10384 відвідувача онлайн

Україна і Польща планують розробку нової системи ППО

Україна і Польща планують розробку нової системи ППО

Польська компанія WB Electronics і український "Укроборонпром" планують спільно розробити нову ракетну систему протиповітряної оборони середньої дальності.

Про це з посиланням на Defence Blog повідомляє Цензор.НЕТ.

Як зазначив представник польської компанії Роман Муша, в основі проекту використовують українські керовані ракети середньої дальності Р-27 класу "повітря-повітря". При цьому більшість необхідних елементів вже створено, включаючи двигун і самонавідні головки. Також готове і паливо.

Для того щоб розгорнути виробництво таких ППО в Польщі необхідно три роки.

Нову установку протиповітряної оборони будуть використовувати для захисту важливих будівель і об'єктів, а також сухопутних військ від всіх типів літаків, вертольотів, крилатих ракет, керованої зброї, ракет класу "повітря-земля", протикорабельних ракет і великокаліберних ракет.

Дальність дії нової ППО становитиме до 30 км для ракети з інфрачервоним наведенням, 25 км для ракети з радіолокаційним наведенням і близько 110 км для пасивної радіолокації версії. Система буде оснащена установкою вертикального пуску. Її можуть встановити на польському вантажівці Jelcz 662D.

Топ коментарі
+15
ооо! судя по терминологии "ваши хозяева", ты свидетель секты "РашаТудейТВ" и поклонник Киселева/Соловьева..
кстати, потерялся мальчик.. зовут Вова.. это городской идиот.. Встретишь, верни в дурку!
Україна і Польща планують розробку нової системи ППО - Цензор.НЕТ 5373
показати весь коментар
09.01.2019 14:06 Відповісти
+11
когда еще советскую разработку "искандер", на Рашке называют новым именем "Кинжал", то это прорыв в ракетной теме, да?
показати весь коментар
09.01.2019 13:54 Відповісти
+10
Американське видання з військової тематики We Are The Mighty оприлюднило рейтинг країн, які мають гірші https://znaj.ua/world/200583-rosiyskih-moryakiv-zahopili-v-polon-pershi-podrobici військово-повітряні сили в світі.

Українські ВПС потрапили у ТОП-10 найгірших у світі.
Наші пілоти і техніка значно поступаються менш розвиненим країнам. У списку з 10 пунктів Україна займає шосте місце.
ВВС Україна опинилися в переліку через застарілу техніку, поганого обладнання і слабку підготовку льотчиків.
Американське видання відзначає, що українські літаки попри війну з Росією регулярно падають на землю навіть без допомоги ворога. Крім того, видання відзначає, що український авіапарк вкрай застарілий.
- https://znaj.ua/society/201248-ukrajinska-aviaciya-potrapila-v-reyting-luzeriv-shcho-ne-tak-iz-kolishnoyu-gordistyu-derzhavi
Американське видання - https://www.wearethemighty.com/gear-tech/10-worst-air-forces-2018?rebelltitem=9#rebelltitem9
показати весь коментар
09.01.2019 14:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а вот это уже интереснее!!!
показати весь коментар
09.01.2019 13:46 Відповісти
показати весь коментар
09.01.2019 14:06 Відповісти
небольшая поправка: идиот мирового масштаба.
показати весь коментар
09.01.2019 15:22 Відповісти
показати весь коментар
09.01.2019 16:27 Відповісти
Добре!Але головне шо б через три роки ТТХ цих комплексів не застаріли
показати весь коментар
09.01.2019 13:53 Відповісти
Головне, щоб їх після 31 березня 2019 року, на калєнях з підхіхіківанієм не вручили *****...
показати весь коментар
09.01.2019 14:01 Відповісти
Ці вологі мріі гвинторогих ?
показати весь коментар
09.01.2019 14:05 Відповісти
Єто как добровольцев под Илловайском, да?
показати весь коментар
09.01.2019 14:44 Відповісти
********* ну ніяк не запамятають, що назва міста Іловайськ, пишеться через ОДНЕ ЛЛЛЛЛЛЛЛЛ !!!!!!!!
показати весь коментар
09.01.2019 15:07 Відповісти
С максииальной дальностью поражения цели 100 км , пустая трата времени как по мне.
показати весь коментар
09.01.2019 14:21 Відповісти
Во-во. По тебе.
Это ракета воздух-воздух, сделанная под Су-27. Относительно лёгкая и компактная. Для ПВО СВ более чем подойдёт.
показати весь коментар
09.01.2019 14:26 Відповісти
В каком году? В 2030 первая серийная машина... как много совместных проектов с Польшей пошли в жизнь? И где ты про су 27 в статье вычитал? Кстати им жить не долго осталось и тут тоже возникает уйма вопросов.
показати весь коментар
09.01.2019 14:29 Відповісти
https://censor.net/user/130248

