8517 відвідувачів онлайн

Порошенко підписав закон про мораторій на продаж землі

Порошенко підписав закон про мораторій на продаж землі

Президент України Петро Порошенко підписав закон про продовження мораторію на продаж сільгоспземель до 2020 року.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сторінці законопроекту № 2666-VIII на сайті Верховної Ради.

"Закон підписано" - його статус на 4 лютого.

Вперше мораторій було введено в 2001 році. З 2002 року мораторій почав діяти як тимчасовий захід з метою забезпечення нормативного врегулювання земельних відносин та створення інфраструктури ринку землі, після чого Верховна Рада неодноразово його продовжувала.

Топ коментарі
+23
Так, ще рік знищення українського села, просто охрененна новина...
показати весь коментар
04.02.2019 17:56 Відповісти
+16
продажа земли и есть уничтожение села
показати весь коментар
04.02.2019 17:58 Відповісти
+14
Как в 1917 году отобрали коммунисты землю у крестьян ,так и до сих пор дурят
показати весь коментар
04.02.2019 18:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
"Рынок земли" в украинских реалиях будет как "рынок газа" - несколько олигархов за бесценок скупят всю землю, а дальше станут дрючить народ ценами. И главное - все по закону, хрен что отберешь потом.
показати весь коментар
04.02.2019 18:04 Відповісти
І хто скупив весь газ чи скупить всю землю? Ви хоч закон про ринок землі читали?
показати весь коментар
04.02.2019 18:10 Відповісти
Скорее всего в последнюю минуту разрешать покупать юрлицам, а значит через цепочки иностранцам и все. Дело сделано, а мы в дураках. Хотя недра (газ) принадлежат нам с тобой. Но роттердамят нас барыги практически не останавливаясь.
показати весь коментар
04.02.2019 22:16 Відповісти
пізно! все уже скуплено. Гігантські банки землі збито в сотні тисяч гектарів.
показати весь коментар
04.02.2019 18:18 Відповісти
Успокойся адвокат ик это не собственност ,а аренда. И местные фермеры в каждом селе год от года отгрызают у олигархов пай за паем.
показати весь коментар
04.02.2019 22:19 Відповісти
я знаю, що таке оренда, а що власність. І всі нюанси цих речових прав.
показати весь коментар
05.02.2019 10:33 Відповісти
А хто їм її за безцінок продасть?
показати весь коментар
04.02.2019 20:22 Відповісти
путин все давно купил.венесуэла на очереди.
показати весь коментар
04.02.2019 18:17 Відповісти
военная бронетехника в крыму идет с воем сирен в сторону крымского моста
показати весь коментар
04.02.2019 18:20 Відповісти
Да, Петя....
Я понимаю - выборы, но....
показати весь коментар
04.02.2019 18:22 Відповісти
чайна-таун украине не грозит.китайцам нужна сибирь-наш.
показати весь коментар
04.02.2019 18:25 Відповісти
Когда земля будет китайцев, то и работать будут на ней китайцы. И рынок Европы рядом - шелковый путь короче чем из Сибири. Надеюсь это понятно?
показати весь коментар
04.02.2019 22:21 Відповісти
Продавать землю сейчас когда она стоит копейки а население нищее, тупое, не образованное и не понимает реальной ценности земли ето преступление.
показати весь коментар
04.02.2019 18:30 Відповісти
От комуняки другого не ожидал. Из-за комуняк и совковой ментальности, топчемся на месте двадцать лет. Украинцы-землеробы и они получат свою землю. Просто Петя сейчас уже думает о выборах, а зря. Зря потому, что "комуняки" ( за ментальностью) все-равно будут голосовать против него. Плохие у него советчики, недальновидные
показати весь коментар
05.02.2019 10:39 Відповісти
