У підвалах житлових будинків у Луцьку на смерть замерзли троє безхатьків

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, за даними патрульної поліції у Волинській області, тіла двох чоловіків приблизно 50-річного віку було виявлено вчора, 27 лютого, у підвалах багатоповерхівок за різними адресами. Тіло ще одного безхатька знайшли 28 лютого теж у підвалі багатоповерхового будинку, розташованого в одному з мікрорайонів міста.
За словами прес-секретаря управління патрульної поліції Ольги Бузулук, про знайдені тіла в поліцію повідомили мешканці будинків, а також працівник житлово-комунального підприємства. Вона зазначила, що за попередньою інформацією, чоловіки померли від переохолодження.
"Наразі особи двох безхатьків встановлено. За свідченням сусідів, ці чоловіки раніше проживали у будинках, в підвалах яких знайшли їхні тіла. Проте за певних обставин згодом стали безхатьками. Особу третього не встановлено", - зазначила Бузулук.
Як повідомлялося раніше, на Львівщині батько з сином загинули від переохолодження.
Важко на вулиці вижити.
Земля пухом...