- по твоим постам сразу видно "компетентного специалиста" в области авиа вооружения.
Есть такая поговорка - молчи, за умного сойдёшь...
показати весь коментар
09.01.2019 14:32 Відповісти
А чем ты умным выделился? Можно ссылку с удовольствием почитаю.
показати весь коментар
09.01.2019 14:34 Відповісти
А перед тем прочитай какая дальность полета Су-27, подели на 2 и прибавь 100 км.
Сколько у тебя получилось?
показати весь коментар
09.01.2019 15:11 Відповісти
А толку? Парк изношен. 1 су разбирают чтоб собрать 1 нормальный зп нет лавка(рашка) закрыта. К тому моменту как дойдут до серии будет устаревшей системой. Помните ?
https://censor.net.ua/photo_news/454702/ukraina_i_polsha_razrabotali_raketnuyu_sistemu_margaritka_dlya_unichtojeniya_vrajeskoyi_pehoty_bespilotnikov
показати весь коментар
09.01.2019 15:20 Відповісти
Почему 2030. Написано же, в серию планируют запустить через 3 года. С поправкой на ветер - через 5. ИмеющиесяОсы и Тунгуски с Буками еще лет 10 протянут. С модернизацией.
показати весь коментар
09.01.2019 14:37 Відповісти
Ага, как корветы и лани с катерами. Рассчитывай на 2030 потом не так больно будет.
показати весь коментар
09.01.2019 14:40 Відповісти
Случайно наткнулся, так что все будет)))) они Вильху с трудом в серию щапускают, хотя станки по моему еще в 17 году получили, лично Пастор ленту резал. https://biz.censor.net.ua/news/3105518/vsemirnyyi_bank_prognoziruet_snijenie_rosta_ekonomiki_ukrainy
показати весь коментар
09.01.2019 14:59 Відповісти
На корветы денег нет и вооружение не продают. А вот проекты с саудитами, например, худо-бедно движутся. Может Сапсан допиляют. Так что шансы 50/50.
показати весь коментар
09.01.2019 19:46 Відповісти
Проекты с Поляками гиблое дело... дозор, маргаритка, теперь пво, они кстати и Вильхой интересовались. Нужен реальный клиент который оплатит весь проект по типу гром 2, но кстати моменты позорные тоже были... не могли найти программиста))) в стране которая занимает топ места по подготовке специалистов в IT в итоге по доброй воле человек просто помог проекту на который тратят миллионы особо не понимая как они его закончат))) на корветы оружие было заказано еще при азирове и ждет своего заказчика еще где-то с 16-го года))) а вот платить нечем вот и морозят типа будет, но не будет, потому что сразу получат иски в суд(насколько достоверная инфа не знаю). То-есть пока нет денег корветов не будет 100%. Еще есть лани которые планировали иметь 2-3 ед в 2019 году опять же если не ошибаюсь в итоге в лучшем случае получим 1 ед в этом году. Впринципе по исходу огромного промежутка времени мы имеем форму, кое какое стрелковое оружие и то не везде, отремонтированные танки, птрк, бронеавтомобили и казармы. Все остальное вот вот будет))) эдак через лет 5 - 10 в нужном количестве и то не факт. Показывали как Вильху собирают жалкое зрелище)) т-64 модернизировали, модернизировали в итоге а давайте туда впихнем новые движки и приборы ПНВ. Ударный бпла проектировали, проектировали в итоге пришли к выводу нет денег и давайте купим у турков готовый))) вертолеты с мотор сич это вообще ****** с эхом из 50-60-тых. Истребители на подходе и замены на горизонте не предвидется. Артиллерия там хрен его знает вроде тишина на фоне всей остальной жопы. А хотя Богдану вроде планировали выпускать и тишина)) уже не надо)) Ну что ж раз у нас такая ж с финансами стоит переходить на эконом пакет) казармы не улучшат боевые возможности а в них кстати вбухали вроде как 1 -3 млрд дол)) странные вещи происходят.
