9797 відвідувачів онлайн

Луценко: коло підозрюваних у вбивстві Шеремета зменшилося

Луценко: коло підозрюваних у вбивстві Шеремета зменшилося

Коло підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета звузилося з декількох тисяч до сотень, заявляє генеральний прокурор України Юрій Луценко.

В інтерв'ю "В гостях у Дмитра Гордона" генпрокурор висловив жаль із приводу того, що навіть ФБР не змогло допомогти в розкритті цього злочину, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Щодо Шеремета дуже важка справа. Навіть ФБР не змогло нам допомогти з існуючими плівками", сказав Ю.Луценко.

Разом із тим він повідомив: "Коло підозрюваних із декількох тисяч звузилося до декількох сотень".

Нагадаємо, вранці 20 липня 2016 року внаслідок вибуху машини загинув відомий журналіст Павло Шеремет. Попередньо слідчі кваліфікують цю подію як умисне вбивство. Зі свого боку, тодішня глава Нацполіції Хатія Деканоідзе заявила, що розслідування загибелі Шеремета буде для неї справою честі. А прокурор Києва Говда взяв під особистий контроль розслідування вбивства.

Очевидці розповідають, що вибух стався, коли Шеремет зупинився, щоб виїхати на головну дорогу. І зауважують про велику силу вибуху: "Деталі аж сюди долетіли". Пізніше було оприлюднено кадри моменту вибуху автомобіля з журналістом Шереметом.

Водночас Генпрокурор Луценко заявив: "Смерть Шеремета - наслідок спрацювання вибухового пристрою. Це вбивство". Пізніше у МВС додали, що спрацював безоболонковий саморобний пристрій, потужністю до 600 грамів у тротиловому еквіваленті.

Трагічна загибель журналіста викликала широкий громадський резонанс. Главред "Української правди" Олена Притула зазначила: "Це удар по всій українській журналістиці". В ОБСЄ закликали притягти організаторів і виконавців вбивства до відповідальності. Глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс закликав провести ретельне розслідування. Президент України Порошенко висловив співчуття рідним і близьким Шеремета. Спікер Верховної Ради Парубій закликав провести невідкладне розслідування. Аналогічно швидкого і ефективного розслідування вимагав прем'єр Гройсман. Також свої співчуття близьким журналіста висловив секретар РНБО Турчинов. Президент ПАРЄ Аграмунт назвав убивство "атакою на свободу ЗМІ". А білоруський опозиціонер Статкевич заявив, що "це був теракт насамперед проти Білорусі, а не України". Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова спробувала використати вбивство Шеремета в пропагандистських цілях, на що отримала емоційну відповідь від російського письменника Шендеровича: "От же безсоромна бл#дь!" Свої співчуття і побажання щодо якнайшвидшого розслідування справи висловили опосольство США та представництво ЄС в Україні. А деякі українські політики застерегли колег від використання трагедії в політичних цілях.

Під час наради керівників силових відомств України з главою держави було створено спеціальну оперативну групу. До розслідування Україна попросила приєднатися експертів ФБР і Europol.Зокрема, СБУ буде працювати над версією, що метою вбивства Шеремета була дестабілізація ситуації в Україні. Порошенко закликав правоохоронців провести розслідування якомога прозоріше і оперативніше: "Прошу не відкидати жодної версії. Ми не дамо нікому відкрити другий фронт всередині країни". Також глава держави доручив надати охорону керівнику-засновнику "Української правди" Олені Притулі.

За словами радника голови СБУ Юрія Тандіта, в справі про вбивство Шеремета розглядаються шість версій.

Павло Шеремет - уродженець Білорусі. Він працював на телебаченні в Білорусі та Росії, у 1990-2000 роках - завідувач білоруського бюро, а також керівник відділу спеціальних інформаційних проектів ОРТ, потім - "Першого каналу". Протягом останніх п'яти років жив у Києві, працював в інтернет-виданні "Українська правда", був ведучим на радіо "Вести". Також Шеремет був одним із засновників "Білоруського партизана".

