9895 відвідувачів онлайн

Гриценко не знав, що я публічно його підтримаю, - Садовий

Гриценко не знав, що я публічно його підтримаю, - Садовий

Андрій Садовий, міський голова Львова і вже колишній кандидат у президенти заявив, що Анатолій Гриценко не знав, що він публічно його підтримає.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді".

"Про брифінг він знав. Але я не анонсував, що на ньому скажу. Він не знав, що я його публічно підтримаю", - зазначив Садовий.

Також за його словами, у них не було жодних домовленостей. При цьому, напередодні виходу з виборчих перегонів Садовий зустрічався з Гриценком і говорили вони "про майбутнє України".

"Я ставив йому різні запитання, він давав різні відповіді. Я думаю, що моє нинішнє рішення для нього є певною несподіванкою".

На запитання журналіста про те, що Гриценко вже рік просить об'єднатися на президентських виборах, Садовий зазначив: "На мій погляд, саме зараз з'явився шанс, що єдиний кандидат переможе".

За словами Садового, він готує угоду для Гриценка і в ній будуть "принципи з безпеки нашої країни, щодо боротьби з корупцією, принципи щодо чистоти кадрової політики, там один із пунктів буде зобов'язання щодо прийняття закону про відкриті списки. Це будуть публічні принципи, які ми покажемо суспільству".

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше мер Львова Андрій Садовий прийняв рішення відмовитися від участі у виборах президента України на користь екс-міністра оборони Анатолія Гриценка.

Топ коментарі
+27
Поступок правильный !
показати весь коментар
01.03.2019 20:57 Відповісти
+27
Садовий , в чергове , довів що він єдиний в Україні справжній європейський політик і чудовий мер ... А тепер порівняйте його з Гєпою !
показати весь коментар
01.03.2019 21:00 Відповісти
+20
Хоть кто то в украинской политике нормальный оказался,уже все устали от публичной грязи на конкурентов,со стороны Садового это поступок,даже если Гриценко не выиграет выборы
показати весь коментар
01.03.2019 21:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
мусора ему под двери подложи, чтоб он точно знал кто его поддержал
показати весь коментар
01.03.2019 20:57 Відповісти
" А я не знал, что любовь может быть жестокой, а сердце - таким одиноким.... Я всё сказал, я всё сказал..." (с)
показати весь коментар
01.03.2019 21:11 Відповісти
Поступок правильный !
показати весь коментар
01.03.2019 20:57 Відповісти
Хоть кто то в украинской политике нормальный оказался,уже все устали от публичной грязи на конкурентов,со стороны Садового это поступок,даже если Гриценко не выиграет выборы
показати весь коментар
01.03.2019 21:03 Відповісти
Со стороны садового-это игра для таких лохов,как вы.Ему еще до 7 марта надо успеть залог забрать.
показати весь коментар
01.03.2019 21:31 Відповісти
Ты пишешь тут комментарии рублей за 35 если из россии,а если из Украины,то и того меньше,то есть получаешь меньше таксиста,денежных сбережений у тебя нет,значит нет ума от слова совсем,то есть ты и есть лох по факту;оскорбить же Садового может каждый кто писать научился,а вот взять и забрать тоже залог и сняться с выборов,да еще поддержать конкурента,тут характер нужен,ведь легче грязь лить с утра до вечера,а если вопрос неудобный то за нос схватить или шапку снять,кто есть кто и так все видят без пояснений
показати весь коментар
01.03.2019 22:22 Відповісти
Сегодня женщина со Львова позвонила на радио и сказала,что представляет из себя садовой:злопамятный,жадный,завистливый,вороровитый человек.Погоняло:мистер доля.По ходу,вы тоже лох.
показати весь коментар
01.03.2019 22:30 Відповісти
Слабовато как то, вот женщина которая про мальчика в трусиках рассказывала даже на камеру плакала,если ты эту дичь приводишь как аргумент,я тебе дал очень точную характеристику,слабый умом неудачник или лох обыкновенный на твоем убогом языке,за сим откланяюсь так как говорить с тобой вообще не о чем
показати весь коментар
01.03.2019 23:12 Відповісти
Если хорошо изучите коррупционный путь этого псевдо-кандидата - то поймете, что действительно "слабовато"! Там гораздо более жесткие эпитеты нужно употребить.
показати весь коментар
02.03.2019 11:48 Відповісти
Как же пережить эти 30 дней?
показати весь коментар
01.03.2019 20:58 Відповісти
Чем ближе к выборам, тем интереснее, главное чтобы до кровопролития не дошло.
показати весь коментар
01.03.2019 21:02 Відповісти
если кровопролитие среди кандидатов- то я очень даже за
показати весь коментар
01.03.2019 21:04 Відповісти
Бунт на корабле.
показати весь коментар
01.03.2019 21:06 Відповісти
Пэтро, Зелю,одним ударом по голове, в землю по пояс загонит.
показати весь коментар
01.03.2019 21:31 Відповісти
да хоть по гланды, мне что зяма, что вальцман- одинаково огыдно
показати весь коментар
01.03.2019 21:32 Відповісти
Ну вот Нойштейн (Садовой) снялся - вам должно быть уже не так огыдно!
показати весь коментар
02.03.2019 11:50 Відповісти
в тырнете не бывает кровопролития...максимум взрывы пуканов.а в реале все тихо и мирно...ну там,зеленкой кого помажут или офис подпалят
показати весь коментар
01.03.2019 21:06 Відповісти
а могут еще и яйцом запустить или за яйца взять
показати весь коментар
01.03.2019 21:21 Відповісти
Можливо що через 30 днів «веселуха» ще більше настане. Таке враження що якогось армагедона чекаємо.
показати весь коментар
01.03.2019 21:16 Відповісти
Навпаки, все ж таки сподіваємось на краще. Незважаючи на всі негаразди, український народ завжди був оптимистичним і з гумором.
показати весь коментар
01.03.2019 21:22 Відповісти
Щодо гумору я не згоден: так вчив вирішувати проблеми покойняга Задорнов. Пожартувавши над проблемою, вона не вирішується, і не зникає, а лиш забувається на певний час.
показати весь коментар
01.03.2019 22:03 Відповісти
"Гумору у Вас не забереш: чого нема, того нема".