показати весь коментар
09.01.2019 20:17 Відповісти
зато гелетей себе дачу в Лондоне купил ...
показати весь коментар
09.01.2019 23:16 Відповісти
Я с вами согласен. Наша промышленность деградировала. Но еще есть шанс по маленьку восстанавливаться. Если бы пуйло напало сейчас, а не в 14-м, уже бы многих предприятий и кадров не существовало, а запасы танков, бтров и самолетов уменьшились бы процентов на 40-50.
показати весь коментар
10.01.2019 16:42 Відповісти
А оно разве нападало? Странно.
показати весь коментар
10.01.2019 17:19 Відповісти
А что, посять заходило в наш туалет?
показати весь коментар
10.01.2019 18:10 Відповісти
Ты не понял.
показати весь коментар
10.01.2019 18:41 Відповісти
Не понял.
показати весь коментар
10.01.2019 20:06 Відповісти
Посмотри на заседкние вр по ним не скажешь что война идет все мило улыбаются и продолжают свои дела и тд и тп
показати весь коментар
10.01.2019 20:14 Відповісти
Зачем это словоблудие. Посмотри на Авдеевку и Торецк. Марьинку и Майорск. По ним скажешь?
показати весь коментар
10.01.2019 21:29 Відповісти
Люди страдают за чужие интересы.
показати весь коментар
10.01.2019 21:42 Відповісти
Хз. Но дебильней фразы сложно придумать. Люди всегда страдают. Если не будут страдать там, значит страдания придут в соседние области.
показати весь коментар
11.01.2019 12:17 Відповісти
А как это назвать? Общественный туалет за 5 лямов, качельки в Одессе за 4 ляма, вр посадить стекла на герметик 7 лямов и это только то что знают журналисты! Итого люди страдают за таких же дебилов как в рашке.
показати весь коментар
11.01.2019 12:36 Відповісти
И еще там 3 типа головки наведения если не измнняет память все выглядит так 30 км 50 км и 100 км...
показати весь коментар
09.01.2019 14:33 Відповісти
согласен старинные с-125 до сотни бахают, толку велосипед изобретать , все что висит на самолетах, гораздо дальше 100 км летит, самолеты даже в зону поражения заходить не будут
показати весь коментар
09.01.2019 22:52 Відповісти
Не все, но есть много чего помимо истребителей.
показати весь коментар
10.01.2019 10:19 Відповісти
показати весь коментар
09.01.2019 14:46 Відповісти
А на якому місті по брехливості сайт znaj,ua ?
показати весь коментар
09.01.2019 15:13 Відповісти
в чому брехня сайту? порохобот для тебе є посилання на сайт амереканського видання і читай ...А znaj,ua просто скопіював з Американського видання статтю. Що тобі не подобається?! Правда?! Звикай.
показати весь коментар
09.01.2019 15:28 Відповісти
в том рейтинге и Китай и Канада ))
показати весь коментар
09.01.2019 20:34 Відповісти
і що? ти хоч статтю читав американського видання, чому там Канада і Китай опинився, чи тільки сам заголовок? Маєш щось проти американського списку і аналітики?!

