11481 відвідувач онлайн
4 463 35

Рада розгляне законопроект про перейменування військкоматів 7 лютого, - Вінник

Рада розгляне законопроект про перейменування військкоматів 7 лютого, - Вінник

Не прийнятий сьогодні законопроект № 9285 про створення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на базі військових комісаріатів буде ухвалений у четвер, 7 січня.

Про це в коментарі Цензор.НЕТ повідомив секретар Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Іван Вінник.

"Запевняю вас, він буде ухвалений у четвер. Ми ніколи не залишали без уваги питання національної безпеки та оборони. Те, що цей законопроект не прийнятий сьогодні, це ганьба", - сказав він, запевнивши, що регламент дозволяє повернутися до розгляду законопроекту в четвер.

Топ коментарі
+12
Нагальна проблема в Україні - перейменування воєнкоматів. Всі інші, а особливо економічні, вже, мабуть, вирішені. Повний абзац...
показати весь коментар
05.02.2019 14:23 Відповісти
+6
Правильно, нужно переименовать военкоматы в военсопроматы или лучше в военагроматы, так сразу будет ясно, что реформы идут.
показати весь коментар
05.02.2019 14:09 Відповісти
+6
Новая вывеска стоит деньги. Откаты наше фсё.
показати весь коментар
05.02.2019 14:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Патрульная полиция, безвиз, томос, новые названия военкоматов.
На очереди - экономика. Скоро уже.
показати весь коментар
05.02.2019 14:09 Відповісти
А улиц то и городов сколько переименовали!
Неужели вам от этого легче жить не стало?😉
показати весь коментар
05.02.2019 14:22 Відповісти
Новая вывеска стоит деньги. Откаты наше фсё.
показати весь коментар
05.02.2019 14:28 Відповісти
самый сейчас выгодный бизнес -- переписывать вывески... а я сдуру решил было уже в наркобизнес податься... побегу за красками....

показати весь коментар
05.02.2019 16:26 Відповісти
Правильно, нужно переименовать военкоматы в военсопроматы или лучше в военагроматы, так сразу будет ясно, что реформы идут.
показати весь коментар
05.02.2019 14:09 Відповісти
военматюкаты... кроме матюков, никаких уже эмоций....
показати весь коментар
05.02.2019 16:16 Відповісти
як пороблено в тiй Радi...
показати весь коментар
05.02.2019 16:19 Відповісти
банкомати...?
показати весь коментар
05.02.2019 14:12 Відповісти
когда на нарах твари сидеть будут?
показати весь коментар
05.02.2019 14:13 Відповісти
Больше делать нечего?
показати весь коментар
05.02.2019 14:13 Відповісти
вибори заважають, чи грошей не роздали?!
показати весь коментар
05.02.2019 14:14 Відповісти
Военрекрут?
показати весь коментар
05.02.2019 14:15 Відповісти
это ппц, пэця. это пздц
показати весь коментар
05.02.2019 14:17 Відповісти
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/JH75X00A.html Вот сам закон. Пункт 16. .....та п'ятій статті 22 слова "військовий комісаріат" у всіх відмінках та числах замінити словами "територіальний центр комплектування та соціальної підтримки" у відповідних відмінку і числі.

Даже не знаю как это комментировать.
показати весь коментар
05.02.2019 14:18 Відповісти
це важливо, це тобі чоколятні, пояснять!
показати весь коментар
05.02.2019 14:25 Відповісти
Не, ну хоть бы добавили пункт - перекрасить все здания в фиолетовый цвет.
показати весь коментар
05.02.2019 14:30 Відповісти
!!
показати весь коментар
05.02.2019 16:32 Відповісти
ТЦКТСП - так что-ли теперь военкомат будет назвааться?
показати весь коментар
05.02.2019 14:26 Відповісти
Скорее ТЦКСП, но в законе про это ничего нет. Нужно и про это закон принять. Работы непочатый край.
показати весь коментар
05.02.2019 14:33 Відповісти
Улицы переименовали ,а ямы остались.А в чём прикол?
показати весь коментар
05.02.2019 14:21 Відповісти
Нагальна проблема в Україні - перейменування воєнкоматів. Всі інші, а особливо економічні, вже, мабуть, вирішені. Повний абзац...
показати весь коментар
05.02.2019 14:23 Відповісти
векторы движения меняются на столько быстро, что челядь не успевает за гэтьманом
показати весь коментар
05.02.2019 14:38 Відповісти
показати весь коментар
05.02.2019 15:29 Відповісти
от як переімєновали в полюцію, так пі3дєц - то мєнти хоть по двоє ходили - один вміє читати, другий писати, а ці хльопчики та дівчатка не можуть виговорити "х'юлєтт-паккард". Та куди там - "вул.Зої Космодем'янської" не під силу. Добра шо перейменували вулицю на Покровська. Але і тут "вул.Покровської" Тепер черга за воєнкоматами. Цєнтр соц. подєржкі
показати весь коментар
05.02.2019 15:04 Відповісти
Ну ооочень своевременно.
показати весь коментар
05.02.2019 15:09 Відповісти
Как мы без этого жили, хрен его знает.
показати весь коментар
05.02.2019 15:31 Відповісти
воен КУР ? ?? (военный куринь) ))
показати весь коментар
05.02.2019 16:00 Відповісти
!
показати весь коментар
05.02.2019 16:35 Відповісти
В задачі питається: "а нахрена?". Підозріло. Особливо, якщо це представляє Вінник.
показати весь коментар
05.02.2019 16:01 Відповісти
Тоже думаю над этим. Потому что -"Мы некогда не оставляли без внимания вопрос национальной безопасности и обороны." это точно не про Ваню.Источник: https://censor.net/n3110020
Не иначе как Маугли наперёд наделал новых вывесок и теперь все "центры" должны только у него вывески покупать.
показати весь коментар
05.02.2019 16:20 Відповісти
Парубій називає цей законопроект "надзвичайно важливим для обороноздатності країни"...Ось так,брали в Раду шоб димовухи кидав,а він доріс до спікера...Тепер ми всі почуватимемось так,ніби і в нас є справки про розумову відсталість...