6192 відвідувача онлайн
7 847 194

ДТЕК має намір купити "Одесаобленерго" і "Київобленерго"

Як повідомляється, 3 січня 2019 року ТОВ "ДТЕК Нафтогаз" (Україна) і NGR B.V. (Нідерланди) уклали договори купівлі-продажу акцій цих компаній. Договори укладено з відкладальною умовою і буде завершено після отримання необхідних дозволів державних органів, включаючи узгодження антимонопольних органів.

"Одесаобленерго" і "Київобленерго" є операторами системи розподілу в Одеській та Київській областях і не здійснюють діяльність із постачання електроенергії. Діяльність операторів системи розподілу повністю регулюється НКРЕКУ.

У сегменті розподілу електроенергії група ДТЕК працює в Києві, Дніпропетровській області та підконтрольній Україні території Донецької області. Компанія обслуговує 3,5 млн домогосподарств і 90 тис. підприємств.

Згідно з даними НКРЕКУ, в 2017 році втрати електроенергії в мережах "Одесаобленерго" (13,7%) і "Київобленерго" (17%) були набагато вищими, ніж у розподільних компаніях "ДТЕК Київські електромережі" і "ДТЕК Дніпровські електромережі" (7% і 4,6% відповідно).

Як повідомляється на сайті операційного холдингу "ДТЕК мережі", що займається розподілом електроенергії, в 2018 році затверджена інвестпрограма підприємств холдингу перевищила 1,2 млрд грн.

Топ коментарі
+47
Навіть при першому хряков, і ахметці не було так комфортно , як при петі - на початку шостого року Майдану.. Потужно, солоденькі - дуже потужно..
показати весь коментар
04.01.2019 19:33 Відповісти
+38
Вот и Ахметка зажил по новому
показати весь коментар
04.01.2019 19:32 Відповісти
+34
Один получил дивидендов на пол-миллиарда, другой скупает облэнерго и делает себя энергетическим монополистом. А что - эти уже пживуть по-новому, пока соя развесив уши ждет рехформы.
показати весь коментар
04.01.2019 19:29 Відповісти

Завантаження...