9916 відвідувачів онлайн

Винищувачі НАТО проведуть тренувальні польоти над Естонією на малій висоті

Винищувачі НАТО проведуть тренувальні польоти над Естонією на малій висоті

Винищувачі НАТО цього тижня відпрацьовуватимуть над територією Естонії польоти на малій висоті.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомили в прес-службі Головного штабу Сил оборони, дислоковані на авіабазі Емарі літаки ВПС Німеччини Eurofighter протягом тижня здійснюватимуть польоти на висоті не менш ніж 152 метри (500 футів) далеко від населених пунктів.

Як зазначили в Головному штабі, країни НАТО виділяють певні частини свого повітряного простору для проведення навчань і тренувань ВПС, зокрема для бриючих польотів. Такі ділянки виділені і в Латвії, Литві та Естонії.

Згідно з рішенням Ради Північноатлантичного союзу, охорону повітряного простору країн Балтії на ротаційній основі здійснюють військово-повітряні сили країн НАТО з 29 березня 2004 року, коли Латвія, Литва та Естонія, які не мають своїх винищувачів, стали членами альянсу.

Охорона повітряного простору країн Балтії є складовою концепції "розумної оборони", метою якої є збереження ресурсів держав альянсу. Ще один загін ВПС НАТО розташовується на авіабазі в литовському Шауляї.

Топ коментарі
+8
Винищувачі НАТО проведуть тренувальні польоти над Естонією на малій висоті - Цензор.НЕТ 266
показати весь коментар
28.01.2019 07:55 Відповісти
+6
Винищувачі НАТО проведуть тренувальні польоти над Естонією на малій висоті - Цензор.НЕТ 3874......
показати весь коментар
28.01.2019 07:42 Відповісти
+5
Когда медведь появляется у древесного дупла, в котором обитает пчелиный рой, пчёлы интенсифицируют полёты вблизи его морды. Если он продолжает пихать морду внутрь дупла, они подают сигнал тревоги и пускают в ход жала... Пока ещё НАТОвские "пчёлы" жужжат у морды российского "медведя"... Но "жала" у них всегда в готовности...
показати весь коментар
28.01.2019 07:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Треба запросити НАТО патрулювати небо України.
показати весь коментар
28.01.2019 07:37 Відповісти
Ворог поруч, тому треба
Москалі як завжди визиратимуть зі всіх щілин ))
показати весь коментар
28.01.2019 07:37 Відповісти
Який новий ? в москаля бєлочка ?
показати весь коментар
28.01.2019 08:08 Відповісти
Так и хочется к вашему нику букву "К" дописать из-за ваших комментариев.
показати весь коментар
28.01.2019 08:36 Відповісти
https://twitter.com/radiobabay РадиоБабай‏ @radiobabay https://twitter.com/radiobabay/status/1089650000223719424 8 ч.8 часов назад