Задорнов міг тільки переповідати чиїсь слова. А гумор дійсно дає змогу людині перечекати і прийняти правільне рішення. Мені по дорозі з тими, хто розуміє гумор, як і я.
показати весь коментар
01.03.2019 22:17 Відповісти
====Таке враження що якогось армагедона чекаємо====

Армагедец.... может наступить если ************** проползут или их "доделает" раися...
показати весь коментар
01.03.2019 22:01 Відповісти
Та звичайно.))) До цього дня Гриценко взагалі не знав хто такий Садовий.
показати весь коментар
01.03.2019 21:00 Відповісти
Садовий , в чергове , довів що він єдиний в Україні справжній європейський політик і чудовий мер ... А тепер порівняйте його з Гєпою !
показати весь коментар
01.03.2019 21:00 Відповісти
Или с Трухановым, у которого ни совести, ни чести.
показати весь коментар
01.03.2019 21:01 Відповісти
так ото ж ...
показати весь коментар
01.03.2019 21:04 Відповісти
да гепа бы его в раз "сучий пёс, я тебя на ноль помножу" - и вся недолгая.
показати весь коментар
02.03.2019 01:05 Відповісти
Соя, страдать! В ваших рядах разброд и шатание, крысы бегут с корабля

Министр внутренних дел Украины Арсен Аваков не намерен приносить извинения за обнародованную им информацию об избирательных "сетках" кандидата в президенты, действующего главы государства Петра Порошенко. Об этом он сообщил в интервью интернет-изданию https://thebabel.com.ua/texts/26563-mvs-potuzhna-struktura-u-nas-bagato-informaciji-glava-mvs-arsen-avakov-rozpovidaye-pro-sitki-kriminalni-spravi-vbivstvo-gandzyuk-i-kontakti-z-sbu-velike-interv-yu?fbclid=IwAR0FoetvwYRTVJnx-XvQcWFAxMQdtryI6QyDpsIBSLBpLrlf5-IotL5nuIQ The Бабель .
"Следствие действует независимо от того, что думают политики. Извиняться за мою работу? Никогда. Хотите выразить недовольство действиями министра? Вносите в парламент заявление фракции о том, что надо отправить в отставку министра Авакова, ставьте вопросы на голосование - тогда я приду в парламент, предоставлю аргументы, и посмотрим на результат", - сказал он.

