36-річна жінка померла через ускладнення від кору у Львові

Про це повідомляє ZAXID.NET із посиланням на головного епідеміолога Львівщини Наталю Тімко, передає Цензор.НЕТ.
"Кір спровокував у пацієнтки ускладнення - пневмонію. Окрім того, вона мала важку супутню патологію генетичного характеру. На жаль, врятувати її не вдалося", - повідомила Тімко.
Завідувач реанімаційного відділення інфекційної лікарні Віктор Токарєв розповів, що жінку госпіталізували до лікарні вранці 14 січня у важкому стані: у неї була задишка, порушення свідомості, пневмонія.
За словами родичів, перші симптоми захворювання на кір з'явилися 11 січня, 12 січня - висипка. Пацієнтку відразу поклали в реанімаційне відділення, але допомогти їй не вдалося.
Тімко зазначила, що це перший випадок смерті від кору на Львівщині серед дорослих.
Вона додала, що ускладнення кору (пневмонія, коровий енцефаліт (запалення мозку), обструктивний бронхіт тощо) лікарі фіксують у хворих різних вікових категорій.
Минулого року на Львівщині на кір захворіли майже 12 тисяч жителів, двоє дітей померли. Станом на 17 січня 2019 року хворих уже понад тисячу осіб.