У липні 1997 року, під час зйомки репортажу про ситуацію на білорусько-литовському кордоні, був заарештований співробітниками силових структур Білорусі за звинуваченням нібито в незаконному перетині державного кордону, в отриманні грошей від закордонних спецслужб і в незаконній журналістській діяльності. Був засуджений до двох років позбавлення волі умовно і до одного року випробувального терміну, провівши у в'язниці загалом три місяці.

Топ коментарі
+21
как бы сами на себя с кумом по пьяне не вышли.
показати весь коментар
22.01.2019 00:00 Відповісти
+10
нєсколько тисяч подозрєвайємих - ето шо? ловили всіх ходячих в окрузі?
показати весь коментар
22.01.2019 00:02 Відповісти
+9
Если на круг подозреваемых посмотреть невооруженным глазом - то он широкий, а если глаза залить поллитрой, а лучше литрой, то круг значительно сужается.
показати весь коментар
22.01.2019 00:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
как бы сами на себя с кумом по пьяне не вышли.
показати весь коментар
22.01.2019 00:00 Відповісти
Луценко: круг подозреваемых в убийстве Шеремета стал меньше - Цензор.НЕТ 8964
показати весь коментар
22.01.2019 00:03 Відповісти
Та сам себе підірвав, фулі...
показати весь коментар
22.01.2019 00:15 Відповісти
"но у него нет юридических доказательств" (с)
показати весь коментар
22.01.2019 00:35 Відповісти
На себя ещё рано пальцем показывать, пока все "улики" говорят что это дело рук Караванского стрелка по фамилии Мазурок. Как выяснило следствие, в свое время на него недовесили, пользуясь случаем, пары убийств...
показати весь коментар
22.01.2019 01:15 Відповісти
Не выйдут! Он же сказал, что круг подозреваемых стал меньше - это как раз они с кумом себя исключили из подозреваемых. Главным подозреваемым окажется козел отпущения у которого не хватит бабла и связей для исключения из круга подозреваемых, из чего можно сделать вывод, что это точне не Ахметов и Порошенко
показати весь коментар
22.01.2019 09:02 Відповісти
Если на круг подозреваемых посмотреть невооруженным глазом - то он широкий, а если глаза залить поллитрой, а лучше литрой, то круг значительно сужается.
показати весь коментар
22.01.2019 00:00 Відповісти
типо:
"Суженый мой, суженый,
Голос твой простуженнпитый
Сердце навсегда приворожил."
показати весь коментар
22.01.2019 00:27 Відповісти
уже с кучмой залил, уже не видит ....
" Генпрокурор Луценко не бачить доказів провини Кучми у вбивстві Гонгадзе
«У мене немає зараз юридичних доказів, що саме Кучма давав прямий наказ на вбивство Гонгадзе.», - сказав Луценко в інтерв'ю Дмитру Гордону "
показати весь коментар
22.01.2019 07:13 Відповісти
может пора уже и квадратом заняться. боже, какой мудак. и ведь они ВСЕ такие. выход один - зеленский. не ангел, но хоть реальная надежда
показати весь коментар
22.01.2019 10:54 Відповісти
нєсколько тисяч подозрєвайємих - ето шо? ловили всіх ходячих в окрузі?
показати весь коментар
22.01.2019 00:02 Відповісти
Да ладно, 8 миллиардов могут спать спокойно, зная что они вне подозрения.
показати весь коментар
22.01.2019 00:09 Відповісти
Водка временно расширяет сосуды и сужает круг подозреваемых! (1-й закон луценко)
показати весь коментар
22.01.2019 01:38 Відповісти
Фактически так и есть - считали всех, у кого телефоны находились в том месте в то время... Больше ведь они не на что не способны - их уровень это раскрытие убийств по пьяни или через подставных киллеров...
