9573 відвідувача онлайн

Рада ЄС ввела санкції проти чотирьох росіян за застосування хімічної зброї

Рада ЄС ввела санкції проти чотирьох росіян за застосування хімічної зброї

Рада ЄС у межах нового режиму санкцій за застосування хімічної зброї ввела обмежувальні заходи щодо чотирьох росіян, п'ятьох сирійців та однієї сирійської компанії.

Про це у Twitter повідомив журналіст Рікард Йозвяк, передає Цензор.НЕТ.

"Міністри закордонних справ країн ЄС ухвалили нові санкції за застосування хімічної зброї. Йдеться про замороження активів і заборону в'їзду для чотирьох росіян, п'ятьох сирійців та однієї сирійської компанії", - написав він.

Йозвяк додав, що імена осіб, які потрапили під санкції, з'являться пізніше.

Топ коментарі
+23
****** стыд
показати весь коментар
21.01.2019 13:49 Відповісти
+14
Отэто мощно вдарил ЕС!
показати весь коментар
21.01.2019 13:50 Відповісти
+8
можна вбити купу людей,а тобі - бомажку де написано "ай-яй-яй!"
показати весь коментар
21.01.2019 13:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
****** стыд
показати весь коментар
21.01.2019 13:49 Відповісти
Одно радует: третьей мировой, походу, не будет. В ней больше нет необходимости. Если появится вдруг новый Гитлер, мировое сообщество, если успеет, решительно откажет в визе паре-тройке его капралов, а немного погодя, опять же, если успеет, столь же решительно в порыве непримиримой борьбы за мир присягнет в верности оккупантам.
показати весь коментар
21.01.2019 13:59 Відповісти
Не будет? А как же пророчества? Армагеддон и всё такое прочее...
показати весь коментар
21.01.2019 14:09 Відповісти
Перечитайте Откровение. Вы удивитесь, насколько оно в трактовке Рен-ТВ отличается от отигинала.
показати весь коментар
21.01.2019 14:20 Відповісти
Сначала надо ознакомиться с Рен-ТВ. Чтобы сравнить.
показати весь коментар
21.01.2019 15:50 Відповісти
Отэто мощно вдарил ЕС!
показати весь коментар
21.01.2019 13:50 Відповісти
можна вбити купу людей,а тобі - бомажку де написано "ай-яй-яй!"
показати весь коментар
21.01.2019 13:53 Відповісти
Мабуть, ЕСовским бюрократам Солсбери дуже сподобалось. Хотят повторить.
показати весь коментар
21.01.2019 13:55 Відповісти
на мою думку , рада ЄС цими "санкціями" спонукає кацапів до якнайактивнішого застосування хімічної зброї .
показати весь коментар
21.01.2019 13:58 Відповісти
импотенты
показати весь коментар
21.01.2019 14:07 Відповісти
евросовки-леваки
показати весь коментар
21.01.2019 14:35 Відповісти
И они нам рассказывают , что мы плохо бодримся с коррупцией . Да плохо , но в отличие от них мы боремся , а они возрождают !
показати весь коментар
21.01.2019 20:31 Відповісти
Валодя, херячь! Тваи друзья из Эвропа...
показати весь коментар
21.01.2019 14:09 Відповісти
Какие серьезные санкции! рАссия от них падет! Было бы смешно, если бы не было так грустно. Европе явно не хватает добрячей встряски для осознания происходящего. Когда-то Меркель говорила, что ***** живет в иной реальности, а как по мне, так они тоже там.
показати весь коментар
21.01.2019 14:09 Відповісти
Рада ЄС ввела санкції проти чотирьох росіян за застосування хімічної зброї в Сирії - Цензор.НЕТ 8181
показати весь коментар
21.01.2019 14:15 Відповісти
Вершина лицемерия. кто дал этим уродам химическое оружие и приказал его использовать?
показати весь коментар
21.01.2019 14:19 Відповісти
С такими санкциями ждите новых чепиг, только на искандерах уже
показати весь коментар
21.01.2019 14:49 Відповісти
это не санкции это понты дешёвые .
показати весь коментар
21.01.2019 15:39 Відповісти
Дорогие! Дорого обойдутся человечеству.
показати весь коментар
21.01.2019 22:20 Відповісти