У Канади тільки старі винищувачі Super Hornet CF-18с 1978 р., а нових немає і навіть п'ятого покоління немає.

Китай в даний час не здатний до глобального охоплення повітряного флоту світу, і як очікується, що він не буде здатний до 2030 року, і зараз поки що не такі потужні у них ВПС.
А розпіарений винищувач китайський Chengdu J-20 був запущений у виробництво з менш ніж адекватним двигуном, який зводить нанівець будь-які приховані можливості які він має, і це послаблює його продуктивність як винищувача п'ятого покоління, навiть взагалі не дотягує до п'ятого покоління, китайське гівно! Як з точки зору технологій, так і інвестицій. У Китая ще довгий шлях для потужних ВПС.
показати весь коментар
10.01.2019 03:32 Відповісти
Модна новина другої свіжості:

https://uk.wikipedia.org/ https://uk. wikipedia.org/wiki/Р-27
В березні 2017 року генеральний директор концерну https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC «Укроборонпром» https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD_%D0%A0%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2 Роман Романов , офіційно запропонував https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8_%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%89%D1%96 польському міністерству оборони спільну розробку системи протиповітряної оборони малої дальності з використанням авіаційних ракет Р-27, яка проводиться київським https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BC_(%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%8F) ДАХК «Артем»

Чи вже третьої?

Серійне виробництво Р-27 («виріб 470») організовано в https://uk.wikipedia.org/wiki/1984 1 984 році у Москві (КБ «Вымпел») та Київі (ГАХК «Артем»). У https://uk.wikipedia.org/wiki/1987 1 987 році ракета прийнята на озброєння (у варіантах Р-27ЕР і Р-27ЕТ). У 1991 році група розробників ракети удостоєна Державної премії.

"Новітня розробка" на основі радянської 40-літньої давнини і для польских любителів рубонуть шаблюкою ковбасу може видатися "перспективною".

Ekspert: "Takie sobie" polskie nowe technologie [OPINIA]
8 stycznia 2019, 14:16
https://www.defence24.pl/ekspert-takie-sobie-polskie-nowe-technologie-opinia
показати весь коментар
09.01.2019 14:53 Відповісти
Ну раз ты такой умный - поясню - соль системы ПВО в устойчивом наведении на цель. А хорошее железо времён Гагарина и сейчас летает!
показати весь коментар
09.01.2019 15:17 Відповісти
В умелых руках и "трехлинейное мосинское железо" до сих пор стреляет.
"Ковалі прогресу", нє?
Ну, да ладно... А как быть со свежестью - она густо пересыпана солью, суть которой в отсутсвии у "братских агрессоров" трудноопределяемых целей пятого поколения?
показати весь коментар
09.01.2019 15:35 Відповісти
Таки стреляет... Надо выбросить?
Трудноопределяемость целей - это ерунда. Проблема с подавлении!
показати весь коментар
09.01.2019 15:42 Відповісти
Да че ж выбрасывать-то... Если хорошо стреляет, то можно, например, в какой Таиланд продать, Ирак, Пакистан или Вануату. А самим перейти на кремневые. Только назвать их "кремниевыми" (силиконовыми, тобишь) - для освежения новостей.
А ерунда - это подавить цель, когда она не определена. Проще простого.
показати весь коментар
09.01.2019 16:03 Відповісти
Гм.. "подавить цель" - это как?
показати весь коментар
09.01.2019 16:19 Відповісти
Проблема с подавлении?
показати весь коментар
09.01.2019 16:38 Відповісти
Средства подавления системы ПВО представляют проблему. При чём тут "подавить цель"?
показати весь коментар
09.01.2019 17:11 Відповісти
Нет цели - нет проблемы...

