10557 відвідувачів онлайн
2 292 45

Від грипу за 10 днів в Україні померло 10 осіб, - МОЗ

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я, передає Цензор.НЕТ.

"Із 7 по 13 січня 2019 року зареєстровано вісім летальних випадків від грипу. Протягом звітного тижня на грип та ГРВІ захворіли 176 381 особа, 51,8% з яких - діти до 17 років. Порівняно з минулим тижнем, рівень захворюваності серед дорослих зріс на 20,1%, а серед дітей до 17 років - знизився на 2,4%. Від початку епідемічного сезону 2018-2019 років - 19 осіб померли (троє з них - діти до 17 років)", - повідомили в Міністерстві охорони здоров'я.

У відомстві наголосили, що показники захворюваності на грип та ГРВІ - нижчі за епідемічний поріг.

"Епідемічні пороги перевищені в чотирьох областях: Чернігівській (на 34,2%), Житомирській (на 13,7%), Сумській (на 10,7%) та Одеській (на 2%). Загалом по Україні захворюваність на 11,7% нижча за епідемічний поріг. За результатами лабораторного обстеження у 43,7% матеріалів отримано позитивні результати, що підтверджують грип, у циркуляції переважають віруси грипу A (H3)", - повідомили в Міністерстві охорони здоров'я.

Водночас в Україні за останню добу від грипу померли двоє людей: один чоловік похилого віку в Житомирі та одне немовля в Запоріжжі. Про це в ефірі "Громадського" заявила лікар-епідеміолог, завідувач відділу грипу та ГРВІ Центру громадського здоров'я МОЗ Оксана Артемчук.

"Як ми знаємо, діти повернулися з канікул на навчання у школи, тому очікувано з наступного тижня захворюваність буде зростати серед дитячого населення. Зростає також і кількість летальних випадків. З початку епідеміологічного сезону маємо таких випадків 19, сезон зараз у розпалі. Тобто випадків може бути більше", - сказала вона.

За її словами, унаслідок захворювання грипом у Запоріжжі померла дитина, якій було 1,5 місяця.

"Ми отримали дані про смерть немовляти у Запоріжжі, дитині було півтора місяця. Підтверджено лабораторно - грип. Також чоловік із Житомира похилого віку. Ці дані ми ще не внесли в наш реєстр, поки ми говоримо про 19 летальних випадків", - наголосила Артемчук.

Топ коментарі
+3
Есть одна реформаторша,мать её.Советует мочёй не лечится,а ещё хочет начать антибиотики по рецепту продавать.Чтоб наверняка смогло максимум людей заразится добираясь в общественном транспорте,а потом сидя в очереди на приём к семейному врачу.Вот прививки можно и без рецепта покупать,а эфективные обезбаливающие и антибиотики только по рецепту,выписываемому семейным врачём.Который всех и больных и здоровых держит в одной очереди.Очень эфективный способ распространения любейших эпидемий.
показати весь коментар
17.01.2019 11:41 Відповісти
+2
а может не столько от гриппа, как от реХформ в мед обслуживание ... ?
показати весь коментар
17.01.2019 11:29 Відповісти
+2
юля прийде, самолёты с тамифлю приведе
показати весь коментар
17.01.2019 11:40 Відповісти

Завантаження...