8311 відвідувач онлайн
17 846 107

У підвалах житлових будинків у Луцьку на смерть замерзли троє безхатьків

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, за даними патрульної поліції у Волинській області, тіла двох чоловіків приблизно 50-річного віку було виявлено вчора, 27 лютого, у підвалах багатоповерхівок за різними адресами. Тіло ще одного безхатька знайшли 28 лютого теж у підвалі багатоповерхового будинку, розташованого в одному з мікрорайонів міста.

За словами прес-секретаря управління патрульної поліції Ольги Бузулук, про знайдені тіла в поліцію повідомили мешканці будинків, а також працівник житлово-комунального підприємства. Вона зазначила, що за попередньою інформацією, чоловіки померли від переохолодження.

"Наразі особи двох безхатьків встановлено. За свідченням сусідів, ці чоловіки раніше проживали у будинках, в підвалах яких знайшли їхні тіла. Проте за певних обставин згодом стали безхатьками. Особу третього не встановлено", - зазначила Бузулук.

Як повідомлялося раніше, на Львівщині батько з сином загинули від переохолодження.

Топ коментарі
+11
Про официальную статистику спорить будем? Ха-Ха-Ха три раза . В сесесер ни проституток, ни наркоманов, ни серийных маньяков не было, так мелочь не стоящая внимания. И прелесть какая! Организованной преступности тоже не было. И по оф. статистике рядовой гражданин совка жил не чуть не хуже француза или итальянца
У підвалах житлових будинків у Луцьку на смерть замерзли троє безхатьків - Цензор.НЕТ 1225
показати весь коментар
01.03.2018 09:45 Відповісти
+9
Такі морози...
Важко на вулиці вижити.
Земля пухом...
показати весь коментар
01.03.2018 07:48 Відповісти
+9
Особливо коли людина не захищена державою.
показати весь коментар
01.03.2018 07:59 Відповісти

Завантаження...