Или кто-то считает, что установка "цейсовской" оптики может прератить мосинскую трехлинейку в Barrett или хотя бы в Remington?
показати весь коментар
09.01.2019 17:46 Відповісти
А Су-30 или Су-27М - это пятое поколение? Или Су-25МС, Су- 34 и т.д. - там целей вагон и маленькая тележка...
показати весь коментар
09.01.2019 17:53 Відповісти
Про відсутність у братніх агресорів трудноопріділяємих цілей пятого поколєнія я вже писав. Однак, навряд чи це виправдовує ейфорію з якою подається застаріла переможна новина про плани розробити зенітний комплекс на основі ракет 45-річної давнини (замовлення на розробку Р-27 було видане одночасно із замовленням на розробку МіГ-29, для якого їх і проектували) та польської "радіоелектроніки", розрахованої саме на таку відсутність (і це при тому, що "кольчуги" Укроборонпромторгом і далі пропонуються на експорт, а значить "якесь виробництво" вдалося врятувати).
показати весь коментар
09.01.2019 18:38 Відповісти
так, колись може розроблять ракету Р-47 )) принаймі, писали про такі наміри
показати весь коментар
09.01.2019 19:00 Відповісти
в Емене в прошлом году с грузовика ипанули р 27 без подсветки и она сбила F15й.
показати весь коментар
09.01.2019 18:24 Відповісти
У світлі часи темного минулого серед патріотів-інтернаціоналістів поширювалася історія про те, як простий в'єтнамський колгоспник з "трьохлінєйкі" завалив F-4... Сам чув!
показати весь коментар
09.01.2019 18:42 Відповісти
ты видео посмотри,тут уже никто ничего не расскажет
показати весь коментар
09.01.2019 22:36 Відповісти
Даже не понятно почему, имея целый ряд уже готовых испытанных ракет ПВО собственного производства, кто-то держит страну в страхе массированного нападения кацапстана. Это или внутренний мазохизм или ловля на живца внешними силами. Без авиации и крылатых ракет массированное нападение практически невозможно. Кому-то выгодно держать Украину в немощном состоянии, чтобы она зависела от внешних сил и внутренних политических террористов.
показати весь коментар
09.01.2019 15:12 Відповісти
Відповідь на Ваше запитання просте і воно стосується не тільки ВПК, а і інших галузей - для українського олігархату Україна не більше чим дійна корова. До тих пір поки вони будуть при владі сподіватися ні на на що хороше не варто.
показати весь коментар
09.01.2019 16:47 Відповісти
А може не про все ВАМ необхідно знати, і не про все повідомляти?
показати весь коментар
11.01.2019 13:46 Відповісти
Польські компанії були повинні розробити наступні компоненти комплексу:
радіолокаційну станцію повітряного спостереження,
радар наведення ракет,
рухому станцію запуску,
пасивну оптоелектронну систему спостереження за повітрям і систему наведення ракет, систему наведення і контролю бойової ситуації та зв'язку між елементами ЗРК.

И далее.....
За попередньою інформацією було заплановано перші демонстраційні вогневі випробування ракет з землі, використовуючи польську радіолокаційну станцію в Україні, в червні 2017 року. Демонстрація системи Narew мала відбутися у червні 2018-го, а в листопаді цього ж року мали відбутись приймальні випробування польськім МО. При цьому організація виробництва компонентів системи компаніями PGZ та WB Electronics (зі сторони Польщі) та ДАКХ «Артем» (зі сторони України) була запланована на літо 2018 року!!!, а запуск серійного виробництва - на листопад 2019 року.
показати весь коментар
09.01.2019 16:22 Відповісти
Кому вони там що повинні?
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-03-14/ogromne-wydatki-mon-ponad-17-mld-na-systemy-obrony-powietrznej/

Чи то просто чергова версія переможного "намнедали"?

Польські компанії там у себе з "добрими зімнами" ніяк ради дати не можуть - минулорічні військові витрати міноборонці права та справедливості змогли дотягти до запланованих у бюджеті 11 мільярдів доларів (це втричі більше за військовий бюджет гібридно воюючої України) лише за рахунок "передчасних" виплат американцям у рамках контракту на постачання ЗРК "Патріот".
показати весь коментар
09.01.2019 17:04 Відповісти
ТАК НАДО ГРУЗИЮ И СТРАНЫ БАЛТИИ ТОЖЕ ПОДТЯНУТЬ !)
показати весь коментар
09.01.2019 16:29 Відповісти
Україна і Польща планують розробку нової системи ППО - Цензор.НЕТ 5680
показати весь коментар
09.01.2019 19:02 Відповісти
Со статьи я понял что за 3 года мы отдаем производство ракет полякам и этот ЗРК перестает быть совместным. Ну так собственный ЗРК давно обещан армии ВСУ.
И даже название есть-Днепр. Самого комплекса только в реалиях нет... одно бла-бла от Турчинова.
показати весь коментар
09.01.2019 19:59 Відповісти
ВИ ВСЕ НЕПРАВИЛЬНО ЗРОЗУМІЛИ. Ті застарілі комплекси, які має Польща(наприклад С-125), ми модернізуємо так ,як зробили це у себе. А чом би й ні?
показати весь коментар
11.01.2019 13:42 Відповісти
Добре діло , ще й підзаробимо.
показати весь коментар
11.01.2019 13:39 Відповісти