Ватник Ваня, сидящий в говне в родной хрущевке , лучше всех в мире знает как лучше жить хохлам, как реформировать Сирию, за кого топить в Венесуэле. Ване проще сдохнуть на другом конце света, чем убрать говно у себя под носом.
показати весь коментар
28.01.2019 08:41 Відповісти
Можна і над Україною👍
показати весь коментар
28.01.2019 07:38 Відповісти
Так они же не ГЛОНАССом пользуются, собранным при помощи "молотка, зубила и какой-то матери...". А финны (и, тем более, поляки), не обидятся... Ведь Эти самолёты неприкосновенность и их границ хранят...
показати весь коментар
28.01.2019 07:45 Відповісти
Знаю, не дурак... Это только "на Маскве", во время уличного опроса, москвичи, на полном серьёзе, отвечали, что во Вторую Мировую войну русские воевали против немцев, американцев и англичан... А о финнах поэтому и написал, что они "не обидятся", если самолёты нато заденут край их воздушного пространства, потому что "всехпобедители" уже всех в Европе "задрали" своими "понтами"... (Кстати, ещё с 2015-го начинались консультации о вступлении Швеции и Финляндии в НАТО. Кацапня почувствовала, что "пахнет жареным", если им с двух сторон "кислород перекроют" на выходе с Финского залива, и немного притихла на Балтике...).
показати весь коментар
28.01.2019 12:56 Відповісти
і не пострілять москалів ?
так, важкувато втриматись.. соблазн велик !
показати весь коментар
28.01.2019 08:12 Відповісти
Tak Estonija po teritoriji bolse cem Belgija ,NIderlandy ili Danija.
показати весь коментар
28.01.2019 08:30 Відповісти
Он, наверное, и стран-то таких не слышал, если считает, что страны Балтии такие крохи.
показати весь коментар
28.01.2019 08:39 Відповісти
Nu da dumaju Belgiji,Daniji i Golandiji toze neslysal.
показати весь коментар
28.01.2019 08:41 Відповісти
Когда медведь появляется у древесного дупла, в котором обитает пчелиный рой, пчёлы интенсифицируют полёты вблизи его морды. Если он продолжает пихать морду внутрь дупла, они подают сигнал тревоги и пускают в ход жала... Пока ещё НАТОвские "пчёлы" жужжат у морды российского "медведя"... Но "жала" у них всегда в готовности...
показати весь коментар
28.01.2019 07:41 Відповісти
Мишка любит сладкий мед.
А кого это @#$&
показати весь коментар
28.01.2019 09:59 Відповісти
Пчёл... Поэтому, когда "мишка", из области любви к мёду воображаемой, переходит к попыткам любви физической, пчёлы пускают в ход жала...Ну, как украинцы, например, на Донбассе...
показати весь коментар
28.01.2019 11:21 Відповісти
Когда что-то пошло не так...
Винищувачі НАТО проведуть тренувальні польоти над Естонією на малій висоті - Цензор.НЕТ 9204
показати весь коментар
28.01.2019 12:21 Відповісти
Винищувачі НАТО проведуть тренувальні польоти над Естонією на малій висоті - Цензор.НЕТ 3874......
показати весь коментар
28.01.2019 07:42 Відповісти
Винищувачі НАТО проведуть тренувальні польоти над Естонією на малій висоті - Цензор.НЕТ 3207
показати весь коментар
28.01.2019 07:44 Відповісти
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C https://ru.wikipedia.org/wiki/Ивангородская_крепость

Винищувачі НАТО проведуть тренувальні польоти над Естонією на малій висоті - Цензор.НЕТ 3524
показати весь коментар
28.01.2019 07:44 Відповісти
В честь Юбилея блокады чЛЕНИНГРАДА Ангеля Меркель подарила Хмырям РАБссии 12 миллионов евро
показати весь коментар
28.01.2019 07:44 Відповісти
Привіт, а ще пам'ятаїте свято)) таке є, членин подох)) ги))
показати весь коментар
28.01.2019 09:49 Відповісти
Дважды бравшие Чечению НАТО не бояцца
показати весь коментар
28.01.2019 07:47 Відповісти
Но победила Чечня.
показати весь коментар
28.01.2019 08:40 Відповісти
Винищувачі НАТО проведуть тренувальні польоти над Естонією на малій висоті - Цензор.НЕТ 266
показати весь коментар
28.01.2019 07:55 Відповісти
ЧВК ВагнерНЕТов РАБссии переобули в зеленых крокодилов спецназа Венесуэлы.... Путлер переживает за 25 миллиардов долларов подаренных Мадуре Хмырь Мавзолейный попал....,Пентагон назначил Смотрящего по Венесуэле...,и это не Курт ВОЛКер
показати весь коментар
28.01.2019 07:59 Відповісти
территории маленькие как можно отработать когда для пролёта территории несколько секунд разве что с балтики заскакивать.....
показати весь коментар
28.01.2019 08:40 Відповісти
Da ne malenkije teritoriji kak vam kazetsia.Takaja samaja kak Grecija s Kroatijoj vmeste vziaty
показати весь коментар
28.01.2019 08:50 Відповісти
Привіт, у нього з географією не дуже, бо він расіянець мабуть!))
показати весь коментар
28.01.2019 09:53 Відповісти
Ili ta ze teritorija 3 Baltisjkix strana kak 5 Golandiji.Golandiju dolzny znat po flazku kotory u vas vesyt
показати весь коментар
28.01.2019 08:53 Відповісти
Та расіянці так і пруть, так і бажають вступити у якусь заворушку.... Шкода, що у Балтійців немає своєї хоча б невеличкої повітряної армії...
показати весь коментар
28.01.2019 09:51 Відповісти
Это не спортивно. На таких высотах российские системы ПВО - слепы.
показати весь коментар
28.01.2019 10:02 Відповісти
И знают же гады, что "кривизна земли" - самое слабое место в российской обороне!
показати весь коментар
28.01.2019 10:04 Відповісти
Винищувачі НАТО проведуть тренувальні польоти над Естонією на малій висоті - Цензор.НЕТ 7489