.2019 20:36 Відповісти
Ну вы же понимаете, что всякая армия имеет несколько сторон.
показати весь коментар
03.01.2019 20:47 Відповісти
ну Та!)
Но ЗАЧЕМ БРАЛИ и Скорее НЕЗАКОНО в ВСУ такого????????
Если Взяли то Обучайте!!!!
Но .....смотреть на Видео где Парень плачет Не О Себе!!!!!!!!! а о Матери и Семье шо остались в Украине.........Смотреть Противно!
уж Извините.
показати весь коментар
03.01.2019 20:51 Відповісти
Может человеку с утра, срочно здоровье нужно было поправить.Вот и пошел не в ту сторону.
показати весь коментар
03.01.2019 20:13 Відповісти
проіпали бойца ...і ні слова ... празднують ...якби не сепари виклала відео так до Водохреща не згадали б ...
показати весь коментар
03.01.2019 20:18 Відповісти
ото он там так нужен
показати весь коментар
03.01.2019 20:42 Відповісти
На війні - як на війні. Полон - це не диво і не катастрофа, а ситуація, з якої необхідно виходити,.....виходити гідно. Командир має подумати, яким чином захопити КАМАЗ орків і поміняти на нашого бійця. Питання честі усіх, хто був поруч.
показати весь коментар
03.01.2019 20:23 Відповісти
Курва ..як же так просрали хлопця ,або він сам розслабився ..
показати весь коментар
03.01.2019 20:35 Відповісти
Людина ставила петі і добувала дичину. от і потрапив на ДРГ.
показати весь коментар
03.01.2019 20:49 Відповісти
Потрапити в полон військовослужбовець може виключно в результаті бойових дій або власноі вини, дезертирства, він не міг просто так десь поблизу
блукати. Боєвих дій не відбувалось. Питання є?
показати весь коментар
04.01.2019 09:34 Відповісти