По его словам, председатель фракции Блок Петра Порошенко Артур Герасимов допустил политическую ошибку, потребовав извинений после обнародованной информации об избирательных "сетках" Порошенко.
"Заявление господина Герасимова немного попахивает шантажом - мол, не расследуйте дела нашей партии. Мы будем расследовать дела и партии Петра Порошенко, и партии Юлии Тимошенко, и даже, Бог простит, партии Арсения Яценюка - если поступит заявление", - сказал Аваков.
показати весь коментар
01.03.2019 21:00 Відповісти
Кто там такой честный,квАков,не смешите
показати весь коментар
01.03.2019 21:02 Відповісти
А я и не говорю, что Рюкзаков "честный" - я говорю, что крысы бегут с шоколадного корабля.
показати весь коментар
01.03.2019 21:04 Відповісти
біжиш поки що ти
показати весь коментар
01.03.2019 21:07 Відповісти
а от такі , як Гриценко не знал, что я публично его поддержу, - Садовый - Цензор.НЕТ 2746 https://censor.net/user/444434 , ще пару місяців тому , активно підтримували Авакова ! ..І жоден порохобот тоді , на Авакова і не думав гавкати ... чомусь ...
показати весь коментар
01.03.2019 21:08 Відповісти
показати весь коментар
02.03.2019 16:51 Відповісти
Надо, чтобы все кандидаты, кто против этой продажной власти объединились, только так можно победить на выборах Порошенко.
показати весь коментар
01.03.2019 21:00 Відповісти
Порошенко, мабуть, вже і бюлетні за себе надрукував, і голоси підрахував.
показати весь коментар
01.03.2019 21:02 Відповісти
или пролюбить как в 1918м
показати весь коментар
01.03.2019 21:02 Відповісти
Кто угодно, только не порошенко ©
показати весь коментар
01.03.2019 21:21 Відповісти
Тепер Гриценку є чим хизуватися.
показати весь коментар
01.03.2019 21:01 Відповісти
А чим?
показати весь коментар
01.03.2019 21:42 Відповісти
Шо їх тепер два лузєра
показати весь коментар
02.03.2019 11:53 Відповісти
Через місяць буде видно, хто лузер.
показати весь коментар
02.03.2019 12:27 Відповісти
вони ж ресторані зустрілися, що він там не знав? Дешева сенсація.
показати весь коментар
01.03.2019 21:02 Відповісти
андрей доля- твоя поддержка навряд ли поднимет рейтинг гриценко, потому,как ты лузер
показати весь коментар
01.03.2019 21:03 Відповісти
https://interfax.com.ua/news/election2019/569083.html Гриценко выходит в лидеры на выборах президента при объединении с Садовым - опрос
показати весь коментар
01.03.2019 22:34 Відповісти
Согласно данным опроса, проведенного Центром "Социальный мониторинг" и Украинским институтом социальных исследований им. А.Яременко с 16 по 23 февраля, в случае такого объединения за А.Гриценко готовы проголосовать 15,6% украинцев, за шоумена Владимира Зеленского - 13,7%, за лидера "Батькивщины" Юлию Тимошенко - 9%, за действующего президента Петра Порошенко - 8,4%, за кандидата от "Оппозиционной платформы - За жизнь" Юрия Бойко - 5,3%, за лидера Радикальной партии О.Ляшко - 3,1%

П..єц рейтинги
показати весь коментар
02.03.2019 16:49 Відповісти
Тримайсь Петро Барига!
показати весь коментар
01.03.2019 21:03 Відповісти
Лучше бы наоборот, Украина уже устала от него.
показати весь коментар
01.03.2019 21:05 Відповісти
от , через місяць , і дізнаємось - стомилась чи ні ...
показати весь коментар
01.03.2019 21:16 Відповісти
хочется хотя бы вот так через месяц

