10796 відвідувачів онлайн
1 457 20

Найманці РФ обстріляли безпілотник ОБСЄ біля Попасної

Як передає Цензор.НЕТ, про це з посиланням на Українську сторону СЦКК повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

"Українська сторона СЦКК повідомляє: збройні формування Російської Федерації та їхні найманці на Донбасі продовжують навмисно грубо перешкоджати використанню безпілотних літальних апаратів СММ ОБСЄ", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, за даними звіту СММ ОБСЄ від 11 січня, спостерігачі місії перебували на східній околиці міста Попасна та за допомогою безіплотніка спостерігали за снігоочисними роботами на автодорозі Т-0504, коли почули шість черг зі стрілецької зброї приблизно за 1,5-2 км від того місця, де вони перебували. За оцінкою спостерігачів, постріли було здійснено по БПЛА, який після цього втратив висоту. Команда СММ, зі свого боку, не змогла відновити управління апаратом, що призвело до його втрати.

На думку української сторони СЦКК, провокаційні дії найманців збройних формувань РФ пов'язані з намірами приховати свою вогневу активність у напрямку підрозділів Об’єднаних сил.

"Українська сторона СЦКК вважає неприпустимими та безвідповідальними дії російсько-окупаційних військ щодо легітимної діяльності патрулів СММ ОБСЕ та кваліфікує їх як грубе порушення Мінських домовленостей. Подібними збройними нападами окупанти намагаються залякати представників місії ОБСЄ і змусити їх згорнути свою роботу на Луганському напрямку", - заявили в СЦКК.

Топ коментарі
+4
Российский орбитальный телескоп перестал реагировать на команды с Земли


Наемники РФ обстреляли беспилотник ОБСЕ возле Попасной - Цензор.НЕТ 4136http://www.newsru.co.il/pict/big/1204159.html Наемники РФ обстреляли беспилотник ОБСЕ возле Попасной - Цензор.НЕТ 2238

http://www.newsru.co.il/pict/big/1204159.html Наемники РФ обстреляли беспилотник ОБСЕ возле Попасной - Цензор.НЕТ 2238

Орбитальный телескоп "Радиоастрон", находящийся на борту аппарата "Спектр-Р", перестал реагировать на команды с Земли, сообщает https://www.gazeta.ru/science/2019/01/11_a_12124873.shtml "Газета.ру" со ссылкой на слова руководителя научной программы "Радиоастрона", членкора РАН Юрия Ковалева.
По его словам, 10 января во время очередного сеанса связи астрономы не смогли получить отклик с аппарата.
"С того момента было проведено уже три нештатных сеанса связи при помощи антенн в Уссурийске и Медвежьих Озерах, и упорно работающим специалистам НПО им. Лавочкина пока не удалось связаться со спутником", - сказал Ковалев.
Телескоп не передает телеметрическую информацию и не принимает управляющие команды.
показати весь коментар
12.01.2019 12:45 Відповісти
+2
Зараз проведе референдум і створить ОНР (Орбітальну Народну Республіку).
показати весь коментар
12.01.2019 12:49 Відповісти
+2
****** кацапский! Читая секелевские хроники, понимай все наоборот.
показати весь коментар
12.01.2019 12:50 Відповісти

Завантаження...