5754 відвідувача онлайн
2 021 76

Я бачу певний саботаж Радою євроінтеграційних законів, - віце-прем'єр Климпуш-Цинцадзе

Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе сподівається, що закріплення в Конституції України курсу на ЄС і НАТО стане додатковим важелем тиску на народних депутатів.

Про це вона заявила в інтерв'ю телеканалу "Рада" у понеділок, 14 січня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"На даний момент я досить часто бачу певний саботаж Верховною Радою тих євроінтеграційних законів, які для нас є пріоритетними для того, щоб ми, наприклад, виконували Угоду про асоціацію. Я сподіваюсь, що закріплення в Конституції цього курсу (на ЄС і НАТО - ред.) стане додатковим важелем тиску на народних депутатів, щоб вони припинили саботувати або гратися зі своїми особистими чи якимись бізнесовими інтересами, які деякі з них представляють для того, щоб власне просуватися шляхом європейської інтеграції", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Вона нагадала, що торік наприкінці лютого уряд і парламент затвердили політичну дорожню карту законодавчого забезпечення європейської інтеграції.

"Ми просунулися в її виконанні, але хотілося б більшої результативності. Якщо з 57 законопроектів, які були включені до цієї карти, було прийнято на кінець року в двох читаннях десять, і ще 11 пройшли перше читання, то це, напевно, не найефективніший результат", - зауважила віце-прем'єр.

За словами Климпуш-Цинцадзе, їй би хотілося, щоб зміни до Конституції щодо закріплення курсу на ЄС і НАТО були не тільки політичною декларацією різних політичних сил, а й перетворювалися на практичні кроки. Вона акцентувала, що насамперед це стосується реалізації Угоди про асоціацію або тих законодавчих змін, які необхідні, щоб виконати ухвалений в червні 2018 року закон про національну безпеку.

Топ коментарі
+10
Забезпечення позитивних результатів голосування в ВР за законопроекти , подані урядом і президентом - є виключною відповідальністю коаліції потудних реформаторів.. Все інше -брехня від лукавого..
показати весь коментар
14.01.2019 19:32 Відповісти
+10
Потому что 95% в Раде шестерки,которые за деньги отстаивают интересы олигархов,которым реформы как кость в горле.Пока не уберете этих уродов,покращення точно не будет.
показати весь коментар
14.01.2019 19:37 Відповісти
+7
Да доинтегрировались до ручки. Половина работающих уже за бугром. А каким как эта курица простых вещей не хочет понимать. Таким многосоттысячных премий даже Овощ не давал....
показати весь коментар
14.01.2019 19:26 Відповісти

Завантаження...