Гриценко не знав, що я публічно його підтримаю, - Садовий - Цензор.НЕТ 6221
показати весь коментар
01.03.2019 21:31 Відповісти
В ніх обох стрілялі, в наших лігітімних...
показати весь коментар
01.03.2019 21:40 Відповісти
ну да...и потому вдвоем фоткались в какой то забегаловке и наперебой обещали сенсацию .мол "подождите чуток,третью бутылку приговорим"
показати весь коментар
01.03.2019 21:04 Відповісти
По крайней мере Садовой поступил как европейский политик,а петя держась зубами за своих воров тянет нас назад к *****.И это есть железный факт.Задача Украинцев,выкинуть пороха в один тур.Чтоб ноги его здесь не было.
показати весь коментар
01.03.2019 21:05 Відповісти
Младца Андрюша....
Порохоботам вешаться..
показати весь коментар
01.03.2019 21:06 Відповісти
Не знал?????? В том болоте нет такого слова! Вопрос в другом , сколько стоит "не знал"?
показати весь коментар
01.03.2019 21:07 Відповісти
Я заметила однажды,
Как зимой кусты сирени
Расцвели, как будто в мае -
Ты мне веришь или нет?
Веришь мне или нет?
Я тебе, конечно, верю,
Разве могут быть сомненья?
Я и сам всё это видел -
Это наш с тобой секрет,
Наш с тобою секрет!
А недавно я видала,
Как луна в сосновых ветках
Заблудилась и заснула
Ты мне веришь или нет?
Веришь мне или нет?
Я тебе, конечно, верю.
Я и сам все это видел
Из окошка в прошлый вечер.
Это наш с тобой секрет,
Наш с тобою секрет!
показати весь коментар
01.03.2019 21:12 Відповісти
Нічо, Гришка, биваєт... І на "Є" биваєт, і на "Йо" биваєт, і на "Я" биваєт. Якщо ти вважаєш себе офіцером - застрелися. Бо тепер кожний Зе, Бо і навіть На(сіровський) троль може з повним правом прилюдно виплеснути в тебе рештки пива. З мухою у келиху.
показати весь коментар
01.03.2019 21:15 Відповісти
Если выбор между Зеленским и Гриценко то лучше второй
показати весь коментар
01.03.2019 21:17 Відповісти
Несподівана перемога?
Самопоміч у подоланні непрохідності?
А як його зараз який Вілкул, наприклад, несподівано підтримає?
показати весь коментар
01.03.2019 21:18 Відповісти


Гриценко не знал, а я знал! Вчера, сразу же после фотки Кошкиной, "случайно" проходившей мимо ресторана и призыва Гриценка смотреть ночью плюсы. Но на плюсах объявлять запретили, чтобы не было агитации, и пришлось перенести объяву на 13:00 следующего дня - после этого я ещё больше знал!!! А Гриценко не знал...
показати весь коментар
01.03.2019 21:18 Відповісти
Садовий прийшов до ресторану обмити зняття не лише своєї, але й Гришчиної кандидатури. А бідолашний Гришка про це не знав. І робив мондру міну крізь вітрину - раптом пробіжить якась Кошка з фотокамерою.
Втім, все нормально. Грішка із Зе - нормальний дует клоунів: "білий" (сумний П'єро) і "Рижий" (посміховисько). В якому цирку вони виступатимуть у квітні?
показати весь коментар
01.03.2019 21:22 Відповісти
Если Тимошенко не снимет свою кандидатуру в пользу Гриценка или наоборот - во второй тур выходят порошенко и зеленский
показати весь коментар
01.03.2019 21:23 Відповісти
нічого подібного !
Схоже так ніхто і не зрозумів що відбулося - тепер Гриценко вже впевнено балансує десь на рівні 3-4 місця , а отже - його потрапляння у 2-й тур стає цілком реальним ... А головне - шанси Пеці на 2-й тур стають все більш примарними !
показати весь коментар
01.03.2019 21:33 Відповісти
https://interfax.com.ua/news/election2019/569083.html Гриценко выходит в лидеры на выборах президента при объединении с Садовым - опрос
показати весь коментар
01.03.2019 22:38 Відповісти
цілком можливо ...
показати весь коментар
01.03.2019 23:05 Відповісти
Тимошенко уже снимала свою кандидатуру в 2004-м в пользу Ющенко.
показати весь коментар
01.03.2019 21:38 Відповісти
Мальчики, порохоботы, держитесь. Вы защищаете нашу законно избранную власть в лице великого Пэдра! Держитесь, сил вам и терпения! Когда доберемся до ваших кадыков...
показати весь коментар
01.03.2019 21:26 Відповісти
Ты попробуй, хотя-бы, до пупка допрыгнуть, "Моська"...
показати весь коментар
01.03.2019 21:47 Відповісти
Садовый сделал сюрприз своему активному партнеру. Тот растроган. Страна тоже рыдает от умиления - настоящая мужская дружба!