показати весь коментар
22.01.2019 07:27 Відповісти
Это шизофрения.
показати весь коментар
22.01.2019 08:08 Відповісти
Сьогодні що, бенефіс бездіяльності і неспроможності луценка, з очолюваним ним міністерством?
показати весь коментар
22.01.2019 00:03 Відповісти
Таки да. Меня тоже подобные мысли посещали...
показати весь коментар
22.01.2019 00:12 Відповісти
Може у луценка, коли він з"їздив на Сейшели, заразив вірус тієї личинки, у якої мозок відмирає з часом. Хоча воно, здається, завжди таким було.
показати весь коментар
22.01.2019 00:20 Відповісти
Ну да))))
показати весь коментар
22.01.2019 00:13 Відповісти
Вангует?
показати весь коментар
22.01.2019 00:05 Відповісти
нє, порозбігались
показати весь коментар
22.01.2019 00:10 Відповісти
власть портит людей. Она сделала из полит активного, бьющегося за справедливость парня, циничного, брехливого, коррумпированного алкоголика.
Представляте что делает абсолютная власть?! ботоксный тому пример.
показати весь коментар
22.01.2019 00:05 Відповісти
Кажется он боролся не за справедливость, а за власть.
Это стало понятно, когда он был министром МВД.
показати весь коментар
22.01.2019 00:47 Відповісти
Это происходит когда власть срастается с мафией и ее единственной заботой становмтся воровство и его "крышевание". Власть отделееная от денег такой деформации не создает.
показати весь коментар
22.01.2019 01:33 Відповісти
С каких это порсоциалисты бьются за справедливость ?
Их справедливость на практике оборачивается расстрелами без суда и раскулачиванием.
показати весь коментар
22.01.2019 03:23 Відповісти
выродок партийной мрази-секретаря не может быть нормальным человеком
показати весь коментар
22.01.2019 10:55 Відповісти
И надо же, такому дураку и такая судьба. Хотя все впереди.
показати весь коментар
22.01.2019 00:07 Відповісти
Вот идиот! С новым прокурором он станет ещё меньше!
показати весь коментар
22.01.2019 00:08 Відповісти
шо? порозбігались?
показати весь коментар
22.01.2019 00:09 Відповісти
Часть походу умерли от старости
показати весь коментар
22.01.2019 12:00 Відповісти
Да то что он становится меньше, слышим уже не впервые, вопрос когда он превратится в круглую маленькую точку
показати весь коментар
22.01.2019 00:10 Відповісти
"Я хочу, щоб убивці Ігоря були належно покарані, щоб справа була розслідувана, і був суд", - Ніна Брановицька.
Свідки кажуть, що для того, щоб поставити Ігоря на коліна, у нього стріляли з травмата з близької відстані. Стріляв священик і стріляв співробітник ФСБ, що був поряд весь час...Ігор Брановицький, убитий у полоні угруповання «ДНР». Напередодні дня загибелі Героя України Ігоря Брановицького, бійця 90-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї ОАЕМБр, журналісти провели два дні з його матір'ю - Ніною Брановицькою. Вона розповіла про те, як намагається розслідувати убивство сина 21 січня 2015 року у полоні підтримуваного Росією угруповання «ДНР», передають http://patrioty.org.ua/ Патріоти України з посиланням на http://radiosvoboda.org/ Радіо Свобода .»
показати весь коментар
22.01.2019 00:11 Відповісти
Не забувати.
показати весь коментар
22.01.2019 00:26 Відповісти
Під таким і лайк ставити не можу, але знати повинні всі.
показати весь коментар
22.01.2019 07:05 Відповісти
станьтє дети станьте в круг..
ти мой друг и я твой друг.....
показати весь коментар
22.01.2019 00:11 Відповісти
.югік Луценко.