Ну и правильно, а то Юлька себе сделает 180мильярдов😀😀😀
показати весь коментар
04.02.2019 18:42 Відповісти
Ринок землі все одно буде. І добре б було, якби він був цивілізований, як в США. Україна до цього ще не доросла. Українці не хочуть вчитись цивілізованим засобам. Принаймні поки-що. Без реформованої судової системи, а у нас ця реформа повністю провалена, продаж землі перетвориться у війни, які охоплять всю країну.
показати весь коментар
04.02.2019 18:49 Відповісти
Это тоже будет.
показати весь коментар
04.02.2019 22:22 Відповісти
китайцы скупают крупные участки земли по всем штатам сша.участки более 16 акров интересуют почти всех и цена приемлимая 1,5 миллиона долларов
показати весь коментар
04.02.2019 18:50 Відповісти
по 100 тысяч за акр это земля с резиденшиал зонингом для жилья а не сельскохозяйственного использования
Ничего в рынке земли страшного нет, никто навеки ничем не владеют
Нагреются на росте цены и выставят на продажу снова и каждый желающий сможет купить
Рынок всегда прав
показати весь коментар
04.02.2019 19:13 Відповісти
А кто мы Украинцы на этом рынке? Тем более во время войны!
показати весь коментар
04.02.2019 22:24 Відповісти
Ви знаєте все про ринок землі в Штатах? Про оподаткування землі? Про баланс економічний? Так, в Штатах є ДУЖЕ дешеві землі, їх і школяр купити зможе.... А ДАЛІ?... А далі ви починаєте платити податок на куплену землю. І якщо ви не будете на цій землі щось робити, приносити користь американцям, у вигляді податку, причому ЗАКОННИМИ методами, то вам та земля буде таким тягарем, що ви будете мріяти її продати. Хоч за копійки. Тому не лякайте людей московськими байками про китайців, чи ще когось. Коли все продумано і працює ЗАКОН, людям тільки в користь. "Китайці скупають"... Еге ж...
показати весь коментар
04.02.2019 19:26 Відповісти
А где вы видите что все продумано и работал закон.
показати весь коментар
04.02.2019 22:26 Відповісти
если бы реально собирались что-то делать полезное, тогда нужно было принимать параллельно законы по реальной борьбе с рейдерством, заниженной\завышенной ценой аренды, уничтожением\нецелевым использованием земли, общим кадастром и т.п., а так - это чисто пиар.
показати весь коментар
04.02.2019 18:54 Відповісти
Разумно.
показати весь коментар
04.02.2019 22:28 Відповісти
Так і буде продовжуватись ця ігрулька в бірульки! Комуно-косомолько-бандитська мафія. Как завєщал вєлікій Лєнін!
показати весь коментар
04.02.2019 19:00 Відповісти
В нормальных странах есть земля частная, комунальная и государственная. Земля для агрикультуры в нормальных странах вся частная.
показати весь коментар
04.02.2019 19:03 Відповісти
Жаль что этого не знают в Израиле, в Канаде, в США. Где до хрена государственной сельхозземли. В Израиле более 90%!!!!
показати весь коментар
04.02.2019 22:30 Відповісти
А ще в Німеччині і Франції. Не кажучи про Азію, де історично інший уклад і ніколи земля і люди не належали іншій людині, а земля була в користуванні того, хто її обробляє.
показати весь коментар
05.02.2019 10:48 Відповісти
А закон о возврате земли? А то у каждого урода в правительстве по ...надцать участков
показати весь коментар
04.02.2019 19:07 Відповісти
агась, воn только участков преимущественно не в Украине xD
показати весь коментар
04.02.2019 19:35 Відповісти
А че там, косюкам говна за 3 копейки у крипаков землю порендоать норм гектар на год по цене обрыганой однушки за месяц. да и рост ВВП ему уже не нужен.