PS: скоро 8 марта, не забудьте поздравить Садового с этим праздником! В его новой роли это уже актуально.
показати весь коментар
01.03.2019 21:26 Відповісти
Ты Лексичу 14 февраля валентинку отправил?
показати весь коментар
01.03.2019 22:00 Відповісти
Ещё и Гнап поддержит...
Вот этот самый...

Гриценко не знав, що я публічно його підтримаю, - Садовий - Цензор.НЕТ 6106
показати весь коментар
01.03.2019 21:33 Відповісти
садовий сделал холостой выстрел, сам не принял участие и голоса отдаёт аутсайдеру - смысл и цель непонятны.
показати весь коментар
01.03.2019 21:33 Відповісти
https://interfax.com.ua/news/election2019/569083.html Гриценко выходит в лидеры на выборах президента при объединении с Садовым - опрос
показати весь коментар
01.03.2019 22:40 Відповісти
на Гриценка тотализаторы даже не принимают ставки, что он пролетит))
показати весь коментар
02.03.2019 00:37 Відповісти
Це був не постріл, він просто гучно перднув в штани.
показати весь коментар
02.03.2019 01:17 Відповісти
Гриценко знає де жінка гроші ховає?
показати весь коментар
01.03.2019 21:35 Відповісти
Так і повірили, що вони декілька днів ніяк домовитись не могли хто кому скільки насіннячка відсипле ))).
показати весь коментар
01.03.2019 21:40 Відповісти
Учіться,пацанва ! І перед парламентськими пропіарився, і 2.5 ляма повернув(на осінь згодяться).Та ще й розчарований електорат палковніка після його програшу підбере ! От же ж жучара !
показати весь коментар
01.03.2019 21:41 Відповісти
😀2.5 ляма ему никто не вернет...ну разве что только Панталоний...
показати весь коментар
01.03.2019 21:47 Відповісти
2,5 млн не повертають, насправді. Для Садового це не особливо критично( я думаю) .
показати весь коментар
01.03.2019 21:48 Відповісти
Так,помилився.
показати весь коментар
01.03.2019 22:00 Відповісти
Садовий і в 2014 серанув відповідальність за країну брати, і тепер маленький Христосик не вмовив голову з під ковдри висунути.
показати весь коментар
01.03.2019 21:42 Відповісти
😀Сюрпрайз...
показати весь коментар
01.03.2019 21:44 Відповісти
А Панталоний 2.5 ляма тебе компенсирует...или ты решил их ему подарить?
показати весь коментар
01.03.2019 21:46 Відповісти
До справжнього європейського політика Садовому ще дуже далеко. Основний його недолік - відсутність комплексної моделі розвитку України, тобто внятного образу майбутнього України. Окремі деталі проглядаються, але у цілому нема що запропонувати суспільству. Та й промисловість Львова він не підняв, хоча б до рівня Харкова чи Дніпра. Телевізорів та автобусів Львів вже не випускає.
показати весь коментар
01.03.2019 22:01 Відповісти
А как по мне, то Гриценко немножко туповат как для президента.
показати весь коментар
01.03.2019 22:28 Відповісти
Конспираторы, блин.Андрюха, самому не смешно?
показати весь коментар
01.03.2019 22:35 Відповісти
Залишилося присвоїти настаящіму паловніку звання "генерал-сміттєлант"
показати весь коментар
01.03.2019 22:51 Відповісти
Гриценко не знав, що я публічно його підтримаю, - Садовий - Цензор.НЕТ 2006
показати весь коментар
01.03.2019 22:52 Відповісти
Конечно же гриценко не знал.... пока садовому не предложил премьера, если победит... а так все путем!
показати весь коментар
01.03.2019 23:01 Відповісти
просто ржу.