5773 відвідувача онлайн

Газпром відмовляється від визнання рішень стокгольмського арбітражу і нового законодавства України в газовій сфері, - Клімкін

"Газпром" поки відмовляється від визнання рішень Стокгольмського арбітражу і нового газового законодавства України, на основі якого пропонується підписати нову транзитну угоду.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Російська сторона навіть не розглядає те, що у нас тепер абсолютно інше законодавство, інші правила, інші закони, які відображають європейське законодавство і те, що ми маємо перейти від "договорняків" до реальних контрактів, які будуть засновані на європейських правилах. Цього ні російська сторона, ні тим більше "Газпром" розглядати мінімум на цьому етапі не хочуть", - сказав він журналістам за підсумками тристоронньої зустрічі, що пройшла в Брюсселі в понеділок.

На переговорах обговорювалися перспективи продовження транзиту російського газу в Європу через Україну після 2019 року, коли закінчується поточний транзитний контракт.

Топ коментарі
+20
А деньги от "выиграша" Коболев и Витренко уже поделили.))
Вот те на
показати весь коментар
21.01.2019 20:09 Відповісти
+16
Вообще наплевать на то, что считает газпром.
Интересует только сумма реально поступивших в бюджет Украины денег, и цена на отопление газом в коммунальных платежках.
показати весь коментар
21.01.2019 20:10 Відповісти
+13
Верните премии!!!!
показати весь коментар
21.01.2019 20:13 Відповісти

Завантаження...