За місяць в Україні на смерть замерзло 64 особи, - МОЗ

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я.
Найбільше за цей період від переохолодження та обморожень постраждало в Донецькій (135 осіб), Харківській (121), Дніпропетровській (117), Київській (90) та Одеській (69) областях.
За висновком бюро судово-медичної експертизи, 64 людини померли внаслідок загального переохолодження (холодової травми).
в ДТП около 80,
от кори 2...
Что ж делать... Срочно всем прививаться!