12979 відвідувачів онлайн

Київський патрульний вимушено застрелив бійцівського пса, який захищав агресивного п'яного господаря

Про це розповів співробітник столичної патрульної поліції Євген Зборовський, повідомляє Цензор.НЕТ.

"П'яний чоловік вирішив, що зайти в супермаркет із бійцівським псом без намордника і повідка - хороша ідея. А коли йому зробили зауваження, поліз у бійку, під час якої вибили скляні двері, а на додачу своєму собаці дав команду "фас". Пес атакував опонента, розірвав вухо (6 швів) і руку (8 швів)", - написав Зборовський.

За його словами, коли на місце події прибули патрульні, господар пса спробував втекти, але поліція завадила. Зав'язалася бійка, і пес, захищаючи господаря, накинувся на патрульного.

"На щастя, не вчепився. Патрульному вдалося скинути пса з себе і відкотитися. Тварина ще раз кинулася, але цього разу поліцейський застосував табельну зброю і зробив два постріли для знешкодження. Стаф упав", - написав Зборовський, додавши, що, незважаючи на зусилля патрульних, собаку врятувати не вдалося. Пес помер на операційному столі.

Слідчо-оперативна група опитала всіх свідків і вилучила відео з камер магазину і нагрудних камер патрульних, власника собаки затримали і доставили в ізолятор, підсумував Зборовський.

Київський патрульний вимушено застрелив бійцівського пса, який захищав агресивного пяного господаря 01
Київський патрульний вимушено застрелив бійцівського пса, який захищав агресивного пяного господаря 02

Топ коментарі
+77
Что значит "вынужденно"? Это вполне реальная и закономерная реакция на нападение на представителя полиции при исполнении. Тем более что существовала реальная угроза для жизни и здоровья граждан.
показати весь коментар
16.02.2019 10:51 Відповісти
+66
Информация подана в извинительно-сожалетельном тоне. Какое, нафиг, сожаление???? Очень правильно полицейские поступили, застрелив пса. Но, жаль, что его безмозглый хозяин остался цел и невредим. Такому оленю простреленная нога просто необходима!
показати весь коментар
16.02.2019 11:06 Відповісти
+53
Но пса жаль . Он просто преданно выполнял команду пьяной мрази . Кстати для подобных случаев у американцев используют шокер. А вот пьяную сволочь подстрелить бы не мешало . Оно же напьётся в скором будущем, и опять начнёт беспределить .
показати весь коментар
16.02.2019 11:02 Відповісти

Завантаження...