Гриценка викликали на допит у СБУ

Лідера партії "Громадянська позиція", екс-міністра оборони України (2005-2007 роки) Анатолія Гриценка викликали на допит до Служби безпеки України на 15 січня.
Як передає Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтрфакс-Україна", на своїй сторінці в Facebook в четвер політик повідомив, що отримав повістку на допит у СБУ саме в дні, коли готується до проведення Форуму демократичних сил 11 січня, який розгляне питання про висунення його кандидатом у президенти України.
Відповідаючи на запитання, про допит у рамках якої справи йдеться, Гриценко зазначив: "Допит у вівторок вранці. З'ясую".
Топ коментарі
+59 Бандеровец
показати весь коментар
11.01.2019 13:27 Відповісти Посилання +40 Nikol Kovalenko
показати весь коментар
11.01.2019 13:32 Відповісти Посилання +40 Бандеровец
показати весь коментар
11.01.2019 13:37 Відповісти Посилання 