Газпром відмовляється від визнання рішень стокгольмського арбітражу і нового законодавства України в газовій сфері, - Клімкін

"Газпром" поки відмовляється від визнання рішень Стокгольмського арбітражу і нового газового законодавства України, на основі якого пропонується підписати нову транзитну угоду.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.
"Російська сторона навіть не розглядає те, що у нас тепер абсолютно інше законодавство, інші правила, інші закони, які відображають європейське законодавство і те, що ми маємо перейти від "договорняків" до реальних контрактів, які будуть засновані на європейських правилах. Цього ні російська сторона, ні тим більше "Газпром" розглядати мінімум на цьому етапі не хочуть", - сказав він журналістам за підсумками тристоронньої зустрічі, що пройшла в Брюсселі в понеділок.
На переговорах обговорювалися перспективи продовження транзиту російського газу в Європу через Україну після 2019 року, коли закінчується поточний транзитний контракт.
Вот те на
Интересует только сумма реально поступивших в бюджет Украины денег, и цена на отопление газом в коммунальных платежках.