Росія вимагає від Ізраїлю припинити удари по Сирії

Росія назвала неприйнятними ізраїльські удари по території Сирії і вимагає їх припинити.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє російське інформагентство ТАСС із посиланням на заступника міністра закордонних справ РФ Сергія Вершиніна.
За словами російського дипломата, атаки Ізраїлю "додатково дестабілізують обстановку" і "ніхто не має робити в Сирії те, що виходить за межі антитерористичних цілей".
"Що стосується останніх ізраїльських атак, то ми заявили, що подібні довільні удари по суверенній сирійській території має бути припинено і унеможливлено. Говорячи загалом про нальоти і напади, зазначу, що у нас із Ізраїлем чітко працює лінія деконфліктингу за військовою лініїєю. Лінія працює не рік, а більше. Ми її вдосконалюємо", - зазначив Вершинін.
- ***** потеряло до 3 500 своих зомбированных рабов...
фуфайки потом еще долго по этому поводу скулили в "одноватниках"...