У нас, паны та крипаки есть только одна пробема - коррупция, всё остальное ее производные. Тот домик судьи или прокурора это не резальтат его взяток, результат это в семь раз слабее экономики чем у польше. ущерб 500 таких домиков на одного упыря в мантии.
показати весь коментар
04.02.2019 19:20 Відповісти
ТО ви за те, щоб відати цю землю їм, в найкращому разі, Косюкам, довічно?
показати весь коментар
05.02.2019 10:51 Відповісти
Панове флудери, у вас хоч у одного є земельна ділянка для ведення товарного сільгосп виробництва?
показати весь коментар
04.02.2019 20:20 Відповісти
У меня есть для личного крестьянского хозяйства. Это сельхозземля такая же как товарка.
показати весь коментар
04.02.2019 22:32 Відповісти
В оренду здаєш чи обробляєш сам?
показати весь коментар
05.02.2019 13:47 Відповісти
Потрібно Вам заборонити продавати квартири з автомобілями
показати весь коментар
04.02.2019 20:23 Відповісти
А что разве землю производят как квартиры и машины? Можно землю штамповать и тиражировать? Нельзя???
Так какого же рожна ты ее с велосипедом сравниваешь???
показати весь коментар
04.02.2019 22:33 Відповісти
Земля - це нерухоме майно, як квартира. То чому її власник не має права її продати? Мораторій тільки подовжує на рік підпільну скупку за заниженими цінами земельних ділянок.
показати весь коментар
05.02.2019 13:52 Відповісти
Записался в "Батьківщину"????
показати весь коментар
05.02.2019 00:54 Відповісти
ТО НА ГОДЫ ПОДПИСЫВАЛИ, А ТЕПЕРЬ МЕНЬШЕ ГОДА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
05.02.2019 01:17 Відповісти
НАРОДУ РЕЛИГИЯ БЕЗ ЗЕМЛИ - ЭТО ПОСЛЕДНЕЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
05.02.2019 01:18 Відповісти
Рынок земли нужен, человек должен иметь право продать землю, но только государству. В Израиле 90% земли принадлежит государству, в Голландии 100% земли принадлежит государству. В США последние 10 лет государство активно скупает земли. В Израиле успешно работают колхозы, которые первый "реформатор" Кучма уничтожил в Украине.
показати весь коментар
05.02.2019 10:37 Відповісти
НЕ бачу лайків. Ну не хочуть в нас жити, як в Ізраїлі, Голландії, США. Назад в феодалізм. Дайош право продавати землю разом з рабами, які на ній живуть!
показати весь коментар
05.02.2019 10:55 Відповісти
Краще б він прочитав як пропонують вирішувати проблему землі націоналісти і підписав закон про створення "Державного Земельного Банку".
показати весь коментар
05.02.2019 10:45 Відповісти
Я так понимаю, Порошенко за открытие рынка, но не захотел идти на такой радикальный шаг перед выборами. В принципе, логично, ибо та же Тимошенко получила бы ещё один козырь, которой можно разыграть на поле популизма. К зубожинню добавилась бы бидося в виде проданной украинской земли с холопами на ней.
показати весь коментар
05.02.2019 11:01 Відповісти
Петя ждет когда сельские жители вымрут как класс, а потом землю отдать за бесценок барыгам(
показати весь коментар
05.02.2019 11:11 Відповісти
Україна - це колгосп!
Українська влада - це бандити, людожери, грабіжники, шахраї, комуно-фашисти...
Громадяни України - це зазомбовані політиками-чаклунами, безправні РАБИ!

Україна повинна стати найвигіднішим офшором в світі!

Роль держави та її функції повинні звузитись до
1) справедливе правосуддя
2) забезпечення правопорядку
3) оборона
4) дипломатія

На ці функції непотрібні високі податки та роздута бюрократія...

Все інше може і повинно бути в правовому, конкурентному ринку!
показати весь коментар
05.02.2019 11:13 Відповісти
Непонятно, почему я не могу продать свой пай, который мне не нужен тому, кому он нужен?
показати весь коментар
05.02.2019 11:38 Відповісти
Бо ти дорого попросиш