Геній нерозкритих справ*

*тарифи за переведення справи у розряд нерозкритих або завершених як бездоказові див. нижче.
показати весь коментар
22.01.2019 00:12 Відповісти
Що саме цікаве, так це те, що хто б не прийшов би до влади (окрім теперішніх бездарів) гірше не буде!!!
Сподіваюсь, що цих міністрів відправлять до буцигарні...
показати весь коментар
22.01.2019 00:18 Відповісти
пісіміст:
- так плохо, так же ж плохо шо хуже вже не будєт
оптіміст:
- будєт! будєт!
показати весь коментар
22.01.2019 00:23 Відповісти
более того их нужно менять КАЖДЫЙ ГОД
показати весь коментар
22.01.2019 10:57 Відповісти
Насколько я помню, такая новость была с месяц назад. Югик как то из запоя вышел ? Или еще нет?
показати весь коментар
22.01.2019 00:21 Відповісти
вишєл і сразу зашол
показати весь коментар
22.01.2019 00:23 Відповісти
О!. Давно не чули... ценка
показати весь коментар
22.01.2019 00:35 Відповісти
В кінці кожного розслідування у Юри залишаються лише круги без підозрюваних в середині, які дуже нагадують нулі на банкнотах.
показати весь коментар
22.01.2019 00:41 Відповісти
похоже, что убийцы ищут сами себя
показати весь коментар
22.01.2019 00:47 Відповісти
Владимира Литвина среди заказчиков Луценко никогда искать не будет.
показати весь коментар
22.01.2019 00:48 Відповісти
******* ваше политбюро опустило людей по ВВП ниже Молдовы - место тебе на с конфискацией...как можно так опускать ниже плинтуса собственный народ..
показати весь коментар
22.01.2019 00:51 Відповісти
За месяц до выборов начнуться театрализованные"посадки", возможно даже с применением вертолётов. Потом опять пiд заставу или "на поруки".
показати весь коментар
22.01.2019 00:53 Відповісти
но гвоздь программы будет покушение на барыгу. это будет цирк. закупайте поп-корн. агенты пудинга уже отобраны и тренируются в конче-заспе.
показати весь коментар
22.01.2019 10:59 Відповісти
Диаметры кругов сужаются и расширяются прямо пропорционально выпитому
показати весь коментар
22.01.2019 01:11 Відповісти
...із тисяч до сотень. Знав я колись одну спецрадіомайстерню, де робили так - при ремонті якогось складного виробу брали і замінювали НАХ усі транзистори! Не працює? Міняєм усі конденсатори! НАХ!
Тож дам луценкові пораду - записувать у підозрювані всіх мешканців України! НАХ! Згодом їх кількість сама впаде, як у нас з 52 мільйонів стало 35.
показати весь коментар
22.01.2019 02:00 Відповісти
В таких майстернях треба замінювати всіх майстрів. А в такій владі - всіх, хто бібікає, дирдиркає, крутить руля і списує бензин при незаведеному моторі.
показати весь коментар
22.01.2019 03:52 Відповісти
З постачанням техніки зі Швеції майстерня була ліквідована як клас.
показати весь коментар
22.01.2019 11:29 Відповісти


"https://censor.net/news/3107594/lutsenko_krug_podozrevaemyh_v_ubiyistve_sheremeta_stal_menshe"
Этот "круг" будет становиться всё меньше и меньше... всё дольше и дольше... годами... как сроки расследования Кучмовского убийства Гонгадзе )))


.
показати весь коментар
22.01.2019 05:11 Відповісти
До втборів коло підозрюваних зійде нанівець , плокулол готується до приходу прокремлівської влади .
показати весь коментар
22.01.2019 05:32 Відповісти
Исключили Кеннед, Братьев Стругацких и Джека Лондона?
показати весь коментар
22.01.2019 07:02 Відповісти
А югик вас бы спросил "Это что за кедры?"))
показати весь коментар
22.01.2019 07:38 Відповісти
"З тисяч до сотень"...
За що Україні така болячка?...
показати весь коментар
22.01.2019 07:12 Відповісти
Раньше подозревали двух неизвестных, а на сегодня круг уменьшился.
показати весь коментар
22.01.2019 07:37 Відповісти
Станьтє дєті, станьтє в круг!
Здггавствуй наш "вєсьолий" 🍸 друг!
🤑
показати весь коментар
22.01.2019 07:53 Відповісти
Круг подозреваемых в убийстве Шеремета стал меньше. Скоро совсем никого не останется...
показати весь коментар
22.01.2019 08:15 Відповісти
ну ти мля і дятел... ФБР просто так не приходить і не виходить... А залишає по собі не пусті стакани, а слова звітів, рапортів і пояснень, в які вкладено сенс... це тобі не літру до ста грам за годину звузити...
показати весь коментар
22.01.2019 08:35 Відповісти
з 10 000 0000 підозрюваних до 9 999 999
показати весь коментар
22.01.2019 09:15 Відповісти
Локшина на вуха від генерального без освіти.
показати весь коментар
22.01.2019 09:52 Відповісти
Заплатил - вычеркиваем.
показати весь коментар
22.01.2019 10:22 Відповісти
Підозрюваних у вбивстві Гонгадзе ще менше та навіть не зменшується, і що?
показати весь коментар
22.01.2019 11:09 Відповісти